Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 15:01:42
Не обичам да го правя, ама нейсе. Всеки, който иска да продаде имот , трябва да знае, че във времето цената му няма да се покачва , т.е. - парите, които ще вземе днес, няма да вземе утре. Всеки, който иска да купи имот, трябва да знае, че закупуването на НИ с изпoлзването му по предназначение се прави тогава, когато имаш нужда и възможност да го направиш, а ако днес си купиш жилище, чиято цена след година - две ще е по-ниска, това няма никакво значение, защото купувайки днес, ти от утре забравяш за този проблем и вече никакви тенденции не те касаят, те касаят тези, които никаго не купуват, за да не се минат.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-20 15:30 от k800i.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 15:41:34
avatar
Quote
k800i
Не обичам да го правя, ама нейсе. Всеки, който иска да продаде имот , трябва да знае, че във времето цената му няма да се покачва , т.е. - парите, които ще вземе днес, няма да вземе утре. Всеки, който иска да купи имот, трябва да знае, че закупуването на НИ с изпoлзването му по предназначение се прави тогава, когато имаш нужда и възможност да го направиш, а ако днес си купиш жилище, чиято цена след година - две ще е по-ниска, това няма никакво значение, защото купувайки днес, ти от утре забравяш за този проблем и вече никакви тенденции не те касаят, те касаят тези, които никаго не купуват, за да не се минат.

Съгласен съм с първата част засягаща продавачите. Обаче купувачите трябва да си правят сметки, защото грешките ще ги плащат цял живот, или по точно 20 -25 години.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 16:39:52
avatar
Явно k800i е имал впредвид купувачи със събран кеш или с минимален банков кредит.
Да минаваш на вариант само с ипотечен заем + потребителски - това, винаги е било безумие.
Нищо, че в рекламите животът е розов и лесен.

Съгласен съм с него ( направо да се изненадаш?! ) *beer*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 17:03:49
drakkar , недвижимият имот не е нещо, което се купува всеки ден, естествено, че всеки трябва да си направи сметката дали, кога и какво да купи. В този форум обаче вече толкова години излиза, че ние брокерите сме навивали хората да купуват, да продават, влияем на цените и още куп глупости. Цялата работа е, че въпросите към нас от продавачите са "Каква е раелната цена за продажба днес ?", а от купувачите - "Рекламирате еди кой си апартамент, искам да го видя", всичко друго са празни приказки.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 17:07:00
Явно k800i е имал впредвид купувачи със събран кеш или с минимален банков кредит.
Да минаваш на вариант само с ипотечен заем + потребителски - това, винаги е било безумие.
---------------
А дали е безумие за тези стотици хиляди, които формират 80-те процента безпроблемни ипотечни кредити , как смяташ?
Останалото съм го написал ясно - "нужда и възможност", а кога има нужда и кога възможност, всеки преценява сам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-20 17:09 от k800i.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 17:39:13
Quote
k800i
Явно k800i е имал впредвид купувачи със събран кеш или с минимален банков кредит.
Да минаваш на вариант само с ипотечен заем + потребителски - това, винаги е било безумие.
---------------
А дали е безумие за тези стотици хиляди, които формират 80-те процента безпроблемни ипотечни кредити , как смяташ?
Останалото съм го написал ясно - "нужда и възможност", а кога има нужда и кога възможност, всеки преценява сам.

Аз имам един такъв познат. Кредитите са му безпроблеми все още. Събирането на вноската всеки месец обаче, живо геройство. Дължи пари на всичките си познати, аз не му давам да не си развалим приятелството. Посъветвах го, че ако подаде имота сега, ще му е по-лесно да се издължи, ама не слуша. Догодина съвсем ще окапе.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 17:54:06
Quote
greenbul
Догодина съвсем ще окапе.

Това ли пожелавате на приятеля си?
eye popping smiley
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 18:19:01
Quote
ivorad
Quote
greenbul
Догодина съвсем ще окапе.

Това ли пожелавате на приятеля си?
eye popping smiley

Не му го пожелавам затова го съветвам да продава сега, ама това дето човек сам си го прави ...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 18:26:25
Мили деца, не мога да се въздържа да не взема отношение по актуалния ви спор: "Българският метър истински метър ли е" тъй като от това произтичат и други не по-малко интересни дискусии:

1. Все още сексуално активна ли е Лили Иванова?
2. Колко книги е прочел най-известния българин? (г-н Стоичков)
3. Случвало ли се е да слушате Бах в софийско такси?
4. Има ли поне един депутат в БГ парламента, който не е там за келепира?
5. Кога Боко ще проговори поне един чужд език?
6. Кога и кое БГ правителство ще признае заговора на властта - полиция, съд, прокуратора с престъпниците от ВИС и СИК срещу собствения си народ.
7. Кога за последен път Федосова е играла рок?
8. Как изглежда жената (ако има такава) способна да дели легло с царския гъзолизец, нечистоплътец и гюведжар Олимпи Кътев?
9. Спал ли е Асен Агов с Иван Костов?
10.Пее ли си Жени Живкова Интернационала в кухнята докато прави салата на половинката си?

Въпроси............много въпроси чакат отговори в БГ, а вие сте се хванали за един метър.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-20 19:16 от Класната.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
20-06-2011 - 18:50:17
Quote
Класната
Мили деца, не мога да се въздържа да не взема отношение по актуалния ви спор: "Българският метър истински метър ли е" тъй като от това произтичат и други не по-малко интересни дискусии:

1. Все още сексуално активна ли е Лили Иванова?
2. Колко книги е прочел най-известния българин? (г-н Стоичков)
3. Случвало ли се е да слушате Бах в софийско такси?
4. Има ли поне един депутат в БГ парламента, който не е там за келепира?
5. Кога Боко ще проговори поне един чужд език?
6. Кога и кое БГ правителство ще признае заговорът на властта - полиция, съд, прокуратора с престъпниците от ВИС и СИК срещу собствения си народ.
7. Кога за последен път Федосова е играла рок?
8. Как изглежда жената (ако има такава) способна да дели легло с царския гъзолизец, нечистоплътец и гюведжар Олимпи Кътев?
9. Спал ли е Асен Агов с Иван Костов?
10.Пее ли си Жени Живкова Интернационала в кухнята докато прави салата на половинката си?

Въпроси............много въпроси чакат отговори в БГ, а вие сте се хванали за един метър.
Интересен тест..
За 1-ви, не, но може да бъде активирана.
За 5-ти - не искаме ли твърде много?
За 6-ти въпрос - следващото правителство, предполагам.......
Персоната от 7-ми въпрос напълно се вмества в представата ми за жената от 8-ми!
За другите, предавам се, не знам............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход