Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
02-06-2011 - 20:02:43
Въпрос: КОГА ще свърши икономическата криза в БГ?

Този въпрос го изчерпахме - кризата ще свърши от 6 месеца до 1 година след като Тиквата издаде правителството. Нивото от 2008 г. ще стигнем:
бюджет - на втората година от новото правителство;
заплати - към края на управлението на следващото правителство или при по-следващото.
за възстановяване на всички поражения - вероятно 4-6 години след Тиквата.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
02-06-2011 - 20:37:55
Quote
Гладен Брокер


Ivorade, видя ли се какъв си дрисливец? Какви одити, какви счетоводни системи те гонят бе лайнар? Говоря ти за налични пари в спестовна банкова сметка, извлечение от която се получава от банка.

"+ малко други екстри" хахаха ти сега на печен юрист ли ще ми се правиш бе говно такова? Давай пиши ми на лични как да се уговориме за облога?

Драги г-н Гладьо, огромни благодарности за определенията за моята скромна личност. Не успях да разбера как е възможно да съм едновременно деятел и продукт на деянието, т.е. "дрисливец" и "говно", ама нейсе - важното е на вас да Ви е ясно!
Що се отнася до мечтания от Вас облог, нека пак се опитам да Ви обясня нещо елементарно. Елементарно за хора, които имат поне малка представа от финансов одит: това животно се прави по определена технология, която в никакъв случай не се свежда единствено до представянето на някакъв хвърчащ лист, носещ титул на някоя банка и съдържащ някакви числа......Ако аз ще се обзалагам с Вас, то това може да се случи само и единствено по установения финансов ред, а не според инфантилните Ви представи, плод на определени Ваши обременености.
Та, готови ли сте да подложите личните си финанси на стандартно одитиране, целящо да докаже наличието към днешна дата на сума от поне 100 000 евро като ваш капитал, вън от стандартните средства за преживяване, освободен от данъци, свободен от привлечени средства, без запори и без връзка с идеални части по унаследяване, записи на заповед в полза на трети лица, акции и определени финансови деривати с плаващ курс? Пробвайте да ми отговорите без да слагате фекалии в устата си, моля - вече понамирисвате осезателноwinking smiley

Апропо - как е г-н Делукс, Вашето второ Аз?
Поздрави за негоsmiling smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
02-06-2011 - 21:57:12
avatar
Quote
др. Иванов
Въпрос: КОГА ще свърши икономическата криза в БГ?

Този въпрос го изчерпахме - кризата ще свърши от 6 месеца до 1 година след като Тиквата издаде правителството. Нивото от 2008 г. ще стигнем:
бюджет - на втората година от новото правителство;
заплати - към края на управлението на следващото правителство или при по-следващото.
за възстановяване на всички поражения - вероятно 4-6 години след Тиквата.


Остава да уточним- правителство, отново " успешно" ръководено от Мазния юнак без ден трудов стаж, на което спряха всичките европейски пари и което сключи договори с бизнеса, без да осигури кьорава стотинка в бюджета?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
02-06-2011 - 23:05:13
Quote
камелия
Quote
др. Иванов
Въпрос: КОГА ще свърши икономическата криза в БГ?

Този въпрос го изчерпахме - кризата ще свърши от 6 месеца до 1 година след като Тиквата издаде правителството. Нивото от 2008 г. ще стигнем:
бюджет - на втората година от новото правителство;
заплати - към края на управлението на следващото правителство или при по-следващото.
за възстановяване на всички поражения - вероятно 4-6 години след Тиквата.


Остава да уточним- правителство, отново " успешно" ръководено от Мазния юнак без ден трудов стаж, на което спряха всичките европейски пари и което сключи договори с бизнеса, без да осигури кьорава стотинка в бюджета?

Аз бих си паднал много повече по някой червенушко в стил Жан Виденов winking smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 00:07:18
Quote
ivorad
Quote
камелия
Quote
др. Иванов
Въпрос: КОГА ще свърши икономическата криза в БГ?

Този въпрос го изчерпахме - кризата ще свърши от 6 месеца до 1 година след като Тиквата издаде правителството. Нивото от 2008 г. ще стигнем:
бюджет - на втората година от новото правителство;
заплати - към края на управлението на следващото правителство или при по-следващото.
за възстановяване на всички поражения - вероятно 4-6 години след Тиквата.


Остава да уточним- правителство, отново " успешно" ръководено от Мазния юнак без ден трудов стаж, на което спряха всичките европейски пари и което сключи договори с бизнеса, без да осигури кьорава стотинка в бюджета?

Аз бих си паднал много повече по някой червенушко в стил Жан Виденов winking smiley


Здравейте всички,

Призоваваме ви да "оставим настрани" политическите пристрастия и да потърсим "истината, само истината и нищо друго освен истината", колкото й субективна да е тя!
Нека във форума се утвърдят професионализма и добрия тон!
В този късен час, желаем на всички ви лека нощ и приятни сънища, все пак... утре сме на работа!

winking smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 07:31:57
Остава да уточним- правителство, отново " успешно" ръководено от Мазния юнак без ден трудов стаж, на което спряха всичките европейски пари и което сключи договори с бизнеса, без да осигури кьорава стотинка в бюджета?

А защо трябва да ме интересува дали има трудов стаж или не? Ти да не реши, че като имаш трудов стаж трябва да те направят мин.председател? Или да назначим някой нощен пазач, защото имал 40 г. трудов стаж. Структурата на европейските помощи е такава, че колкото по-далече от тях, толкова по-добре. Не случайно вече и една седчица бой в полицията не може да накара някой да кандидатства. От помощи Гърция е на този хал, а и останалите.Сега колко помощи получаваме и за какво? Два млрд. за магистрала от Видин до Одрин, като ние трябва да се бръкнем с още милиард и нещо, да поемем и всички оскъпявания за да направим връзка между Дунав и Солунското пристанище, от която нямаме никаква полза, за разлика от Гърция? А след това да плащаме по 200 млн. на година за поддръжка на тази магистрала, която ако трябва да се издържа от тол такси ще взима по 50-60 лв. на кола за Видин-София в двете посоки. Или същата история с първокласен път (четири ленти) Ихтиман-Благоевград, по който в момента минават по 100 коли на ден, но за сметка на това подръжката ще му струва по 20-30 млн. на година. Да не говорим за хеликоптерните площадки по планините, струващи по няколко милиона парчето, от които общината трябва да даде половината, т.е. бюджетът си за 2-3 години, при положение, че хеликоптерът за разлика от самалето и досега каца на всяка поляна напълно безплатно. И за тези площадки ни нахокаха, че сме изтървали парите, защото никой не кандидатствал.
Даваха един филм за датски остров, от векове издържал се от риболов. ЕС ограничило риболова, а за компенсация островът получшл "програми", които кметът коментира така "Взеха ни поминъка, младите заминаха, най-младата жена е на 60 години, но за сметка на това Ес плаща пари за да ни организират курсове за безопасен секс".
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 10:06:55
avatar
Quote
др. Иванов

А защо трябва да ме интересува дали има трудов стаж или не? Ти да не реши, че като имаш трудов стаж трябва да те направят мин.председател? Или да назначим някой нощен пазач, защото имал 40 г. трудов стаж.

Ами, да ти обясня, въпреки че знаеш.........
Ако един човек не е работил и ден, че да се види дали става поне себе си да ръководи, а се " назначи" цяла страна да управлява, то не той е виновен, а безумецът, направил назначението.
В случая с Мазния, аритметиките бяха ясни- синчето на " нашия другар" начело- като чучело, а управлението и далаверите- дело на изпечените съратници на таткото.

Quote
др. Иванов
Структурата на европейските помощи е такава, че колкото по-далече от тях, толкова по-добре. Не случайно вече и една седчица бой в полицията не може да накара някой да кандидатства. От помощи Гърция е на този хал, а и останалите.

Може и така да е, но само за страна, която е достатъчно богата, че да няма нужда от помощи.
Което, от друга страна, е глупаво- плащаме вноски, а да не ползваме фондовете, само защото хора като Мазния и кликата му, могат да ги откраднат, а държавата да трябва да ги връща.
И Гърция не е на този хал заради помощите, а заради начина по който ги използва- точно по тертипа на тройната коалиция у нас.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-03 11:38 от камелия.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 11:08:39
Как да считам за нормален, средно интелигентен, някой, който може да напише макар и една добра дума за комунистите, или за тройната коалиция ?!
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 11:18:59
Quote
ivorad
Quote
Гладен Брокер


Ivorade, видя ли се какъв си дрисливец? Какви одити, какви счетоводни системи те гонят бе лайнар? Говоря ти за налични пари в спестовна банкова сметка, извлечение от която се получава от банка.

"+ малко други екстри" хахаха ти сега на печен юрист ли ще ми се правиш бе говно такова? Давай пиши ми на лични как да се уговориме за облога?

Драги г-н Гладьо, огромни благодарности за определенията за моята скромна личност. Не успях да разбера как е възможно да съм едновременно деятел и продукт на деянието, т.е. "дрисливец" и "говно", ама нейсе - важното е на вас да Ви е ясно!
Що се отнася до мечтания от Вас облог, нека пак се опитам да Ви обясня нещо елементарно. Елементарно за хора, които имат поне малка представа от финансов одит: това животно се прави по определена технология, която в никакъв случай не се свежда единствено до представянето на някакъв хвърчащ лист, носещ титул на някоя банка и съдържащ някакви числа......Ако аз ще се обзалагам с Вас, то това може да се случи само и единствено по установения финансов ред, а не според инфантилните Ви представи, плод на определени Ваши обременености.
Та, готови ли сте да подложите личните си финанси на стандартно одитиране, целящо да докаже наличието към днешна дата на сума от поне 100 000 евро като ваш капитал, вън от стандартните средства за преживяване, освободен от данъци, свободен от привлечени средства, без запори и без връзка с идеални части по унаследяване, записи на заповед в полза на трети лица, акции и определени финансови деривати с плаващ курс? Пробвайте да ми отговорите без да слагате фекалии в устата си, моля - вече понамирисвате осезателноwinking smiley

Апропо - как е г-н Делукс, Вашето второ Аз?
Поздрави за негоsmiling smiley
Господин голяма работа и велик одитор аз предложих бас но никой не се нави.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-03 13:09 от batko.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
03-06-2011 - 15:31:57
Тебе какво те интесева кой какво правил, дори да беше вярно, нали всички вадиха пари по това време? Тези дни да не ги видя Мазния с Румен Овчаров да мият прозорци на някое кръстовище? Кой си има все си има и който е на власт ще си има без значение къде и кога. Въпросът е аз да търкам в брадата, а за да търкам аз всички трябва да са добре. При мазния спорехте къде е по-хубаво да отидете лятото, в Италия или Испания, а сега не смеете да отключите вратата, че бирникът дебне в засада. Като стане Майка Тереза мин.председател и цирикнем от глад, какъв ни е кяра? Имам предвид тези, които преживеят Дянков.
Има един единствено критерий за гласуване и това е фишът от заплатата и извлечението от банковата сметка. Аз на Станишев не му знам второто име, вие ми обяснявате кой бил бадженак му. Все ми е тази кой е, може и да е Вакарелския убиец щом всички бяха добре. Румен Петков пикаел във фонтани, ама изчисти морето от наркотици и убийци, та може и в Парламента да се изпикае ако иска, всички ще му седят диван чапраз, дакото не вкарат повече бандити от него. Тоя с апартаментите като пикае на означените за това места, защо не вкара някой в затвора? Говедото не е хванал неродовен пътник в градския транспорт, а ако случайно гване някой ще е контрольора, погрешка. И аз трябва да го харесвам, защото гепил само 5 апартамента, а другите по шест.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход