Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търсене-предлагане

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 16:31:27
Наистина продавачите май са повече, и това според мен не лошо. Въпрос на гледна точка.

[www.domaza.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-16 16:32 от IPPI.
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 16:44:45
avatar
Quote
IPPI
Наистина продавачите май са повече, и това според мен не лошо. Въпрос на гледна точка.

Когато продавачите са повече, цените са по- ниски. Когато купувачите се изравнят с продавачите, цените се катерят.
Дали ще е едното или другото, не зависи от напъните на "специалистите по всичко", по форумите.smiling smiley
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 17:58:43
Кофти е без покрив над главата. Помогнете!!!
- Имате ли доходи?
- На социални съм, ама и то си е доход, докарвам си към 300 на месец, заедно с кашоните
за вторични ...
- Сори ПРОШЛЯЦИ НЕ ОДОБРЯВАМЕ!!

Ей Уилсъне, сривмейкъре, без покрив или без собствен покрив, уточнявай майна! Щото аз плащам за един покрив тука в Пловдив 350еврака, та чак ми се къса сърцето, ама пък не е лошо покривчето, всичко си има под него и мирише на ново и на пурите ми! Собственика му плаща 780еврака на банката и живее доста скромно, ама един ден (ако го доживее, както сам казва) ще си е негов. И стига с тия влогове! Всеки който се занимава с бизнес се смее на тази "печалба" - 5% годишно! Пари се изкарват с правене на нещо. Винаги има риск, без това не може, на мен ми висят стари плащания ама кой ги няма, така е в БГ!
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 18:14:44
smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-16 18:15 от Muza.
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 19:45:50
Quote
darkside
Кофти е без покрив над главата. Помогнете!!!
- Имате ли доходи?
- На социални съм, ама и то си е доход, докарвам си към 300 на месец, заедно с кашоните
за вторични ...
- Сори ПРОШЛЯЦИ НЕ ОДОБРЯВАМЕ!!

Ей Уилсъне, сривмейкъре, без покрив или без собствен покрив, уточнявай майна! Щото аз плащам за един покрив тука в Пловдив 350еврака, та чак ми се къса сърцето, ама пък не е лошо покривчето, всичко си има под него и мирише на ново и на пурите ми! Собственика му плаща 780еврака на банката и живее доста скромно, ама един ден (ако го доживее, както сам казва) ще си е негов. И стига с тия влогове! Всеки който се занимава с бизнес се смее на тази "печалба" - 5% годишно! Пари се изкарват с правене на нещо. Винаги има риск, без това не може, на мен ми висят стари плащания ама кой ги няма, така е в БГ!


Абе ти вземи спри пурите и започни да плащаш някой забавяния, че да не ти пратят някоя нотариална покана или нещо друго в скоро време.
Щото е много неприятно като разбереш, че някой ти дължи пари а се шири и си работи с тях...
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 20:53:35
Хубчо, не си разбрал майна!Имам да прибирам и то мнооого.......... само дето от НАП ми пращат писъмца за едни смешни пари, водим си оживена кореспонденция, много е готино майна! Чакам с нетърпение дълговата амнистия.... И с един ЧСИ си гукаме, много е културен! Няколко пъти идва на крака и използва изрази като "моля, ако обичате, не бихте ли?"А пурите не мога да откажа - пристрастен съм майна! Пък и честно казано мога да си ги позволя. Колата също! Тя е по-важна от апартамента! В тая селско-мутренска комлексарско-чалгарска среда наречена странно защо "общество" колата е имидж, буди доверие, дава самочувствие, за някои хора е продължение на пишката им (тука вече трябва лекар) и тн. Един вид участва в изкарването на парите. Не мога да отида на преговори да сключа сделка за 300К. майна с "Москович" !.Нема да те вземат насериозно...... В БГ поне е така ! И много вярно си разбрал, и това важи за всички в момента - ако не даваш не значи,че нямаш! Големото изчакване на ОЩЕ ПО-ЛОШОТО !! В момента е масов спорт майна!
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 20:58:26
avatar
Quote
darkside
Хубчо, не си разбрал майна!Имам да прибирам и то мнооого.......... само дето от НАП ми пращат писъмца за едни смешни пари, водим си оживена кореспонденция, много е готино майна! Чакам с нетърпение дълговата амнистия.... И с един ЧСИ си гукаме, много е културен! Няколко пъти идва на крака и използва изрази като "моля, ако обичате, не бихте ли?"А пурите не мога да откажа - пристрастен съм майна! Пък и честно казано мога да си ги позволя. Колата също! Тя е по-важна от апартамента! В тая селско-мутренска комлексарско-чалгарска среда наречена странно защо "общество" колата е имидж, буди доверие, дава самочувствие, за някои хора е продължение на пишката им (тука вече трябва лекар) и тн. Един вид участва в изкарването на парите. Не мога да отида на преговори да сключа сделка за 300К. майна с "Москович" !.Нема да те вземат насериозно...... В БГ поне е така ! И много вярно си разбрал, и това важи за всички в момента - ако не даваш не значи,че нямаш! Големото изчакване на ОЩЕ ПО-ЛОШОТО !! В момента е масов спорт майна!

Само да питам, нощем седиш ли при колата с бухалка, че да си пазиш " хляба", майна?:]
И с анцунГ ли ходиш на преговори, или въртиш златен ланец?:]
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 22:03:51
Камелия, бухалки използват момичетата от отбора по гимнастика, майна! Аз използвам словото ) и молитвите. И понякога ръцете и краката, но "в началото бе словото"! Колата е с каско, а анцуга в БГ е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН! Когато интелектуалците станат мнозинство и богати, ще облека нещо друго! Капиш?
Re: Търсене-предлагане
16-02-2011 - 23:48:48
avatar
Quote
darkside
Камелия, бухалки използват момичетата от отбора по гимнастика, майна! Аз използвам словото ) и молитвите. И понякога ръцете и краката, но "в началото бе словото"! Колата е с каско, а анцуга в БГ е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН! Когато интелектуалците станат мнозинство и богати, ще облека нещо друго! Капиш?

Капиш, разбира се, нема се делиме от стадото!
А Майбах, шси купиш ли? А "Ролекс" имаш ли?
А фолк певачка да ти се намира, майна?eye popping smiley
Re: Търсене-предлагане
17-02-2011 - 10:18:15
Камелия, кат си брокерка майна, дай да шитнем бентлито бря! Примоция 25% до края на месеца!!! Може бартер за хапартамент (да не е в Столипиново, че там имам, а у Факултета не ща) и да доплатят там нещичко, да стане игра дет са вика! Ша останеш доволна! Немам "ролекс"майна. По-сиромашки имам, Longiness, ша знайш много ми сваля самочувствието! Кат закъсам, ша го дам и него за 6 каймета, на загуба майна, ама то и с имотите е така, доколкото чувам напоследък........Послепис: .Ша ти подара анцуг "Хадидас" и маратонки да си в тон със обществото и да си ходиш по огледи на воля и да ти е леко на крачетата майна!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход