Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?

Публикувано от gogo84 
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:22:20
darkside, избива те на простотия. Пак. Нещо по темата ? Я кажи пак за оня апартамент с пълното описание ?
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:23:03
Имотко, ако можеше да четеш щеше да видиш, че първия ми коментар НЕ Е за конкретен имот и НЕ ЗА ИМОТ В ТОП КВАРТАЛ В СОФИЯ (нямам абсолютно никаква идея какви са ви топ кварталите, от дълбоката провинция съм... Споменах ли, че днес се продаде 300кв в ТОП центъра на Варна къща за под 400 евро на квадрат? И то на търг?), а по принцип защо хората избират апартамент пред къща (напълно съгласен съм с ivorad).

Като си бил малък малко бой си ял, от далеко ти личи.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:27:24
Quote
bashbroker
Янев, ти как би отговорил на тези въпроси ?

Дичо, бих отговорил "може да се намери (/направи), разбира се" *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-06 21:27 от Атанас Янев.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:31:38
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
darkside
Ама ти верно си мноу зле, брато!
Два поста по-горе от въпросния съм посочил квартала, квадратурата, сградата, състоянието, ти си отговорил и там !


Хайде да те помоля за линк към въпросния пост за да видим дали съм му отговорил, пък после ще решаваме кой зле, и кой пак се е насрал публично / ти май забрави как онемя, когато стана дума какво съм казал и как си позволяваш да го интерпретираш като истински помияр!/.
Та?

Човек, лекувай се, проблема с нервите е сериозен, не го подценявай! Сигурно ти избива пяна..............


Сладурче, помолих за линк, който да потвърждава тезата ти. Ти ме съветваш да лекувам нервите си.....
Споко, няма как твое поредно насиране да удари моите нерви, най-много да се скъсам от хилене, четейки дрогираните ти опити да възразиш нещо по метода на самовнушението:]
Та, да си дойдем на думата - би ли посочил в кой пост и по какъв начин подробно си описал имота, за който вдигна толкова шум?Чакаме!
:]
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:37:53
Quote
bashbroker
darkside, избива те на простотия. Пак. Нещо по темата ? Я кажи пак за оня апартамент с пълното описание ?
Ставам свидетел на невероятна наглост и арогантност гарнирана с традиционната шопска опърничавост и липса на мярка в изразните средства!
Ти да не си сиамския близнак на оня събирателен образ Иворад?
Тоя затихващ имотен пазар ша ви земе здравето, ей хора, по-спокойно бре!
Разполагате с два месеца и после мача свършва, щото ще има блейс ъв глори за имотите, ама еднократно,щото стадото ще се усети, че и тва не спасява а замразява парите, и понеже го усещате сте нервни................
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:41:27
Quote
darkside
Quote
bashbroker
darkside, избива те на простотия. Пак. Нещо по темата ? Я кажи пак за оня апартамент с пълното описание ?
Ставам свидетел на невероятна наглост и арогантност гарнирана с традиционната шопска опърничавост и липса на мярка в изразните средства!
Ти да не си сиамския близнак на оня събирателен образ Иворад?
Тоя затихващ имотен пазар ша ви земе здравето, ей хора, по-спокойно бре!
Разполагате с два месеца и после мача свършва, щото ще има блейс ъв глори за имотите, ама еднократно,щото стадото ще се усети, че и тва не спасява а замразява парите, и понеже го усещате сте нервни................

Пак няма линк......
Кой скри линка на доброто дете, опитвайки се да го изкара идиот?!???
Ейййййй, човешката лошотия граници няма!
:]
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:56:09
Янев, дай, моля те, да я видим тая къща в топ-центъра на Варна що за чудо е.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 22:01:50
Quote
ivorad
Quote
gogo84

Мислиш ли, че на тези с апартаменти в Манхатън не им се живее в къща? Просто не им се живее в предградията.

Неееееееееее, нямам думи за такава тъпота.......:}
Ми нямаш. То от човек като теб, който не може да проумее нещо, което и децата знаят какво може да се очаква...
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 22:09:25
gogo84 , та какво казваш "и децата знаят" , да го научим и ние ?
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 22:10:50
darkside , ама много изпростяваш вече, покажи къде си написал подробното описание , другите ти тъпотии ги знаем.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход