Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?

Публикувано от Satori 
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 00:42:13
Quote
Satori
681.25 eur/м2 за кв. в Иван Вазов добра цена ли е?

м2 квадратен метър ли е или български метър?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 00:58:13
в Иван Вазов скоро: 149, Гърция е в нокаут
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 07:12:05
И аз не мога да скрия изненадата си, чак сега разбирам колко сте напред с материала всички, как се сетихте от снимките, че това жилище има - няма 70-80 кв, а не е 160, както пише в обявата ?! Чудя се аз ли съм единственият тук, който знае, че като купуваш жилище, купуваш квадратура, каквато пише в НА, че когато купуваш жилище , купуваш и терасите, и общите части, че подвеждаща реклама е тази, в която казват, че шампоана остранява пърхота, а това се оказва невярно, а не обявите, които са постнати тук, че в тази реклама няма нищо подвеждащо, защото това е имот, не шампоан и преди да си го купиш, ще отидеш да го видиш, че няма такова животно като "цена на кв м", че когато купуваш жилище трябва да ти е ясно, че в цената са включени общите части, защото ги има, ползваш ги и няма кой друг да ги плати, освен ползвателите им ? Все пак, ако някой ми посочи точно кое е подвеждащото в обявите, ще бъда много благодарен.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 09:13:48
avatar
Quote
k800i
... че няма такова животно като "цена на кв м", че когато купуваш жилище трябва да ти е ясно, че в цената са включени общите части, защото ги има, ползваш ги и няма кой друг да ги плати, освен ползвателите им ? Все пак, ако някой ми посочи точно кое е подвеждащото в обявите, ще бъда много благодарен.

Дичо,
такова нещо като "общи части" си е бай ганьовска измислица. Никъде в цивилизована държава няма такива раздувания като в бг - сирене с вода, пиле инжектирано със солен разтвор, колбас без месо, имот с общи части.
Аз на терасата няма да спя, нито на стълбището. Вземете пишете в тия обяви - използваема площ или светла площ да става ясно и да спестявате на хората ненужни разходки !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 10:31:38
drakkar , по този въпрос са изписани десетки страници и се чудя има ли още нещо за казване.
---------------
Аз на терасата няма да спя, нито на стълбището. Вземете пишете в тия обяви - използваема площ или светла площ да става ясно и да спестявате на хората ненужни разходки
-----------------
Твоя работа е къде ще спиш, ама няма да ползваш стълбището, терасата, асансьора , така ли ? Освен това за пореден път някой се изказва от името на всички - "на хората" казваш, кой си ти ?! Рекламата drakkar, не се прави за идиоти, а за хора, които имат мъ-ъъъничко акъл в главите, та в тая връзка , ако си нормален купувач, няма да пишеш безумие като "използваема площ", защото ще знаеш, че терасата също е такава, ако си нормален купувач , ще гледаш дали имота те устройва като локация, резпределение , състояние и цена, а всчко друго е бля-бля, ама ти не си нормален купувач, та затова се чудя какъв точно ти е проблема ?!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 10:44:49
avatar
Quote
k800i
... ако си нормален купувач , ще гледаш дали имота те устройва като локация, резпределение , състояние и цена, а всчко друго е бля-бля, ама ти не си нормален купувач, та затова се чудя какъв точно ти е проблема ?!

Проблем ми са високите цени ! Но решението на проблема наближава заедно с апокалипсиса, който се задава !

Чуждестранните инвестиции намаляват

Преките чуждестранни инвестиции са намалели с близо 63 млн. EUR от началото на годината. За същия период на 2010 г. те са били с 380 млн. EUR повече, сочат данните на БНБ. За периода януари-април 2011 г. инвеститорите са изтеглили над 1 млрд. лв. от вложенията си в България с цел да погасят задължения на български фирми към компаниите майки. Сумата е двойно повече в сравнение със същия период на 2010-а. Отливът на капитали стопи резервите на БНБ за първите четири месеца на тази година с 923 млн. EUR.

Най-висок дял на чуждестранни инвестиции преди кризата се падаше на сектора на недвижими имоти. Данните на БНБ показват, че чуждите предприемачи все още не гледат на България като на възможност за вложение, поне не и в сегмента на недвижимите имоти, коментират икономисти.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
1.9
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 10:47:01
Quote
k800i
drakkar , по този въпрос са изписани десетки страници и се чудя има ли още нещо за казване.
---------------
Аз на терасата няма да спя, нито на стълбището. Вземете пишете в тия обяви - използваема площ или светла площ да става ясно и да спестявате на хората ненужни разходки
-----------------
Твоя работа е къде ще спиш, ама няма да ползваш стълбището, терасата, асансьора , така ли ? Освен това за пореден път някой се изказва от името на всички - "на хората" казваш, кой си ти ?! Рекламата drakkar, не се прави за идиоти, а за хора, които имат мъ-ъъъничко акъл в главите, та в тая връзка , ако си нормален купувач, няма да пишеш безумие като "използваема площ", защото ще знаеш, че терасата също е такава, ако си нормален купувач , ще гледаш дали имота те устройва като локация, резпределение , състояние и цена, а всчко друго е бля-бля, ама ти не си нормален купувач, та затова се чудя какъв точно ти е проблема ?!

Проблемът не е негов, а на продавачите в т. ч. брокерите. Точно това очаквам да видя - размери и площи на стаи, сервизни помещения, тераси, полагащи се общи части и едва след това искам да чуя цената. Рекламата е предназначена да привлече клиенти, а те не са много. Затова, си коригирайте докато е време.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 12:03:52
Точно това очаквам да видя - размери и площи на стаи, сервизни помещения, тераси, полагащи се общи части и едва след това искам да чуя цената. Рекламата е предназначена да привлече клиенти, а те не са много. Затова, си коригирайте докато е време
--------------
До гуша ми е дошло от разбирачи, които ми казват как да работя ! Бля-бля. Има си специална тема по този въпрос, разрови се , пък дано нещо ти стане ясно.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 12:25:30
Майна, т,ва жилище само кат го гледам на снимките получавам клаустрофобия! (таа дума я търсих у речника дет си го носа винаги, щот се ми требва) Ми то нема стая по-голема от 15кв. метра бре! Тия радиаторчета някаква шега ли са? На тая тераса да бяха и сложили парапет, че много хора имат и малки деца....И от всичко, включително и кухненското обзавеждане лъха ефтиния...Т,ва е най-много 65кв.м. жилищна площ! К,ви са тия 150...баси измамата......В тая баня не моа да влеза, мноу ми е тесно...
1.9
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 15:33:12
Quote
k800i
Точно това очаквам да видя - размери и площи на стаи, сервизни помещения, тераси, полагащи се общи части и едва след това искам да чуя цената. Рекламата е предназначена да привлече клиенти, а те не са много. Затова, си коригирайте докато е време
--------------
До гуша ми е дошло от разбирачи, които ми казват как да работя ! Бля-бля. Има си специална тема по този въпрос, разрови се , пък дано нещо ти стане ясно.

Точно това ти е една от грешките. Ти очакваш другите да се съобразяват с тебе като "разбирач". Ами просто няма да стане. Можеш евентуално да заблудиш някой с мъъъничко акъл, ака са останали такива. За другите се просто смешен...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход