Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търсене-предлагане

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 14:58:32
Quote
hunterA

Pero - всеки има своята добра инвестиция. Не говоря само за Facebook, ами и за др. собствени си инвестиции, за един е имота, за др. инвестицията е в собственото му развитие, за трети обиколка на света, за четвърти инвестиции в собствен бизнес и така на татък. За това всеки си има глава на раменете и може да мисли, който го умее най добре той преуспява - а който се води със стадото си остава в него.

Разбира се, но ако Марк Зукърбърг реши да живее в 5 звезден хотел, трудно ще бъде даден за пример на стадото. Той може, но стадото не. За стадото остават класическите опити да спестят квото може.
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 15:05:17
Quote
Imotko
Quote
фло
Quote
Imotko
Моите - с една трета.

Ми как ще санираш панелката в Обеля ,бе гъзЕ?

ЕПК е. Ще се оправя някакси, нали ще дават кредити за тази работа.
Този кредит кой ще го връща?Или като замижиш пак ще паднат едни пари отнякъде?
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 15:16:56
Quote
PER0
Quote
hunterA

Pero - всеки има своята добра инвестиция. Не говоря само за Facebook, ами и за др. собствени си инвестиции, за един е имота, за др. инвестицията е в собственото му развитие, за трети обиколка на света, за четвърти инвестиции в собствен бизнес и така на татък. За това всеки си има глава на раменете и може да мисли, който го умее най добре той преуспява - а който се води със стадото си остава в него.

Разбира се, но ако Марк Зукърбърг реши да живее в 5 звезден хотел, трудно ще бъде даден за пример на стадото. Той може, но стадото не. За стадото остават класическите опити да спестят квото може.
Не схващам ти нещо срещу човека ли имаш ? Тинки е писал:
Quote
Тинки Уинки
Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.
А аз, че не е важно толкова, как е облечен. Не вярвам, че отстъпката трябва да се гради на база, какъв е човека срещу теб, а до колко на теб ти е изгодно да отстъпиш (следното не важи само до имотите, а и за всяка една сделка).
P.S. Ако ще продължаваме с Mark Zuckerberg, аз няма да отговарям. Нито го познавам, нито съм му адвокат!
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 16:03:56
ЕПК в Обеля?
Там има точно 8 ЕПК-та и ни едно не става за живеене.Ако няма цигани,е фул с идиоти.
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 18:04:39
Quote
salvador
ЕПК в Обеля?
Там има точно 8 ЕПК-та и ни едно не става за живеене.Ако няма цигани,е фул с идиоти.

Вие от майтап не разбирате ли, стига с тая Обеля.
Re: Търсене-предлагане
20-02-2011 - 18:10:50
Quote
hunterA
Quote
Imotko
Quote
bah
Quote
Тинки Уинки
Виж като правиш отстъпки от цената може да гледаш как е облечен този отсреща.

Това е измамно. Срещал съм бродяга със над 100.000 евро влог.
Както и пич с джипка ML и ланци, който е с 300.000 евро лоши дългове.

Тоя с ML-а може да има имущество за 500000, нищо че дължи 300000. Не го мисли толкова.
При кризата богатите ще станат малко по-малко богати, ама бедните ще "изчезнат".
Тия, дето живеят под наем, ще владеят света след кризата.spinning smiley sticking its tongue out Начело с Цукърбърг и Хънтъра, разбира се.
Ех жалко, че не живея под наем :cry: надявах се да го владея тоя свят, след оставащите няколко години криза, ама на явно немало да бъде. Мерси Имотко, че ми отвори очите *ok*.
Само да питам, а др. нормален човек, облечен нормално с дънки, говореш умно и интелигентно, защо да не върти бизнес за няколко милиона евро и да си кара нова средна ръка кола ??? Всички ли богати трябва да карат ML или G класа ???
Pero - всеки има своята добра инвестиция. Не говоря само за Facebook, ами и за др. собствени си инвестиции, за един е имота, за др. инвестицията е в собственото му развитие, за трети обиколка на света, за четвърти инвестиции в собствен бизнес и така на татък. За това всеки си има глава на раменете и може да мисли, който го умее най добре той преуспява - а който се води със стадото си остава в него.


Напълно съм съгласен, Хънтъре. Въобще не всички богати трябва да карат Мерцедеси, но те не го и правят. Някои карат BMW, други AUDI, а трети средна ръка кола, въпреки, че аз не познавам човек с 2-3-5 милиона да кара Опел. Познавам един, който кара Инфинити и един с Хонда, най-скъпите им изпълнения.
Та напълно съм съгласен, Хънтъре, и за колите, и за инвестициите, а най-вече за главите върху раменете. Тъкмо кризата ще преброи колко глави има и колко тикви.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход