Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 21:06:13
delux-e, ако предложението ми бъде прието от иворад, то твоето посредничество се обезмисля, но ще си добре дошъл в на гости като почерпката ще е от мене в един от най-известните марокански ресторанти в Амстердам. Удоволствието ще е изцяло мое.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 21:08:34
avatar
Тая глупост няма ли най-сетне да спре?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 21:13:08
Опаа докато съм писал гледам иворада е отговорил.
Защо да не се разходи бе ивораде? Аз приемам твоята схема, ти приемаш моето единствено условие това да се случи в Холандия, нали ти писах че счетоводната кантора и нотариуса можеш еднолично да избереш. Пък ти не се притеснявай за мене дали правя разлика между "приход" и "разполагаема сума". Пък ако бъркам по-добре за тебе. Ще спечелиш 20К.

Ако пък мислиш че за 20К не си заслужава времето ти и разходката до Амстердам то тогава можеме удвоиме или утроиме залога.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-01 21:20 от Гладен Брокер.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 21:20:14
avatar
Quote
Гладен Брокер
Опаа докато съм писал гледам иворада е отговорил.
Защо да не се разходи бе ивораде? Аз приемам твоята схема, ти приемаш моето единствено условие това да се случи в Холандия, нали ти писах че счетоводната кантора и нотариуса можеш еднолично да избереш. Пък ти не се притеснявай за мене дали правя разлика между "приход" и "разполагаема сума". Пък ако бъркам по-добре за тебе. Ще спечелиш 20К.

Ако ти си толкава голям печелбар и се казваш В.Е. , съгласен ли си да ми изплатиш обезщетение в размер на Е100 000 за извършено от теб престъпление , без да се срещаме в съда. Това не е рекет и може да не го считаш за дълг, но ако не си съгласен, че изобщо нещо ми дължиш /поне извинение/ , аз никога няма да се откажа от наказателно преследване спрямо теб, каквото заслужаваш. Begrijpt u mij goed?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 21:21:02
Quote
Гладен Брокер
Опаа докато съм писал гледам иворада е отговорил.
Защо да не се разходи бе ивораде? Аз приемам твоята схема, ти приемаш моето единствено условие това да се случи в Холандия, нали ти писах че счетоводната кантора и нотариуса можеш еднолично да избереш. Пък ти не се притеснявай за мене дали правя разлика между "приход" и "разполагаема сума". Пък ако бъркам по-добре за тебе. Ще спечелиш 20К.

Драги г-н Гладьо, така и не мога да разбера, защо трябва да ходя до Холандия за нещо, което може да се свърши и в България, при положение, че Вие редовно пътувате до родината......
Бихте ли обяснили по-подробно основанията за това Ваше изискване?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 21:22:40
Quote
ivorad
Quote
dеlluxx
С какво ви обидих г-н Гладен Брокер та така грубо ме елиминирахте от посредничеството? Идеята беше моя все пак. Аз не съм ви искал % та да ме прескачате. Една обилна почерпка в избран от мене ресторант от печелившия е достатъчна.

Г-н Делукс, така и не разбрах каква материална отговорност възнамерявате да поемете в този казус?
Несериозно е юнак, като Вас , да не смее да отговори на питането ми.....
winking smiley

Странно - героичният г-н Делукс загуби ума и дума.........
Наистина, странно........
winking smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 22:29:32
avatar
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
dеlluxx
С какво ви обидих г-н Гладен Брокер та така грубо ме елиминирахте от посредничеството? Идеята беше моя все пак. Аз не съм ви искал % та да ме прескачате. Една обилна почерпка в избран от мене ресторант от печелившия е достатъчна.

Г-н Делукс, така и не разбрах каква материална отговорност възнамерявате да поемете в този казус?
Несериозно е юнак, като Вас , да не смее да отговори на питането ми.....
winking smiley

Странно - героичният г-н Делукс загуби ума и дума.........
Наистина, странно........
winking smiley

Този героичен епосен герой е близнака на гладния прокер. Затова замлъкнаха и двамата, но по-скоро не заради твоят въпрос, колкото заради юридическите проблеми които си създават. Какво да се прави като закона е по-голям от тях?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 22:38:33
avatar
Камелия изчезна, появи се ivorad. Явно интернет не търпи дупки.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 23:11:08
Quote
darkside
Quote
iciltd
Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?


Въпрос: КОГА ще свърши икономическата криза в БГ?

winking smiley
"Един Господ знае" не е удачно, щото едва ли и той знае.........

Населението било спестовно...В 5% от народа били цели 20млрд. лева.....а в останалите сюрреалистични сюрмаси били още цели 10млрд. лева! Бравос, пестеливи хора ей?!
Аз обаче питам КЪДЕ СА ПАРИТЕ, останалите, дет са сериозни пари. 5% (или около325000 души) по около 6000 лева или 24000 на 4-членно семейство средно, ето ти ги 20млрд. Останалите 95% (около 6400000 души) по 185 лева, или около 700 лева на семейство, ей ти ги останалите 10млрд. Значи 95% от съществата по наште земи средно им се полага по около нема и 200 лева на човек на влог! Ми туй за колко дни ша стигне бре! Това е несериозно! В БГ има мнооого повече пари! Ама пак стигаме до небезизвестния въпрос: Hu get the money?
Перо, ще ме извиниш ли за английския? С говоримия съм по-добре, не моа да пиша майна.....и цветовете малко ги бъркам....и съм левогяр (Да Винчи, Айнщайн,Ричард Гиър, Darkside и др.), ама пък са ми еднакви и двете полукълба, щот при левогярите е тъй! Лека нощ на всички форумни бедни и богати мишлета! Все пак не забравяйте, че сме на един и същ кораб, който все-повече прилича на "Титаник" и спрете да си мерите чушлетата.....и да си измиете зъбките....
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 23:17:47
Добре ivorad-e нека е в БГ щом така искаш, но пък избора на нотариус и счетоводна фирма ще избирам аз. Това е. Избирай: или в БГ но аз избирам нотариус+счетоводна фирма или в Холандия и ти избираш нотариус+счетоводна фирма. Изглежда обаче, че или за тебе облога не си заслужава или дори 2-3 дни екскурзия не са ти по джоба. Аз мисля че е второто.

Ако и сега не приемеш условията значи си обикновен дрисльо, точно като камелия и сахибта.

За Драгомир Сахибчев: Да В.Е. съм и не се притеснявам, че си разбрал кой всъщност съм. Пожелавам ти успех в съда, обаче ако загубиш - яко ти дупе. Ще ти сваля и последната кирлива риза от гърба!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход