Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?

Публикувано от gogo84 
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 22:41:51
Ивораде, камараде, друже (другарю, б.а.), голяма литература създаваш с тия постове, брато!
Мноу си елегантно - лицемерен бре!?
Обаче злобата към сичките сривмейкъри е неприкрита и доволно изразена. Що тъй? Ми тоя срив дет се задава, тоя балон дет са спука, си е едно нормално природно явление...тва е естествения завършек на една голема любов....към поливалентното имотопритежаване и финикийските знаци!
Е тва да си го окачите в офиса, мноу ша ви ходи:

"Обичай ближния си, обичай жена му като своята, обичай парите му, ако имаш две ризи, смъкни и неговата, не кради и лъжи, ако немаш добър адвокат..."....
(цитат от евангелие, намерено в Манастирски ливади при разкопките на полупостроена сграда от началото на ХХI век)
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:04:33
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
ivorad
Quote
batko

За теб може да не е но за мен е.Разходи се и се огледай ама хубаво.И влез в реалността а не в измисления ти свят.Никого не искам да обиждам.На който София му харесва такава да си я харесва кой съм аз да му преча?Но не ми казвай какво да харесвам.Тази София определено си зле отвсякъде.Цигания сергии с кюлоти и сутиени.Цигани с каруци раздрънкани трамваи и тролейбуси автобусите направо потресающи.Дупки задръствания мръсотия презастрояване никакви правила норми и закони.Чалга мутри изобщо латиноамерикански сериал.


Драги умнико, все пак да напомня, че значението на една дума не се определя от емоциите дори на титани, като Вас, а от онова, което пише в Речника. Когато гордо обявявате София за "гето", Вие демонстрирате единствено , че нямате и най-малка представа за това какво означава тази дума.
Очаквате някой да Ви поздрави за гръмогласното незнание?
Е, ще почакате, засега само се.......:]
Честитооооооооооwinking smiley
Понеже и ти си същия като Камелия хубаво прочети какво пише в речника.И запомни че твоите желания и мечти са едно а реалността друго.
Дума Описание
гето мн. гета, ср. 1. Градски квартал, населен с непривилегирован социален слой или с хора, дискриминирани по расов или религиозен принцип. Циганско гето. 2. Пренебр. Неблагоустроен краен градски квартал
.
[www.t-rechnik.info]
Като ми посочиш квартал който е благоустроен ела ми се обади.

Друже, очевидно освен думата "гето", не знаете и значението на израза "благоустроен квартал".
Това, разбира се, не е новост - Вие сте полуграмотен човечец с огромно самочувствие, нормално е да се изразявате така!
Лека вечерsmiling smiley
Aми то е ясно че аз нищо незнам.То и речника е фалшив.То в тоя форум освен теб камелия и имотко кой друг знае нещо.Що не вземете да си направите отделна тема и да се величаете.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:08:16
Quote
Imotko
Батко, от 5 години търсиш, тия 100000 не станаха ли поне 300000, та да купиш нещо свястно на дъщерята преди да се е пенсионирала.
Имотко не ми бери грижата.Тя засега има къде да живее.До пенсия има много.Ти няма да си измежду живите когато дойде това време.Вече направо се отчаях и мисля да дам 1 000 000 евро за 60 квадрата в Люлин.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:26:14
Quote
batko

То и речника е фалшив.

Не, господине, речникът не е фалшиф, просто Вие го четете неграмотно. Ако бяхте една идея по-интелигентен, щяхте да разберете, че София не може да бъде определена като "гето", защото, уви:
1. Не се състои единствено от "квартали, населени с непривилегирован социален слой или с хора, дискриминирани по расов или религиозен принцип".
2. Не се състои само от "неблагоустроени крайни градски квартали".
.........................................................................
Уви, не съм в състояние да Ви обясня какво точно означават тези две значения на думата "гето". Трудно се вразумяват завършени идиоти.....
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:27:43
Quote
darkside
Ивораде, камараде, друже (другарю, б.а.), голяма литература създаваш с тия постове, брато!

Охо, нов прилив на юнаклък?
Тези явления при помиярите винаги са забавни!
:}
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:38:04
Quote
ivorad
Quote
batko

То и речника е фалшив.

Не, господине, речникът не е фалшиф, просто Вие го четете неграмотно. Ако бяхте една идея по-интелигентен, щяхте да разберете, че София не може да бъде определена като "гето", защото, уви:
1. Не се състои единствено от "квартали, населени с непривилегирован социален слой или с хора, дискриминирани по расов или религиозен принцип".
2. Не се състои само от "неблагоустроени крайни градски квартали".
.........................................................................
Уви, не съм в състояние да Ви обясня какво точно означават тези две значения на думата "гето". Трудно се вразумяват завършени идиоти.....
Би ли обяснил с какви индивиди е населена София и какво е благоустроен квартал щото явно аз съм тъп и кьорав?Би ли ни просветил какво е София?Не ти ли омръзна да преиначаваш действителността?Няма нормален човек по света който да иска да живее в колективна сграда.Вярвай си в каквото искаш но не натрапвай твоето мнение на другите хора.Панелки на цени над 15000 евро и тухла над 40000 са минавка за купувача.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:43:53
Quote
batko

явно аз съм тъп и кьорав

Е, най-после уцелихте ваксата!
Привет, Тъпакоsmiling smiley
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:53:56
Quote
batko
Няма нормален човек по света който да иска да живее в колективна сграда.

Уаууууу, за малко да пропусна този бисер......
Е, това вече е на ниво "пълен идиот" / медицинско название "тъпанар със самочувствие на всезнайко"/!
Овации от мен / ако се чудите какво е това "овации" - ами, всъщност, на Вашия език се пише "оваций". Надявам се, сега схванахте!/*bow*
:]
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
05-10-2011 - 23:57:20
avatar
Quote
batko

Незнам дали ще успееш да намериш каквото търсиш но ти желая успех.Аз търся от четири пет години свестен имот ама няма.Цена до 100000 евро.Е ако имота ми хареса и е точно каквото търся бих дал и повече.Следя редовно много сайтове и имот бг и хоум и явлена и мирела и адрес и разни по малки.Ма то само боклуци.С кухни по 5-6 квадрата с тераси по 1-2 бани 3 сгради на по 60 -70 години.Намират се някои по хубави ама в квартали които не ми харесват.Затворените комплекси също не ми харесват.Северните склонове на Витоша са тотален абсурд.Изобщо сбъркана архитектура жилища за комбайнери говедари ватмани и разни дребни чиновници.От този форум не очаквай нищо освен заяжданици и обиди и присмех.Тук няколко простака по цял ден с това се занимават а като им напишеш че цените ще падат и че София си е едно гето почват с обидите.Така че не очаквай нищо от форума.И успех

Quote
камелия
Интересни неща казваш в поста си- ще си позволя да ги повторя по- прегледно........

1.Търсиш, в София,свястно жилище за 100 000Е.
2. За тази цена не се намира нищо свястно,
3.Няколко простака тук, като им напишеш, че София си е едно гето и цените ще падат, почват с обидите.

А сега, ако няма да те затрудня, би ли ми обяснил как могат да се избегнат някои неудобства и разминавания, за да се получи удовлетворителен резултат в случай като твоя?

Явно, не си в групата на комбайнерите, ватманите и дребните чиновници, но нямаш нищо против да живееш в гето.

Явно, вече 4-5 години и при качващи се, и при падащи цени, " свястно" според твоите разбирания жилище, все още струва над 100 000Е.

Явно, " няколкото простака" тук, и без да са били наясно с търсенето ти, безуспешно са се пробвали да ти обяснят, за обща култура, че понятие " цениТЕ на имотиТЕ в София", няма за всеки средноинтелигентен човек и че свестните жилища няма как да стигнат така лелеяните 149$/кв.м. на жълтите павета.

Quote
batko
Kaмелия ти ще престанеш ли да си на всяка манджа мерудия?Някой да ти иска мнението?Щом някой напише нещо което не ти изнася и ти хоп се изтропаш.Казах ти вече нито желая да те убеждавам в каквото и да било нито мога да те надприказвам.Радвам се че се разпозна в категорията която съм описал.За моя радост почти 9 месеца в годината не живея в гетото.Ако имахме пътни служби като хората с радост не бих живял и през зимата.Работата ми е такава че немога да закъснявам или пък не дай си Боже да не отида.Жилището го търся за дъщеря ми а не за мен.Това че съм написал едно а ти разбираш друго си е твой проблем.Ти много подскача и за ЕГН-то и месторождението ама пари не посмя да заложиш.Най добре ще е да се укротиш щото не остана човек в този форум който да не те напсувал и оплюл.

Що така се нервиш, батко?
Щом пишеш в общодостъпен форум, е нормално да очакваш включване на различни хора, а не само на тези, които ще ти ръкопляскат на мислите и заключенията. Разбирам, че все пак, смяташ града за гето, принуден си да живееш тук през зимата, но пък дъщеря ти, явно го харесва, щом е съгласна да й купиш тук жилище. Явно, тя няма нищо против да живее в гето.
И не, не съм разбрала друго- ако още веднъж прочетеш поста ми, ще видиш, че повтарям едно към едно написаното от теб.
Само че, истината явно, не те устройва, както не устройва и някои други, с които дружно ме плюете и псувате.:]
За ЕГН- то не повдигай въпроса- нямаш интерес и го знаеш..........smoking smiley

ПП Оставям твоя и моя пост, за да видиш, че това, което си написал, съм повторила и аз.
Ако решиш да псуваш и плюеш- моля.........:]
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 00:04:34
avatar
Quote
batko
Няма нормален човек по света който да иска да живее в колективна сграда.

Да питам само- и дъщеря ти ли не е сред нормалните?eye popping smiley
И да не кажеш пак, че не съм разбрала какво си казал или съм го преиначила, ти го оцветявам, удебелявам и уголеминявам.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход