Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търсене-предлагане

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Търсене-предлагане
18-02-2011 - 22:56:58
Quote
Imotko
Моите - с една трета.

Ми как ще санираш панелката в Обеля ,бе гъзЕ?
Re: Търсене-предлагане
19-02-2011 - 17:55:46
Quote
фло
Quote
Imotko
Моите - с една трета.

Ми как ще санираш панелката в Обеля ,бе гъзЕ?

ЕПК е. Ще се оправя някакси, нали ще дават кредити за тази работа.
Re: Търсене-предлагане
19-02-2011 - 21:58:23
Quote
Imotko
Моите - с една трета.

Мойте па се вдигнаха 3 пъти, ама не съм хукнал към никоя банка да се набълбочвам. Днеска имаш пари, утре може да нямаш пукната пара, днес си здрав утре може да чуеш, че ти остават 2 месеца живот. Живейте си живота и му се радвайте. Имотите няма да избягат.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Анонимен потребител
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 09:35:22
А спрямо 2005 примерно как са?
Защото доходите ти може да са били "набалончени" 2008 и следователно не могат да се вземат за отправна точка.
Анонимен потребител
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 09:35:33
Ти като обявяваш цена не знаеш кой ще дойде smiling smiley

Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.
bah
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 10:52:31
avatar
Quote
Тинки Уинки
Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.

Това е измамно. Срещал съм бродяга със над 100.000 евро влог.
Както и пич с джипка ML и ланци, който е с 300.000 евро лоши дългове.
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 11:56:22
Quote
bah
Quote
Тинки Уинки
Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.

Това е измамно. Срещал съм бродяга със над 100.000 евро влог.
Както и пич с джипка ML и ланци, който е с 300.000 евро лоши дългове.
Абсолютно вярно. Все пак Mark Zuckerberg и на най-важните си срещи не можеш да го накараш да си сложи риза, но е милярдер (опа забравих, той продължава да мисли, че е по-изгодно да се живее под наем *angel* и да влага парите си във Facebook).
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 13:34:02
Quote
bah
Quote
Тинки Уинки
Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.

Това е измамно. Срещал съм бродяга със над 100.000 евро влог.
Както и пич с джипка ML и ланци, който е с 300.000 евро лоши дългове.

Тоя с ML-а може да има имущество за 500000, нищо че дължи 300000. Не го мисли толкова.
При кризата богатите ще станат малко по-малко богати, ама бедните ще "изчезнат".
Тия, дето живеят под наем, ще владеят света след кризата.spinning smiley sticking its tongue out Начело с Цукърбърг и Хънтъра, разбира се.
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 13:36:18
Quote
hunterA
Quote
bah
Quote
Тинки Уинки
Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.

Това е измамно. Срещал съм бродяга със над 100.000 евро влог.
Както и пич с джипка ML и ланци, който е с 300.000 евро лоши дългове.
Абсолютно вярно. Все пак Mark Zuckerberg и на най-важните си срещи не можеш да го накараш да си сложи риза, но е милярдер (опа забравих, той продължава да мисли, че е по-изгодно да се живее под наем *angel* и да влага парите си във Facebook).

Човека е милиардер. Може да си позволи да живее и на хотел, ако иска. Той е избрал по евтиния вариант - под наем. Да допуснем, че купуването на къща е още по евтин вариант - но на него не му пука дали ще спести 10 - 20000 долара за година. Но не всички имат Фейсбук за да си вложат парите, и не за всички 10 -20000$ са без значение, и не за всички е без значение как се обличат. Просто човека е ексцентрик, и може да си ползва парите за странни прищевки.
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 14:38:53
Quote
Imotko
Quote
bah
Quote
Тинки Уинки
Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.

Това е измамно. Срещал съм бродяга със над 100.000 евро влог.
Както и пич с джипка ML и ланци, който е с 300.000 евро лоши дългове.

Тоя с ML-а може да има имущество за 500000, нищо че дължи 300000. Не го мисли толкова.
При кризата богатите ще станат малко по-малко богати, ама бедните ще "изчезнат".
Тия, дето живеят под наем, ще владеят света след кризата.spinning smiley sticking its tongue out Начело с Цукърбърг и Хънтъра, разбира се.
Ех жалко, че не живея под наем :cry: надявах се да го владея тоя свят, след оставащите няколко години криза, ама на явно немало да бъде. Мерси Имотко, че ми отвори очите *ok*.
Само да питам, а др. нормален човек, облечен нормално с дънки, говореш умно и интелигентно, защо да не върти бизнес за няколко милиона евро и да си кара нова средна ръка кола ??? Всички ли богати трябва да карат ML или G класа ???
Pero - всеки има своята добра инвестиция. Не говоря само за Facebook, ами и за др. собствени си инвестиции, за един е имота, за др. инвестицията е в собственото му развитие, за трети обиколка на света, за четвърти инвестиции в собствен бизнес и така на татък. За това всеки си има глава на раменете и може да мисли, който го умее най добре той преуспява - а който се води със стадото си остава в него.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-20 14:44 от hunterA.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход