Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 19:46:55
delux-e аз съм абсолютно съгласен. 100% ЗА! Пазя си банковите извлечения за движението на пари и салдата на разплащателни и спестовни сметки за 3 години назад. Банките са: ABN AMRO, Rabobank и Fortis.

ивораде съгласен ли си?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 19:52:50
Quote
Гладен Брокер
delux-e аз съм абсолютно съгласен. 100% ЗА! Пазя си банковите извлечения за движението на пари и салдата на разплащателни и спестовни сметки за 3 години назад. Банките са: ABN AMRO, Rabobank и Fortis.

ивораде съгласен ли си?

Драги Гладьо, има няколко счетоводни схеми за установяване на банкови наличности по името на едно физическо лице към определен момент.
По коя от тях възнамерявате да работим?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 19:56:59
Darkside, вероятно имаш предвид не "Hu gate the money?"което е безсмислено , а Who get the money? или Who got the money?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 20:03:36
драги ivorad предлагам да постъпиме така както delux-a казва, само че за да не го занимаваме с нашите глупости ще отидем двамата до една от многото нотариални кантори на попа. Ще обясним на някой нотариус за какво става въпрос, ще посочиме условията по обога, ще преведем парите по банковата сметка на нотариуса и ще оставиме нотариуса да реши. Така предлагам аз. Моите банкови бордера са на разположение и чрез онлайн банкиране и така нотариуса ще може да потвърди дали книжните им варианти отговарят на истината.

Кажи ще правиме ли облог?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 20:11:13
avatar
С какво ви обидих г-н Гладен Брокер та така грубо ме елиминирахте от посредничеството? Идеята беше моя все пак. Аз не съм ви искал % та да ме прескачате. Една обилна почерпка в избран от мене ресторант от печелившия е достатъчна.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 20:16:09
avatar
Quote
dеlluxx
С какво ви обидих г-н Гладен Брокер та така грубо ме елиминирахте от посредничеството? Идеята беше моя все пак. Аз не съм ви искал % та да ме прескачате. Една обилна почерпка в избран от мене ресторант от печелившия е достатъчна.

Е, лявото полукълбо на мозъка пренебрегнало дясното. Голяма работа!~winking smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 20:21:04
Quote
Гладен Брокер
драги ivorad предлагам да постъпиме така както delux-a казва, само че за да не го занимаваме с нашите глупости ще отидем двамата до една от многото нотариални кантори на попа. Ще обясним на някой нотариус за какво става въпрос, ще посочиме условията по обога, ще преведем парите по банковата сметка на нотариуса и ще оставиме нотариуса да реши. Така предлагам аз. Моите банкови бордера са на разположение и чрез онлайн банкиране и така нотариуса ще може да потвърди дали книжните им варианти отговарят на истината.

Кажи ще правиме ли облог?

Драги г-н Гладьо, твърдението, че финансова оценка на активи може да се направи от нотариус е много интересно и определено е принос във финансовата практика, който Вие и г-н Делукс правите.
За Ваше огромно съжаление, няма как нотариус да направи подобно нещо.......
Затова предлагам друга схема:
1. Сключваме споразумение за проверка под условие на Вашите финансови наличности през последните 3 години. В споразумението ще бъде приложена и конкретната счетоводна схема, по която ще бъде извършена проверката, както и счетоводната къща, която ще направи финансовия доклад.
2. След изготвянето на доклада, по сметката на нотариуса се депозират определените суми.
3. След депозирането на сумите, нотариусът зачита резултатите от проверката и извършва определението си по условието на сделката, както и последващо разплащане.

Съгласен ли сте?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 20:22:54
Quote
dеlluxx
С какво ви обидих г-н Гладен Брокер та така грубо ме елиминирахте от посредничеството? Идеята беше моя все пак. Аз не съм ви искал % та да ме прескачате. Една обилна почерпка в избран от мене ресторант от печелившия е достатъчна.

Г-н Делукс, така и не разбрах каква материална отговорност възнамерявате да поемете в този казус?
Несериозно е юнак, като Вас , да не смее да отговори на питането ми.....
winking smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 20:46:58
г-н ivorad приемам вашето предложение за сключването на облога, с уговорката, че при това положение ще трябва да потърсиме услугите на избран от вас холандски нотариус и на избрана от вас холандска счетоводна кантора. Вече ви дадох имената на банките които биха удостоверили моите финансови наличности. Ако все пак не сте съгласен с резултата бих могъл да предложа на вашето внимание български нот. акт. за покупко-продажба на НИ откъдето може да се разбере произхода на посочената сума в БГ. Другите ми приходи са на територията на холандия, доказуеми са със заверено копие от данъчната ми декларация. (Belastingdienst)
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 21:02:48
Quote
Гладен Брокер
г-н ivorad приемам вашето предложение за сключването на облога, с уговорката, че при това положение ще трябва да потърсиме услугите на избран от вас холандски нотариус и на избрана от вас холандска счетоводна кантора. Вече ви дадох имената на банките които биха удостоверили моите финансови наличности. Ако все пак не сте съгласен с резултата бих могъл да предложа на вашето внимание български нот. акт. за покупко-продажба на НИ откъдето може да се разбере произхода на посочената сума в БГ. Другите ми приходи са на територията на холандия, доказуеми са със заверено копие от данъчната ми декларация. (Belastingdienst)

Г-н Гладьо, не разбирам защо трябва да ходя в Холандия, след като Вие буквално през седмица удостоявате БГ с присъствието си, а няма никакъв проблем определен тип финансови къщи да направят пълен одит на банковите Ви наличности както в Холандия, така и във всяка друга страна с нормална банкова система......
Освен това няма как да не отбележа поредния Ви принос към финансовата практика - използването на нотариален акт, за доказване на произход на средства........Уникално!
Освен това, мисля, че бъркате понятието "приходи" с понятието "разполагаема сума"......Това може да Ви струва доста скъпо, струва ми се, въпреки убедеността Ви на несъмнен милионер.
Та, готов ли сте на сделка по моята схема?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход