Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?

Публикувано от Satori 
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 16:38:45
avatar
Quote
k800i
.......... че в тази реклама няма нищо подвеждащо, защото това е имот, не шампоан и преди да си го купиш, ще отидеш да го видиш, че няма такова животно като "цена на кв м", че когато купуваш жилище трябва да ти е ясно, че в цената са включени общите части, защото ги има, ползваш ги и няма кой друг да ги плати, освен ползвателите им ? Все пак, ако някой ми посочи точно кое е подвеждащото в обявите, ще бъда много благодарен.

Ще ти кажа как аз бих рекламирала, стига собственикът да е съгласен.
Ако не е- отива при друг да му го продава.
Бих написала: ЗП на първо ниво, ЗП на второ ниво и едиколко си % идеални части от общите части на сградата и на УПИ. Ако е суперфиция- от нея.
И цена на имота.smiling smiley
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 19:01:59
Камелия, така е, така трябва да изглежда обявата, в същото време искам да знам - кое е подвеждащото в постнатите обяви ?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 19:13:22
за хора с мъъъничко акъл в главите, защото ако имат повечко акъл, ще погледнат обявата ще се засмеят и ще затворят.
За теб нормални клиенти са точно тези с мъничкото акъл... Не трябва да мислят, а да вземат ипотека и да плащат комисионната...после не е твоя работа.
--------------
Позна. Клиентите, които четат моите обяви, всъщност го правят, за да се забавляват.
---------------------------

Проблем ми са високите цени ! Но решението на проблема наближава заедно с апокалипсиса, който се задава !

------------------------------
Ето това си ти и още няколко ревльовци безпарични, които само раздавате акъл и плюете тук. Мрачни, вечно недоволни, неуспели индивиди. Апокалипис, хаос, липса на пазар, липса на правила, рев,рев на чужди гробища, не е истина ! А керванът си върви.... Освен това, ако смяташ, че след сделка аз се обаждам през ден на купувачите да ги питам как са, много си се объркал. Като кажа, че представа нямате що е то посредник, вие ревете, че не ви пиша нищо ново. Ама то ново няма, няма как да ви направя по-интелигентни, по-позитивни, няма как да ви наливам акъл, сори, откъде да измисля нещо ново ?!
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 19:20:11
avatar
Quote
k800i
Камелия, така е, така трябва да изглежда обявата, в същото време искам да знам - кое е подвеждащото в постнатите обяви ?

В първата пише 160кв.м.
И толкова. Убедена съм, че това е квадратура с трансформирани в реални, идеални части, прибавени към квадратурата. Това си е направо мошеничество.

В тази:

МЕЗОНЕТ
134 000 EUR
Предлагаме Ви един стойностен имот, в най-предпочитаните райони на София, сградата е с модерна архитектура, луксозни общи части, асансьор, с ограничен достъп, ТОП ЦЕНА 840евро/м2. Завършен до ключ. Апартамент от 135 кв. м. чиста обитаема площ без общи части - 161м2. с общите части.

Идиотия отвсякъде.:g:
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 19:46:51
Quote
k800i
за хора с мъъъничко акъл в главите, защото ако имат повечко акъл, ще погледнат обявата ще се засмеят и ще затворят.
За теб нормални клиенти са точно тези с мъничкото акъл... Не трябва да мислят, а да вземат ипотека и да плащат комисионната...после не е твоя работа.
--------------
Позна. Клиентите, които четат моите обяви, всъщност го правят, за да се забавляват.
---------------------------

Проблем ми са високите цени ! Но решението на проблема наближава заедно с апокалипсиса, който се задава !

------------------------------
Ето това си ти и още няколко ревльовци безпарични, които само раздавате акъл и плюете тук. Мрачни, вечно недоволни, неуспели индивиди. Апокалипис, хаос, липса на пазар, липса на правила, рев,рев на чужди гробища, не е истина ! А керванът си върви.... Освен това, ако смяташ, че след сделка аз се обаждам през ден на купувачите да ги питам как са, много си се объркал. Като кажа, че представа нямате що е то посредник, вие ревете, че не ви пиша нищо ново. Ама то ново няма, няма как да ви направя по-интелигентни, по-позитивни, няма как да ви наливам акъл, сори, откъде да измисля нещо ново ?!

Дичо, аз по-горе писах с такива брокита като тебе и техните обяви как процедирам. Плащат си за гяволлъка с пари или отнасят боя.
И на тебе все някога ще ти се падне някой такъв като мене. Спокойно на всеки тарикат му идва времето.
1.9
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 19:50:23
Quote
Гладен Брокер
Quote
k800i
за хора с мъъъничко акъл в главите, защото ако имат повечко акъл, ще погледнат обявата ще се засмеят и ще затворят.
За теб нормални клиенти са точно тези с мъничкото акъл... Не трябва да мислят, а да вземат ипотека и да плащат комисионната...после не е твоя работа.
--------------
Позна. Клиентите, които четат моите обяви, всъщност го правят, за да се забавляват.
---------------------------

Проблем ми са високите цени ! Но решението на проблема наближава заедно с апокалипсиса, който се задава !

------------------------------
Ето това си ти и още няколко ревльовци безпарични, които само раздавате акъл и плюете тук. Мрачни, вечно недоволни, неуспели индивиди. Апокалипис, хаос, липса на пазар, липса на правила, рев,рев на чужди гробища, не е истина ! А керванът си върви.... Освен това, ако смяташ, че след сделка аз се обаждам през ден на купувачите да ги питам как са, много си се объркал. Като кажа, че представа нямате що е то посредник, вие ревете, че не ви пиша нищо ново. Ама то ново няма, няма как да ви направя по-интелигентни, по-позитивни, няма как да ви наливам акъл, сори, откъде да измисля нещо ново ?!

Дичо, аз по-горе писах с такива брокита като тебе и техните обяви как процедирам. Плащат си за гяволлъка с пари или отнасят боя.
И на тебе все някога ще ти се падне някой такъв като мене. Спокойно на всеки тарикат му идва времето.

Ама той на тарикат ли прилича?
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
16-06-2011 - 20:01:08
Quote
1.9
Quote
Гладен Брокер
Quote
k800i
за хора с мъъъничко акъл в главите, защото ако имат повечко акъл, ще погледнат обявата ще се засмеят и ще затворят.
За теб нормални клиенти са точно тези с мъничкото акъл... Не трябва да мислят, а да вземат ипотека и да плащат комисионната...после не е твоя работа.
--------------
Позна. Клиентите, които четат моите обяви, всъщност го правят, за да се забавляват.
---------------------------

Проблем ми са високите цени ! Но решението на проблема наближава заедно с апокалипсиса, който се задава !

------------------------------
Ето това си ти и още няколко ревльовци безпарични, които само раздавате акъл и плюете тук. Мрачни, вечно недоволни, неуспели индивиди. Апокалипис, хаос, липса на пазар, липса на правила, рев,рев на чужди гробища, не е истина ! А керванът си върви.... Освен това, ако смяташ, че след сделка аз се обаждам през ден на купувачите да ги питам как са, много си се объркал. Като кажа, че представа нямате що е то посредник, вие ревете, че не ви пиша нищо ново. Ама то ново няма, няма как да ви направя по-интелигентни, по-позитивни, няма как да ви наливам акъл, сори, откъде да измисля нещо ново ?!

Дичо, аз по-горе писах с такива брокита като тебе и техните обяви как процедирам. Плащат си за гяволлъка с пари или отнасят боя.
И на тебе все някога ще ти се падне някой такъв като мене. Спокойно на всеки тарикат му идва времето.

Ама той на тарикат ли прилича?

Мисли се за такъв и се опитва да мине със дребните му номера.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
17-06-2011 - 09:14:01
avatar
Quote
k800i
Идиотия отвсякъде
-----------------
Трети път - кое е подвеждащото в тази обява ?


Май не четеш!
160кв.м. е подвеждаща цифра, защото идеалните части от общите части на сградата, са превърнати в реални и прибавени към реалната квадратура на жилището!
Това е не подвеждане, а откровена измама.
И в третата, където се сочи, че ЗП 135кв., а с общите части- 161, също е невярна, по същите причини.
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
17-06-2011 - 10:25:20
Подвеждаща е квадратура, надлежно описана в НА ?! Къде в обявата пише "реални" и какво значи "реални " ? Това наистина ли е написано от човек с 15 г. стаж като брокер ?! Хайде да не се излагаме пред чужденците, както се казва !
Re: 681.25 EUR за кв. до ключ в Иван Вазов добра цена ли е?
17-06-2011 - 10:37:04
avatar
Quote
k800i
Подвеждаща е квадратура, надлежно описана в НА ?! Къде в обявата пише "реални" и какво значи "реални " ? Това наистина ли е написано от човек с 15 г. стаж като брокер ?! Хайде да не се излагаме пред чужденците, както се казва !

Къде видя нотариален акт, че да твърдиш това?
И ще ти обясня какво значи реални. Тава е ЗП на жилището.
А идеалните части са тези, които се ползват общо от всички в сградата и те НИКОГА не могат да се записват като твърда цифра, а САМО като % от общите части на сградата и УПИ, или отстъпеното право на строеж.
Това е според закона.

В нотариалния акт се вписва квадратурата на жилището и процента на идеалните части от сградата.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход