Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 16:00:37
avatar
Quote
др. Иванов
Тебе какво те интесева кой какво правил, дори да беше вярно, нали всички вадиха пари по това време? Тези дни да не ги видя Мазния с Румен Овчаров да мият прозорци на някое кръстовище? Кой си има все си има и който е на власт ще си има без значение къде и кога. Въпросът е аз да търкам в брадата, а за да търкам аз всички трябва да са добре. При мазния спорехте къде е по-хубаво да отидете лятото, в Италия или Испания, а сега не смеете да отключите вратата, че бирникът дебне в засада. Като стане Майка Тереза мин.председател и цирикнем от глад, какъв ни е кяра? Имам предвид тези, които преживеят Дянков.
Има един единствено критерий за гласуване и това е фишът от заплатата и извлечението от банковата сметка. Аз на Станишев не му знам второто име, вие ми обяснявате кой бил бадженак му. Все ми е тази кой е, може и да е Вакарелския убиец щом всички бяха добре. Румен Петков пикаел във фонтани, ама изчисти морето от наркотици и убийци, та може и в Парламента да се изпикае ако иска, всички ще му седят диван чапраз, дакото не вкарат повече бандити от него. Тоя с апартаментите като пикае на означените за това места, защо не вкара някой в затвора? Говедото не е хванал неродовен пътник в градския транспорт, а ако случайно гване някой ще е контрольора, погрешка. И аз трябва да го харесвам, защото гепил само 5 апартамента, а другите по шест.

Др. Иванов, мислех, че си достатъчно мъдър и надрасъл партийната вярност, ама съм се излъгала.
Най- малко на теб трябва да се обяснява защо сме зле и как се оказа, че България не е на Луната, че да я подмине кризата- както ни обясняваше Мазния.
Нито че, няма начин ние да сме добре, докато светът около нас не е цъфнал и вързал.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 19:20:30
Няма криза, оставете ги тези глупости! Кризата е тук само и изключително затова, че за втори път в историята си България се управлява от диви селяндури, които се надявам да свършат като първата измет, тази на Стамболийски. Това са мелези между маймуни имбецили и говеда олигофрени. Ако някой ми беше казал, че в света има дори 10 такива явления нямаше да му повярвам, а те се оказаха стотици само в България.
Къде я видяхте кризата? В България и Полша нямаше криза, ЕС излезе от кризата второто тримесемие на 2009 г., когато мелезите дойдоха на власт. Ние влезнахме в кризата 6 месеца по-късно, четвъртото тримесечие на 2009 г. Къде я видяхте тази криза? От идването на власт на маймуняците ЕС върви напред с 1-2%, по-малко от колкото и преди кризата, ако преди е имало ръст 2-4%, сега е 1-3%, ние имахме между 6 и 7% ръст, сега трябваше да сме на на минимум 4-5% ръст, а в сравнение с 2008 г. реално сме на минус 20%. Вие не осъзнавате ли, че в момента сме на нивата на 2005 г., хазната е обрана до шушка и вече взе да се търси виновен за излизане от валутния борд - общините, не защото искаме, а защото парите с които можем да го поддържаме свършиха. Населението живее на спестяванията от времето на Станишев. Целенасочено се приемат закони за съсипване на цели отрасли, които не са в ръцете (които ще отрежем като на Стамболийски) на спонсорите на шайката. Това стана и със строителството, то беше ударено целенасочено и организирано с над 10-15 промени в законите и с промяна на практиките на МРРБ. Като стадо крадливи шебеци налетяха и на туризма и за пръв път за две поредни години сме на 0% прираст. Когато другите имаха по 30% спад ние бяхме с по 10-15% ръст, сега сме на нивата на 2008 г.

Затова в България няма криза, а стопанска разруха!
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 19:31:01
avatar
Не врат, а шия !

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 21:00:52
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 23:11:26
Quote
ivorad
Quote
Гладен Брокер


Ivorade, видя ли се какъв си дрисливец? Какви одити, какви счетоводни системи те гонят бе лайнар? Говоря ти за налични пари в спестовна банкова сметка, извлечение от която се получава от банка.

"+ малко други екстри" хахаха ти сега на печен юрист ли ще ми се правиш бе говно такова? Давай пиши ми на лични как да се уговориме за облога?

Драги г-н Гладьо, огромни благодарности за определенията за моята скромна личност. Не успях да разбера как е възможно да съм едновременно деятел и продукт на деянието, т.е. "дрисливец" и "говно", ама нейсе - важното е на вас да Ви е ясно!
Що се отнася до мечтания от Вас облог, нека пак се опитам да Ви обясня нещо елементарно. Елементарно за хора, които имат поне малка представа от финансов одит: това животно се прави по определена технология, която в никакъв случай не се свежда единствено до представянето на някакъв хвърчащ лист, носещ титул на някоя банка и съдържащ някакви числа......Ако аз ще се обзалагам с Вас, то това може да се случи само и единствено по установения финансов ред, а не според инфантилните Ви представи, плод на определени Ваши обременености.
Та, готови ли сте да подложите личните си финанси на стандартно одитиране, целящо да докаже наличието към днешна дата на сума от поне 100 000 евро като ваш капитал, вън от стандартните средства за преживяване, освободен от данъци, свободен от привлечени средства, без запори и без връзка с идеални части по унаследяване, записи на заповед в полза на трети лица, акции и определени финансови деривати с плаващ курс? Пробвайте да ми отговорите без да слагате фекалии в устата си, моля - вече понамирисвате осезателноwinking smiley

Апропо - как е г-н Делукс, Вашето второ Аз?
Поздрави за негоsmiling smiley
Г-н Гладьо зачезна......
Явно пак ремисияwinking smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
04-06-2011 - 10:53:49
avatar
Quote
др. Иванов
........................като първата измет, тази на Стамболийски.
Затова в България няма криза, а стопанска разруха!

Нима се сещаш за вещера-мизантроп и крипточифут Стамболийски? Управление на земеделците ми звучи като управление на влогарите:]
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
04-06-2011 - 11:28:02
Quote
др. Иванов
Няма криза, оставете ги тези глупости! Кризата е тук само и изключително затова, че за втори път в историята си България се управлява от диви селяндури, които се надявам да свършат като първата измет, тази на Стамболийски. Това са мелези между маймуни имбецили и говеда олигофрени. Ако някой ми беше казал, че в света има дори 10 такива явления нямаше да му повярвам, а те се оказаха стотици само в България.
Къде я видяхте кризата? В България и Полша нямаше криза, ЕС излезе от кризата второто тримесемие на 2009 г., когато мелезите дойдоха на власт. Ние влезнахме в кризата 6 месеца по-късно, четвъртото тримесечие на 2009 г. Къде я видяхте тази криза? От идването на власт на маймуняците ЕС върви напред с 1-2%, по-малко от колкото и преди кризата, ако преди е имало ръст 2-4%, сега е 1-3%, ние имахме между 6 и 7% ръст, сега трябваше да сме на на минимум 4-5% ръст, а в сравнение с 2008 г. реално сме на минус 20%. Вие не осъзнавате ли, че в момента сме на нивата на 2005 г., хазната е обрана до шушка и вече взе да се търси виновен за излизане от валутния борд - общините, не защото искаме, а защото парите с които можем да го поддържаме свършиха. Населението живее на спестяванията от времето на Станишев. Целенасочено се приемат закони за съсипване на цели отрасли, които не са в ръцете (които ще отрежем като на Стамболийски) на спонсорите на шайката. Това стана и със строителството, то беше ударено целенасочено и организирано с над 10-15 промени в законите и с промяна на практиките на МРРБ. Като стадо крадливи шебеци налетяха и на туризма и за пръв път за две поредни години сме на 0% прираст. Когато другите имаха по 30% спад ние бяхме с по 10-15% ръст, сега сме на нивата на 2008 г.

Затова в България няма криза, а стопанска разруха!


И къде беше този ръст - финансово посредничество и строителство.
Малко факти - 2005г имахме 16млр евра частен дълг - сега имаме 35млрд.
Тези пари са вложени в БГ - основно коптори.
Дойде момента да ги връщаме тези пари, както и Гърция има да връща едни 300млрд.
Сигурен съм че и Гърция са отчитали ръст на БВП (не ми се проверява).
Само дето този ръст е КУХ. Пример като за лаици.
произвеждаме 100единици продукция х1лв - 100
Следващата година 50 единици същите х2.20 - 110 (10% ръст на БВП) - дали сме по богати или живеем по добре?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
06-06-2011 - 15:50:47
avatar
quote="Гладен Брокер"]
k800i Уилсъне, майка ти пак ти е платила интернета явно. Ах тая дърта уруспия! Какво като ми дадеш адреса, нали ти щеше да идваш, при това с компания? защо не се осмели да дойдеш?

Ivorade, видя ли се какъв си дрисливец? Какви одити, какви счетоводни системи те гонят бе лайнар? Говоря ти за налични пари в спестовна банкова сметка, извлечение от която се получава от банка.

"+ малко други екстри" хахаха ти сега на печен юрист ли ще ми се правиш бе говно такова? Давай пиши ми на лични как да се уговориме за облога?[/quote]

=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-=-==-=-=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-=-=-==-=-=-==-=-=-=-=-=-==-=-=-=-==-=-=-=-

Абей дрислив, кирлив счетоводител, АЗ НЕ ПИША ПОД ЧУЖДИ НИКОВЕ БЕ ОЛИГОФРЕН. Като теб.
Всъщност аз въобще не пиша напоследък.
Кво да правя във форум, където средата се определя от нонсенс личности като теб и застаряващата брокерица лелка Камелка ...
кажи де кво ?!? *huh*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-06 15:53 от Wilson.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
06-06-2011 - 16:12:25
Ооо Уилсъне, добре дошъл отново. За камелка си 100% прав няма да споря, но че пиша под чужди никове не е вярно.

Ще ти го обясня на твой език като за бавноразвиващ се идиот: Да пишеш под чужд ник означава да си хакнал на някого паролата и да пишеш под "user account" който не си създал ти. А аз всички юзър акаунти и никовете към тях които ползвам съм си ги създал аз. Не съм хаквал паролата на никой.

Сега прочети горното още 3 пъти бавно и на глас, като правиш пауза след всяка дума. ИМА 0,1% ШАНС да го разбереш.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
06-06-2011 - 18:11:41
Някой така и не вдянаха какво е частен външен дълг и защо никой не се грижи за него, а се говори само за бюджетния външен дълг. ЧВД са парите които нерезиденти са превели на резиденти, т.е. парите от чужбина влезли в България по всички линии. Това са парите, които всяка чужда фирма влага в България, напр. Нефтохим скоро прави основен ремонт и някоя банка е превела по сметките му в България 500 млн. долара, като с толкова се е вдигнал и частият ни външен дълг. Или веригата Хилтън е отпуснала 100 млн. на бъргарската Хилтън за строеж на хотел. Този дълг не интересува никой, защото никой освен субектът получил парите не е отговорен за тях. Друга линия по която се вдига външния дълг е преводите за апартаменти. Брат руснак си купува жилище за което регистрира фирма, след което по банковата сметка на тази фирма изпраща каймета от Русия с които се купува апартамент и ЧВД скача с цената на апартамента. Ако братиняка шитне апартамента на частно, сложи парите в джоба и духне, този дълг ще седи до второ пришествие. Още едно голямо перо са преводите на българи от чужбина в България, те също са от нерезиденти към резиденти. И т.н. и т.н.

Не те знам какви 100 единици произвеждаш, освен постове, но ръстът от 6-7% при Станишев беше в обсолютна стойност, от него беше извадена инфлацията. Пример, в края на Костов БВП беше 21 млрд. лв., в края на тате Симо - 42 млрд, а Станишев издаде 66 млрд. Увеличението спрямо царя е 55%, но е отчетено 4 г. по средно 6% с натрупването около 30%, другото е инфлацията.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход