Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?

Публикувано от gogo84 
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 20:28:58
Quote
др. Иванов


Егати глупостите!
Цената на добър (200-300м2)апартамент в центъра на престижен глад е колкото цената на 20-30 луксозни къщи в предградията.

Може и да греша, разбира се. Я дайте пример за цена на добър апартамент в Манхатън и да я сравним с цената на една луксозна къща в предградие на Ню Йорк?
Хайде , чакаме доказателствата winking smiley
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 20:40:37
Quote
Атанас Янев
Имотко, първо чети аз какво пиша и най-вече в отговор на какво го пиша.

Изнервен си от 2 месеца, пишеш много различно и несвързано.

И все пак: нямало парцели около София за 60к евро ли? Или не може с 90к евро да се направи къща? И за още толкова да се обзаведе? Или общо за 500 000 лева около София няма читава обзаведена къща?

Изнервен съм я, не върви далаверата. А иначе "около" София къщи бол, не обаче на тези цени в хубавите квартали.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 20:52:08
Quote
ivorad
Quote
darkside

Ще ти задам още по-прост въпрос: ти на каква цена моеш да ми продадеш такова жилище пак в тоя район? Сфана ли въпроса? Мноу други брокери го сфанаха, попитани по същия начин. Говоря за най-общия случай, средна цена?

Пиле, пак ще те поправя - въпросът ти не е "прост", той е просто тъп - само абсолютен кретен може да говори за "такова жилище" / какво точно, умнико?/, в "тоя район" / кой район???/, "най-общ случай" / нали иде реч за "такова жилище" в "тоя" район" - какви "най-общи случаи" сънуваш?!?/.
В едно си прав - на подобни въпроси не отговарям. Майтапя се с онези, които ги задават!
:]
Ама ти верно си мноу зле, брато!
Два поста по-горе от въпросния съм посочил квартала, квадратурата, сградата, състоянието, ти си отговорил и там с типичния си издаващ безпомощност хаплив женски маниер......кво се правиш на паднал от Марс, кажи "не моа да отговоря, аз съм смотан брокер, остайли са ма тук да щракам по компа и да дразна ората да праат кликове, калабалък да става, ша събуждам оня мъртвец, пазаръ на имотьи."..........
.Ако си една мадама и ми паднеш, мое да ти нашара задника, мноу искаш да си софистикейтид, ама не бих те изтраял и пет минути с тоя език..........сигурно е раздвоен...........пет пъти да го зашият, пак ша се сцепи,....... тва е, природа.........баси и усойницата !
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 20:53:25
Quote
gogo84

Мислиш ли, че на тези с апартаменти в Манхатън не им се живее в къща? Просто не им се живее в предградията.


Неееееееееее, нямам думи за такава тъпота.......:}
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 20:58:15
Quote
darkside
Ама ти верно си мноу зле, брато!
Два поста по-горе от въпросния съм посочил квартала, квадратурата, сградата, състоянието, ти си отговорил и там !


Хайде да те помоля за линк към въпросния пост за да видим дали съм му отговорил, пък после ще решаваме кой зле, и кой пак се е насрал публично / ти май забрави как онемя, когато стана дума какво съм казал и как си позволяваш да го интерпретираш като истински помияр!/.
Та?
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 20:59:29
Каква е нормалната цена според теб на 50кв.м. ч.ж.п. ново строителство, 4-етажна кооперация, луксозно изпълнение (баня, кухненски тракт).
------------------------
Това е въпросът ти.
----------------------
съм посочил квартала, квадратурата, сградата, състоянието
---------------------
Къде си ги посочил ? Ти знаеш ли, че има места в София, където разликата в цената на две еднакви жилища на отстояние от 100 м едно от друго е огромна ? Да не говорим, че използваш понятието "нормална" цена, с което за пореден път показваш колко си посредствен. Какъв въпрос задаваш, имаш ли понятие ? Явно не, затова аз ще ти кажа - тъп.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-06 20:59 от bashbroker.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:01:39
Мислиш ли, че на тези с апартаменти в Манхатън не им се живее в къща? Просто не им се живее в предградията.
----------------
Ама ти и това ли знаеш ?! Веселяк.
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:07:35
И все пак: нямало парцели около София за 60к евро ли? Или не може с 90к евро да се направи къща? И за още толкова да се обзаведе? Или общо за 500 000 лева около София няма читава обзаведена къща?
----------
Янев, ти как би отговорил на тези въпроси ?
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:18:00
Quote
ivorad
Quote
darkside
Ама ти верно си мноу зле, брато!
Два поста по-горе от въпросния съм посочил квартала, квадратурата, сградата, състоянието, ти си отговорил и там !


Хайде да те помоля за линк към въпросния пост за да видим дали съм му отговорил, пък после ще решаваме кой зле, и кой пак се е насрал публично / ти май забрави как онемя, когато стана дума какво съм казал и как си позволяваш да го интерпретираш като истински помияр!/.
Та?
Човек, лекувай се, проблема с нервите е сериозен, не го подценявай! Сигурно ти избива пяна..............тия имоти мноу присърце си ги зел!

Те ша си падат нааааааай-спокойно като сняг по Коледа, тихичко и незабелязано, бавно..........пухкави имотчета, почти подарък от Дядо Коледа и Баба Криза!
Re: До колко може да се свали обявената цена на имот в сегашната ситуация?
06-10-2011 - 21:19:31
Янев мери с друг аршин, не като в големия град.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход