Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите

Публикувано от sid 40 
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
27-04-2011 - 23:07:55
avatar
Quote
javcho

За 27 години не е толкова скромно май, а и е купено 2004. Я сметни тогава на колко съм бил. winking smiley

Това е жилищното. Другите на са на мое име(физическо лице).

Пък и за какво ми е по-голям, там съм по 6-7 часа на ден само. Само да си затварям средства. Мерси.

На 4-5 мин пеша съм от офиса.


Е, нали не мислиш, че някой ще ти повярва, дето на 20г. си имал пари да го купиш?
Дар дарен от мама и тате, или баба- няма лошо, ама свободните съчинения и изхвърляния, са забавни.........:]
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 00:30:24
Quote
камелия
Е, нали не мислиш, че някой ще ти повярва, дето на 20г. си имал пари да го купиш?
Дар дарен от мама и тате, или баба- няма лошо, ама свободните съчинения и изхвърляния, са забавни.........:]

Не вярвай лелче. Аз както казах повечето неща мога да ги докажа и за пореден път да ви затворя тролските усти. Пазя си още декларацията от нотариуса, където съм подписал какъв е произхода на парите и че превода е от ЛИЧНА банкова сметака. Ама ти ще кажеш сигурно, че съм подписал декларация с невярно съдържание и първо са ми превели парите на мен нали?.

Ще ти я щракна и нея, ако мислиш, че още не сте станали за смях. Първо бях беден гащник. Доказвам обратното. Бях безимотен. Доказвам обратното. Бях недоучил. Доказвам обратното. Е всичко си има мярка.

Просто сте си тролове и никога не можете да признаете, че сте сбъркали. Едно от най-спиращи развитието качества. Никога няма да може да мръднете от това ниво, защото не можете да си признаете грешките.

Това, че ти на 50 години имаш по-малко от колкото аз на 27 ми е ясно от преди много време. Личи си просто от начина на мислене и ниските стандарти, които имаш. Няма как да го скриеш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-28 00:35 от javcho.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 10:43:28
avatar
Quote
javcho

Не вярвай лелче. Аз както казах повечето неща мога да ги докажа и за пореден път да ви затворя тролските усти. Пазя си още декларацията от нотариуса, където съм подписал какъв е произхода на парите и че превода е от ЛИЧНА банкова сметака. Ама ти ще кажеш сигурно, че съм подписал декларация с невярно съдържание и първо са ми превели парите на мен нали?.

Ще ти я щракна и нея, ако мислиш, че още не сте станали за смях. Първо бях беден гащник. Доказвам обратното. Бях безимотен. Доказвам обратното. Бях недоучил. Доказвам обратното. Е всичко си има мярка.

Просто сте си тролове и никога не можете да признаете, че сте сбъркали. Едно от най-спиращи развитието качества. Никога няма да може да мръднете от това ниво, защото не можете да си признаете грешките.

Това, че ти на 50 години имаш по-малко от колкото аз на 27 ми е ясно от преди много време. Личи си просто от начина на мислене и ниските стандарти, които имаш. Няма как да го скриеш.

Много си патетичен, javcho!
Във форума можеш да се представиш за кого ли не, за какъв ли не, но когато твърдиш, че през 2004. един 20 годишен човек има законно придобити със собствен труд, доходи, за да си купи апартамент, дори и аз- която съм скарана с математиката, мога да пресметна, че няма как да стане.
Забрави, май, че първо си завършил 12- ти клас във 22-ро, после си следвал във Фрайбург.
Обясних ти, какво за нормалния бизнесмен е да се реализира.
Ако все още не си забелязал- пиша за забавление, а не за да се пъча с това, което съм постигнала.
Ако давам някои сведения за себе си, то никога не е самоцелно.
Така че, каквото и да имаш, каквото и да искаш да имаш, е твоя работа.
Смешен е напъна, с който се мъчиш да изградиш у нас величава представа за себе си- обикновено, особено преуспелите, не изпитват нужда да го правят.smiling smiley
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 11:52:50
Quote
камелия
Във форума можеш да се представиш за кого ли не, за какъв ли не, но когато твърдиш, че през 2004. един 20 годишен човек има законно придобити със собствен труд, доходи, за да си купи апартамент, дори и аз- която съм скарана с математиката, мога да пресметна, че няма как да стане.
:}

Набори сме с Явчо, ако не вярваш - пиши на лични да ти покажа аз какви неща притежавам smiling smiley (редакция - не са свързани с тухли и бетон, но са яко активи).

Мога да ти посоча и Българи, които са много под 25, отдавна врътнали първия милион в IT сектора, ама айде, че ще ти дойде много сложна материя и е несъвместима с разбиранията ти. Вземи един Капитал прочети - в почти всеки брой цитират някой от тях. И да - един двама са имали мама и тате ООД за спонсори, но останалите - не.

Явчо, и аз така им се вързвах преди време winking smiley
Собственик (sid) е интелигентен човек, обича да предизвиква, обаче с Камелия да спориш - откажи се, няма смисъл smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-04-28 12:04 от Атанас Янев.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 13:54:29
Quote
камелия
Ако все още не си забелязал- пиша за забавление

Най накря си призна, че нарочно пишеш глупости. Това поне е напредък.

Няма как да знаеш защото средата ти е такава, че нямаш досег до такива хора.

Има 25годишни, които са с по няколко милиона, но как една лелка от Люлин да знае. Те там не ходят.

Ти си от хората, които като видят успял човек веднага си мислиш този е измамник, наркотици, далавери, комунисти, рушвети и тн

Е да, ама имам лоши новини. Повече от половината от тези хора са с чист бизнес. Пак ти казвам, просто нямаш досег до тази среда и правиш предположения. За да не търсиш вината в себе си, изкарваш успелите, че са го направили съмнително, за да имаш оправдания за собствените неуспехи.

Оня ден мой набор купи Кремиковци.

Я ми обясни, защо 26 годишен има достъп до над 300 милиона, а пък аз на 20 да не съм имал 8000 пъти по-малко?

Сигурно майка му и баща му са му ги дали.

Не, твоя напън е смешен, аз само оборвам лъжите ти по мой адрес. Кой започна първи с квалификациите? Къде първи се похвалих на теб или на Сахиб? Покажи. Къде излъгах досега? Просто доказвам, че пишете глупости

Смешно е нереализирани, некадърни, асоциални, панелообитатели с по 1000лв доходи, да спорят по финасови въпроси и да се правят на инвеститори.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 14:11:15
Честито.

Изкараха даже по-лоши данни и от НСИ. При тях е 7,5%.

Това са брокери.

[www.investor.bg]

9,4% - лошо.

Сахибе знам, че четеш от службата и не смееш да пишеш.

Сметни колко като сума са 10% от всичките ти имоти. Да се ориентираш как върви инвестицията. И довечера да се похвалиш.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-04-28 14:40 от javcho.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 14:11:59
avatar
Quote
javcho

Оня ден мой набор купи Кремиковци.

Я ми обясни, защо 26 годишен има достъп до над 300 милиона, а пък аз на 20 да не съм имал 8000 пъти по-малко?

Сигурно майка му и баща му са му ги дали.

Не, твоя напън е смешен, аз само оборвам лъжите ти по мой адрес. Кой започна първи с квалификациите? Къде първи се похвалих на теб или на Сахиб? Покажи. Къде излъгах досега? Просто доказвам, че пишете глупости

Смешно е нереализирани, некадърни, асоциални, панелообитатели с по 1000лв доходи, да спорят по финасови въпроси и да се правят на инвеститори.

Оня ден, твоят набор, който до по- оня ден е бил на заплата, изведнъж е регистрирал фирма и е заслужил доверието на банката, която първо декларира, че му е отпуснала само 59 милиона, пък после, като се зародиха въпросите, заяви, че дава цялата сума- 316 милиона.
Та, мама и тате не знаеха като как така, отрочето им е станало милионер.
Сега НАП и другите органи ще проверят как са се случили нещата и защо 26 годишният има достъп до милионите.
Всъщност, твоят достъп на 20г. до пари за жилище, е от същия вид.
Не случайно говориш за "достъп", а не за заработване...........
Някой ти ги е налял в сметката, но тъй като не говориш за кредит, не е банка.
Само че, по онова време, никой не се интересуваше откъде и как си се сдобил с тях, нито реалната цена на имота се вписваше в нотариалния акт.
И много бъркаш, ако мислиш, че споря с теб по финансови въпроси.
Опитвам се да ти кажа, че може и да вървиш с изхвърлянията си пред хора с малък жизнен опит, но пред достатъчно живели, патили и видели- не вървиш.smiling smiley
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 16:47:21
Абе тогава с 2-3 ходения на бригада доста хора си накупиха апартаменти с малко помощ от родители или роднини (говоря за описаните години до около 2003-2004). За едно лято с малко повече блъскане се изкарваха и над 12000 долара, така че не ми се вижда невероятно.
P.S. а за спора с Камелия, зор работа. Те от радиото още не са я надприказвали :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-28 17:09 от hunterA.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 16:49:33
avatar
Жизненият опит по Даниил Хармс.

Живял един човек, който цял живот ядял лайна. Една сутрин му показали купичка червени ягоди, но той казал:
- Аааа за ядене това не става! Аз имам опит толкова голям, храната е само с цвят кафяв. Направил огромен скок, излетял през прозореца и се размазал на паважа пред кооперацията на улица Кулинарная номер петнайсе.


Ей това е твоят житейски опит.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-28 16:50 от dodo2.
Re: тарифите на хазяите като лекарите и адвокатите
28-04-2011 - 20:56:38
Quote
javcho
Quote
Imotko
Quote
javcho
Еми то се е видяло, че ще трябва пак аз показвам. Ама така е като само аз имам за показване нещо от което да не ме е срам.

Ще покажа бележката за данъка, защото е единствения документ, до който само собственика има достъп.

Обърнете внимание на район и сума. И вижте дали не е повече от велики стопани и инвеститори като вас.

Нарочно оставих и първите цифри от ЕГНто.

http://media.snimka.bg/8487/023229612.jpg?r=0

Айде, че почна мача.

Скромно, ама собствено все пак.

За 27 години не е толкова скромно май, а и е купено 2004. Я сметни тогава на колко съм бил. winking smiley

Това е жилищното. Другите на са на мое име(физическо лице).

Пък и за какво ми е по-голям, там съм по 6-7 часа на ден само. Само да си затварям средства. Мерси.

На 4-5 мин пеша съм от офиса.

Сладурче. Сигурно и колица си нямаш, джиткаш още с колелото.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход