Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търсене-предлагане

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 22:14:56
avatar
Quote
paio

Добра вечер! Зарязвате ли? Камелия, аз като далтонист как мога да съм сигурен, че купувам на зелено при положение, че от сутринта съм на червено и точно тия двата цвята мноу ги не вида?

Зарязват някои, други сме дежурни, а трети- баш паралиите, дето раздават акъл на ляво и дясно, не знам защо, кесят пак пред комповете.
А ти, няма нужда да гледаш цвета- чуеш ли " на зелено", бягаш бързо и надалече.smiling smiley
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 22:18:34
Quote
zlostyr
Quote
eng
Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/. И тогава избора ще е основно покупка на "зелено", защото просто няма да има качествени завършени апартаменти. Това, при каквито и да е условия си е риск.

Ако след 2 години пак има малоумници, които да купуват на зелено, значи ще се окажем много, ама мноооого тъп народ...

Ще купуват, защото като стане "на червено", пак ще има кой ми сра в гащите или защо на пазара има само скапани жилища.
За сривльовци не се отнася, те никога не купуват.
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 22:21:29
*ok*
Quote
камелия
Quote
paio

Добра вечер! Зарязвате ли? Камелия, аз като далтонист как мога да съм сигурен, че купувам на зелено при положение, че от сутринта съм на червено и точно тия двата цвята мноу ги не вида?

Зарязват някои, други сме дежурни, а трети- баш паралиите, дето раздават акъл на ляво и дясно, не знам защо, кесят пак пред комповете.
А ти, няма нужда да гледаш цвета- чуеш ли " на зелено", бягаш бързо и надалече.smiling smiley
О.К. *drink1**ok*
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 22:51:11
avatar
Quote
Imotko
Quote
zlostyr
Quote
eng
Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/. И тогава избора ще е основно покупка на "зелено", защото просто няма да има качествени завършени апартаменти. Това, при каквито и да е условия си е риск.

Ако след 2 години пак има малоумници, които да купуват на зелено, значи ще се окажем много, ама мноооого тъп народ...

Ще купуват, защото като стане "на червено", пак ще има кой ми сра в гащите или защо на пазара има само скапани жилища.
За сривльовци не се отнася, те никога не купуват.

На червено ще стане след има няма 4-5 години поне.
Относно това кога купуват сривльовците питай Уилсъна :]
Той няма да си признае, ама е баш сривльо *angel*
Re: Търсене-предлагане
15-02-2011 - 12:32:37
avatar
Quote
zlostyr
Quote
eng
Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/. И тогава избора ще е основно покупка на "зелено", защото просто няма да има качествени завършени апартаменти. Това, при каквито и да е условия си е риск.

Ако след 2 години пак има малоумници, които да купуват на зелено, значи ще се окажем много, ама мноооого тъп народ...[/[/size]quote]

Малоумници винаги ще има Злостъре.
Не подценявай българския народ.

Освен това не е важно дали купуваш на зелено, а от кой купуваш.
МоЯта скорошна покупка зад дъ Мол с ипот. кредит, за която писах наскоро, да не мислиш, че обекта там е завършен ... в близката една година няма да е ...
Освен това нека ти споделя някои неща ... ВИНАГИ АМА ВИНАГИ съм купувал НА ЗЕЛЕНО.
Засега нямам греда. Макар че бях сериозно загрижен за обекта до пазара в Мусагеница, който Фалсодар го знае ... тъй като беше
почти стопиран цяла година и го забавиха ... ма ей го на ... вече е почти изцяло завършен ...

Разбира се обаче *stop* никой не съветвам ДА КУПУВА НА ЗЕЛЕНО БЕЗ ОБСТОЙНО ПРОУЧВАНЕ НА ИНВЕСТИТОРА


=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-15 12:33 от Wilson.
Re: Търсене-предлагане
15-02-2011 - 12:46:41
avatar
Quote
zlostyr
Quote
Imotko
Quote
zlostyr
Quote
eng
Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/. И тогава избора ще е основно покупка на "зелено", защото просто няма да има качествени завършени апартаменти. Това, при каквито и да е условия си е риск.

Ако след 2 години пак има малоумници, които да купуват на зелено, значи ще се окажем много, ама мноооого тъп народ...

Ще купуват, защото като стане "на червено", пак ще има кой ми сра в гащите или защо на пазара има само скапани жилища.
За сривльовци не се отнася, те никога не купуват.

На червено ще стане след има няма 4-5 години поне.
Относно това кога купуват сривльовците питай Уилсъна :]
Той няма да си признае, ама е баш сривльо *angel*

Сривльо ИМОТ НЕ КУПУВА.
Сривльо ИМОТ СЪНУВА.
Ама го сънува на 360 лева квадрата и да е на ъгъла на Л. Каравелов и Фритьоф Нансен.
Може и на ъгъла на Кърниградска и Витошка. Или пък срещу Венецуелското посолство.
Входа на Южния парк го устройва също.
Ако може и да е ново строителство.

И когато дойдат заветните 360 лева на квадрат там ТОЙ ПАК НЕ КУПУВА.
Три са причините/вероятностите
1. Защото чака нов срив
2. Защото няма пари
3. Защото е клошарест дънер-прошляк, който ЗА КРЕДИТ е чувАл само по ТВ-то и знае, че е лошо
нещо и много хора са изгорели ... ... и се радва тайничко за техните несгоди ...

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Търсене-предлагане
15-02-2011 - 16:51:15
3. Защото е клошарест дънер-прошляк, който ЗА КРЕДИТ е чувАл само по ТВ-то и знае, че е лошо
нещо и много хора са изгорели ... ... и се радва тайничко за техните несгоди ...

=========================================
Всичкото това можеше и само с 8 букви да го напишеш - валсодар.
PMP
Re: Търсене-предлагане
15-02-2011 - 17:38:57
нещо им е нервно папурковците...:}
Re: Търсене-предлагане
15-02-2011 - 18:03:22
avatar
Уилсъне, каквото и да пишеш си сривльо.
Не от най-крайните, но пак си сривльо. :]
Друго си е сахиба да седне да обяснява, как имот се купува винаги и на всяка цена.
Друго си е Камелия да обясни как на имотите цените винаги се покачвали. Те вече не са сривльовци.

Относно "клошарите" - имам един познат (клошар) който си продаде единствения имот през лятото на 2008-а. 135 000 Е в Бели Брези. Май още е под наем (не сме първи приятели, не поддържам постоянен контакт). Сега като гледам такива като неговия се продават на 100 000 и по-малко. Няма да смятам колко са му лихвите на тия 135 К за 2 години, защото и без това май ги вкара парите в бизнеса си, който му носи повече приходи. Ето ти един клошар, дето няма пари и чака новия срив.
Re: Търсене-предлагане
15-02-2011 - 19:56:48
avatar
Quote
zlostyr
Уилсъне, каквото и да пишеш си сривльо.
Не от най-крайните, но пак си сривльо. :]
Друго си е сахиба да седне да обяснява, как имот се купува винаги и на всяка цена.
Друго си е Камелия да обясни как на имотите цените винаги се покачвали. Те вече не са сривльовци.

Относно "клошарите" - имам един познат (клошар) който си продаде единствения имот през лятото на 2008-а. 135 000 Е в Бели Брези. Май още е под наем (не сме първи приятели, не поддържам постоянен контакт). Сега като гледам такива като неговия се продават на 100 000 и по-малко. Няма да смятам колко са му лихвите на тия 135 К за 2 години, защото и без това май ги вкара парите в бизнеса си, който му носи повече приходи. Ето ти един клошар, дето няма пари и чака новия срив.

Прав си Злостъре ... сривльо съм - признавам.
Факт.
Ама от тия дето купуват и не рИват.
Затова ако обичаш викай ми дънер (даунър).
Освен това съм наясно, че постоянен срив няма ... освен оня ............
психическия ... ако не вЕрваш питай Пунди (той сега не пише, щот' няма сили ... депресията го е съсипала .... )
Така, че да внимават тия сривльовци дето чакали, чакали ..... докато се качат цените ....
не за друго аз моя жилищен въпрос съм си го решил ама ФалсодарОВЦИте да му мислят ...smiling smiley

Щото да използвам една метафора ... чепа като е виснал не боли ... даже не му обръщаш внимание ...
ама като набъбне знаеш ли как подпира отзад ... :]

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-15 19:57 от Wilson.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход