Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2

Публикувано от dodo2 
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:06:19
avatar
Не си ме опровергал smiling smiley Само ти се иска да ме беше опровергал, защото ти е кофти от такива данни.
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:09:09
Quote
dodo2
Не си ме опровергал smiling smiley Само ти се иска да ме беше опровергал, защото ти е кофти от такива данни.

Еми - дай линк към твоя документ и аз ще дам към моя, съгласен?
После ще бистрим кой от какво го е страх!
:]
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:16:47
avatar
Ти пък какъв документ имаш? За твоя мизерен опит за инвестиция ли? Тогава някой те е излъгал с коефициентите, ама минало заминало smiling smiley
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:17:42
додо2, тия сметки са показателни; т'ва че от икономическа гледна точка имотите в София са яко надценени е ясно. Това обаче не означава че цените ще паднат до 250Е или дори до 400Е.
Една причина за това е, че да притежаваш жилището си е кеф, мама му стара, за повечето хора в БГ. От чисто финансова гледна точка много неща не би трябвало да се правят, като ходенето на почивка, ресторанти, барове, и т.н.; те не носят печалба, не са инвестиции, но се правят за кеф.
Аз така си обяснявам донякаде и цените на имотите в БГ. Хората им е кеф да си притежават жилището. Т'ва че са на загуба от него, не ги притеснява. Ти и от ходенето на море си на загуба по същия начин.
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:19:44
Quote
dodo2
Ти пък какъв документ имаш?

Оппаааааа, някой май прави пореден опит да се измъкне сух от локвата, в която сам цопна.....
Дай линк към "публичния" си документ, големоглавко. Ако не успееш да дадеш - това означава, че документът е с локация голямата ти глава. И пак ставаш за голем смех!
Хайде - линка:]
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:27:58
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Ти пък какъв документ имаш?

Оппаааааа, някой май прави пореден опит да се измъкне сух от локвата, в която сам цопна.....
Дай линк към "публичния" си документ, големоглавко. Ако не успееш да дадеш - това означава, че документът е с локация голямата ти глава. И пак ставаш за голем смех!
Хайде - линка:]

А ако дам какво ще стане, ще си счупиш очилата от яд ли? :]

Добре, нека да се бъзикнем с теб и да станеш ти за смях, защото изписа две страници с глупости, само за да се скрият числата, но аз пак ще ги напиша, спокойно.

Махнах личните данни на хората, Бизов е публична личност. Тадааам (кое е номерчето, което било само в главата ми?):



У лево!
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:31:53
avatar
Quote
vassilei
додо2, тия сметки са показателни; т'ва че от икономическа гледна точка имотите в София са яко надценени е ясно. Това обаче не означава че цените ще паднат до 250Е или дори до 400Е.
Една причина за това е, че да притежаваш жилището си е кеф, мама му стара, за повечето хора в БГ. От чисто финансова гледна точка много неща не би трябвало да се правят, като ходенето на почивка, ресторанти, барове, и т.н.; те не носят печалба, не са инвестиции, но се правят за кеф.
Аз така си обяснявам донякаде и цените на имотите в БГ. Хората им е кеф да си притежават жилището. Т'ва че са на загуба от него, не ги притеснява. Ти и от ходенето на море си на загуба по същия начин.

За да паднат цените до определено ниво, хич не е необходимо 100% от хората да си продадат имотите, за да се тегли чертата и да се сметне колко е продажната цена. Достатъчно е много малък брой нуждаещи се да продават на 250 или 400 евро и това стават цениТЕ. Просто когато едно нещо се продава за 400 евро и е същото като някое, което друг без нужда го продава на 1000 евро, ти кое ще купиш? Онзи с 1000 евро си остава с НУЛА в крайна сметка, а този продал на 400 държи пачката в ръце, макар и малка. Толкова е просто smiling smiley

За пореден път, понеже ivorad прави опити да пълни темата с тъпотии:


Двуетажна къща в кв. Лозенец, София.

Оценка от лицензиран оценител:

Относно строителство на нова такава:
1 кв.м. = 270 евро

По Метода на доходността:
1 кв.м. = 246 евро

По Метода на вещната стойност:
1 кв.м = 398 евро
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:36:12
Quote
dodo2


Добре, нека да се бъзикнем с теб и да станеш ти за смях, защото изписа две страници с глупости, само за да се скрият числата, но аз пак ще ги напиша, спокойно.

Махнах личните данни на хората, Бизов е публична личност. Тадааам (кое е номерчето, което било само в главата ми?):



У лево!




Това е снимка, драги, дай линк, щото снимки всякакви, има доста на извънземни из нета, ама нещо не се котират, освен в главите на хора, като теб....

Линка, линка, големоглавко!
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:42:36
avatar
Глупчо, вдигни телефона след 3 седмици, обади се на Бизов и го питай къщата по изпълнително дело, завършващо на 0886, за колко се е продала. След 3 седмици, за да отпадне предложението за 800,000.

Ако мислиш, че цяла нощ ще се занимавам с теб, се лъжеш.


Двуетажна къща в кв. Лозенец, София.

Оценка от лицензиран оценител:

Относно строителство на нова такава:
1 кв.м. = 270 евро

По Метода на доходността:
1 кв.м. = 246 евро

По Метода на вещната стойност:
1 кв.м = 398 евро
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:42:43
'много малко' оферти на нуждаещи се няма да стигнат за всички, които искат да купят. тая къща е единичен случай.
(Аз лично също бих я купил за 200х.)
Покажи ми обаче още една подобна оферта на къща която мислиш че си заслужава.
Дано в бъдеще има повече такива оферти.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход