Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде "Зимата на нашето недоволство"

Публикувано от Толумбичка 
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 09:10:55
Безмислено е да ти се обръща внимание, пастичке.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 10:11:50
Quote
Толумбичка
Ivorad,бихте ли ми обяснили значението на термина"кредибиклен",моля.Впрочем обиди по мой адрес очевидно не липсват,но не смятам да отговарям на никой.

Драга Толумбичке, като човек, който се опитва да иронизира правописа на своя опонент, повече би Ви подхождало да напишете "на НИКОГО", а не "на никой"......Нормално би било и да се досетите, че преди да допусна своята досадна механична грешка съм написал въпросния термин няколко пъти правилно, но, както вече установихме, Вие трудно съобразявате някои елементарни неща.
Това е очевиден и доказан факт, а не "обида". Особено смешен факт на фона на претенциите Ви за експертност в икономиката, финансите, НИ и българския правопис.
Продължавайте с експертните си мнения, моля - тук обичаме да се смеем smiling smiley
Аз лично обожавам пуяци, които въпреки неколкократно подадените им сламки да проверят и поправят допуснати грешки в твърденията си, продължават да упорстват . Това е очарователно смешна ситуация, мисля. Истински извор на здраве и добро настроение за деня!
*ok*
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 14:00:35
Quote
drakkar
"Зимата на нашето недоволство" - да, наистина спада на цените се забави доста ! В тая връзка дали е подходящо сегашните наематели / влогари като му дойде времето да се превърнат в собственици да искат допълнителна, екстра отстъпка от цената на жилището, което ще купят в размер на платения наем за периода, в който на продавачите не им са "уврели дебелите глави" smiling smiley
Как в Латвия цените за 1,5 години паднаха със 70 %, икономиката им се отпуши и напоследък цените на имотите бележат ръст ?!?
Тука обаче бай Ганьо не сваля цената, като действията му са подкрепени от банкери, брокери и медии.
Дали идеята е подходяща - екстра отстъпка от цената в размер на 3 годишен наем примерно ?!? Като компенсация smiling smiley

Защо наемателите трябва да се превръщат в собственици??? Най добре е да са си наематели, ако може завинаги !!! Прекалено голям е % на собственост, трябва да се намали почти наполовина. И всякакво строителство трябва да спре, поне за близките 20-30 години.
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 14:18:10
avatar
Quote
drakkar
"Зимата на нашето недоволство" - да, наистина спада на цените се забави доста ! В тая връзка дали е подходящо сегашните наематели / влогари като му дойде времето да се превърнат в собственици да искат допълнителна, екстра отстъпка от цената на жилището, което ще купят в размер на платения наем за периода, в който на продавачите не им са "уврели дебелите глави" smiling smiley
Как в Латвия цените за 1,5 години паднаха със 70 %, икономиката им се отпуши и напоследък цените на имотите бележат ръст ?!?
Тука обаче бай Ганьо не сваля цената, като действията му са подкрепени от банкери, брокери и медии.
Дали идеята е подходяща - екстра отстъпка от цената в размер на 3 годишен наем примерно ?!? Като компенсация smiling smiley

А, имаш много здраве!
С теб нали се разбрахме- седиш си под наем до края на дните си, а ние си прибираме регулярно чиста пара.*yes*.
Защо не си погледнеш предишните постове, твоите и на сие наематели- навсякъде пишете, че цените са паднали.
Откъде реши сега, че не са?
А, да- сладкарското недоразумение се изока, че комшията му не щял да сваля цената на земята.............
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 14:42:40
avatar
Quote
камелия
А, имаш много здраве!
С теб нали се разбрахме- седиш си под наем до края на дните си, а ние си прибираме регулярно чиста пара.*yes*.
Защо не си погледнеш предишните постове, твоите и на сие наематели- навсякъде пишете, че цените са паднали.
Откъде реши сега, че не са?
А, да- сладкарското недоразумение се изока, че комшията му не щял да сваля цената на земята.............

Не помня да съм се разбирал някога за нещо с теб !
Относно цените - паднали са, но не достатъчно ! Винаги съм казвал, че цените от 2000 г. си бяха нормални и сделки ставаха. Тях цени чакам !
И ще се пазаря до стотинката !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 15:14:30
Quote
drakkar
Винаги съм казвал, че цените от 2000 г. си бяха нормални и сделки ставаха. Тях цени чакам !
И ще се пазаря до стотинката !

OK!
Успех smiling smiley
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 16:18:50
avatar
Quote
drakkar

Не помня да съм се разбирал някога за нещо с теб !
Относно цените - паднали са, но не достатъчно ! Винаги съм казвал, че цените от 2000 г. си бяха нормални и сделки ставаха. Тях цени чакам !
И ще се пазаря до стотинката !

И, като бяха нормални тогава- през 2000г., помниш ли колко беше минималната заплата?
А средната?
По какъв критерий ги определи като нормални, че да го приложим и днес?
Щото, нали разбираш, че а си ми дошъл без критерий, а съм те изхвърлила като мокра котка и въобще до пазарене няма да се стигне?
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 16:32:32
avatar
А 2008 г. колко беше минималната заплата, да не е била 1000 евро ?
Критерии много мога да ти дам:
* заплатите намаляват и няма да се учудя ако стигнат нивата от 2000 г / в евро, в лв. може да са много повече smiling smiley
* безработицата и тя е на същите нива в момента както и 2000 г
* бай Ганьо много задлъжня последните години / за разлика от 2000 г / - коли, плазми, лаптопи и т.н.
* живота е много по - скъп от 2000 г и по - малко пари ще останат за "вграждане в тухли" след като се задоволят първичните потребности - храна, енергия ....

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 16:42:24
Quote
drakkar

* заплатите намаляват и няма да се учудя ако стигнат нивата от 2000 г / в евро, в лв. може да са много повече

Аааааааааааааа пореден хиттттттттт........:}
Re: Иде "Зимата на нашето недоволство"
27-06-2011 - 16:43:24
Quote
PER0
Защо наемателите трябва да се превръщат в собственици??? Най добре е да са си наематели, ако може завинаги !!! Прекалено голям е % на собственост, трябва да се намали почти наполовина. И всякакво строителство трябва да спре, поне за близките 20-30 години.

Ще им се наложи, поради предстоящия строителен бум. А строителн бум предстои, защото хората се усетиха, че поради ред причини, новите жилища са негодни за живеене, а старите постепенно достигат края на жизенения си цикъл. Най-елементарен пример, ражда ти се дете и внезапно установяваш, че ти липсва детска стая в иначе прекрасния чертеж на апартамента.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход