Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2

Публикувано от dodo2 
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 00:39:50
Quote
dodo2
А между другото защо никой не каза нищо за оценката, тя е по-важното нещо в тази тема.

Оценка?
Каква "оценка"?!?
Аааааа, тази в главата ти, редом с цената и детската градина!
Сигурен съм, че там на оценката й е добре:]
Лошото е това, че в реалния свят няма такава, камо ли пък някой да продаде читав имот в Лозенец за 500 евро квадрата. В главата ти, обаче, подобни продажби, барабар с оценките и детските градини се случват по триста пъти на ден! Само едно не разбрах - успя ли да си купиш от ефтинийките? Успя? И къщичката е с локация......./да позная ли?/........дааааааа - ул."Глава" :]
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 00:41:44
Quote
dodo2
Друга гледна точка:

Определяне на стойността по Метода на доходността. Този метод отчита стойността на оценявания обект, като капитализация на дохода, който би могъл да бъде получен от него и отчитане на разходите за поддръжката му.
...
Вид сграда: къща. Стойност: 139981,52 лева


Такааа. РЗП беше колко? 291 кв.м. Цена на 1 кв.м. = 246 евро

Я, колко много неща има написани в главата ти!
Големоглавко*ok*
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 00:43:07
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Quote
vassilei
додо2, ти откъде знаеш на колко се е продала тази къща? има ли я тази информация в интернет?
Ако е къщата която си мисля, беше обявена за 135х начална цена? Мислех и аз да участвам в търга, ама предполагах че ще се стигне до по висока цена, та реших да не се занимавам.
Дано видим повече такива оферти в бъдеще.
Като гледам къщите в sales.bcpea.org нищо не ми харесва.

Няма я в интернет smiling smiley

Е, слава Богу - в главата Додова е налице! А това е напълно достатъчно.
Тайна къща с явна цена:]

ivorad бягай в детската градина бе!

Няма начин - този тип детски градини също ги има единствено в главата ти....
Обнширна главица, бих казал:]

Значи твърдиш, че не са били това цените, предложени на търга ли? "Да" или "не"? :]

След като ти бръкнах в гз ме следиш и апострофираш с глупости, ама иди се подготви първо, че освен да разводняваш темите друго не правиш. Какво и тази ли е от неприятните теми?


Да го повторим специално за тебе още веднъж:

Двуетажна къща в кв. Лозенец, София.

Оценка от лицензиран оценител:

Относно строителство на нова такава:
1 кв.м. = 270 евро

По Метода на доходността:
1 кв.м. = 246 евро
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 00:48:38
Quote
dodo2
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Quote
vassilei
додо2, ти откъде знаеш на колко се е продала тази къща? има ли я тази информация в интернет?
Ако е къщата която си мисля, беше обявена за 135х начална цена? Мислех и аз да участвам в търга, ама предполагах че ще се стигне до по висока цена, та реших да не се занимавам.
Дано видим повече такива оферти в бъдеще.
Като гледам къщите в sales.bcpea.org нищо не ми харесва.

Няма я в интернет smiling smiley

Е, слава Богу - в главата Додова е налице! А това е напълно достатъчно.
Тайна къща с явна цена:]

ivorad бягай в детската градина бе!

Няма начин - този тип детски градини също ги има единствено в главата ти....
Обнширна главица, бих казал:]

Значи твърдиш, че не са били това цените, предложени на търга ли? "Да" или "не"? :]

След като ти бръкнах в гз ме следиш и апострофираш с глупости, ама иди се подготви първо, че освен да разводняваш темите друго не правиш. Какво и тази ли е от неприятните теми?


Да го повторим специално за тебе още веднъж:

Двуетажна къща в кв. Лозенец, София.

Оценка от лицензиран оценител:

Относно строителство на нова такава:
1 кв.м. = 270 евро

По Метода на доходността:
1 кв.м. = 246 евро


Пиле, нищо не твърдя освен това, че се обсъждат единствено публични документи. Тези, налични единствено в главата ти / колкото и обшитна да е тя/ , не подлежат на обсъждане. А на майтапене.
Е, аз се майтапя с теб. За пореден път.
Сега е твой ред да ме попиташ имам ли очила. Съкрушителен аргумент. За съжаление - съкрушителен единствено в твоята глава. Както вече отбелязах - хубава глава имаш.
Удобна:]
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 00:54:00
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
А между другото защо никой не каза нищо за оценката, тя е по-важното нещо в тази тема.

Оценка?
Каква "оценка"?!?
Аааааа, тази в главата ти, редом с цената и детската градина!
Сигурен съм, че там на оценката й е добре:]
Лошото е това, че в реалния свят няма такава, камо ли пък някой да продаде читав имот в Лозенец за 500 евро квадрата. В главата ти, обаче, подобни продажби, барабар с оценките и детските градини се случват по триста пъти на ден! Само едно не разбрах - успя ли да си купиш от ефтинийките? Успя? И къщичката е с локация......./да позная ли?/........дааааааа - ул."Глава" :]

Не ти се вярва нали? То затова си провален имотен инвеститор с висяща ипотека. Защото то в облаците нещата не били такива, каквито са в действителност smiling smiley

Да цитирам и обобщеното (включващо стойността на нов строеж по-горе - 270 евро):

Определяне на стойността на сградите и съоръженията по Метода на вещната стойност:
...
Общо стойността на имота, получена по метода на вещната стойност: 226594 лв.


Такааа.. По този метод 1 кв.м = 398 евро

Какво можем да видим - доходността от имот е с 40% по-ниска от цената, за която бихме си го построили. Т.е. наемите са толкова ниски, че даже сами да го строим, ще сме вътре. Да не говорим ако е купен от друг на тройна цена, както направиха разни хора.

Та инвеститорите, които се юрнаха "и аз, и аз" да строят и да търсят риби, сами останаха на сухо.
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 00:56:45
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Quote
vassilei
додо2, ти откъде знаеш на колко се е продала тази къща? има ли я тази информация в интернет?
Ако е къщата която си мисля, беше обявена за 135х начална цена? Мислех и аз да участвам в търга, ама предполагах че ще се стигне до по висока цена, та реших да не се занимавам.
Дано видим повече такива оферти в бъдеще.
Като гледам къщите в sales.bcpea.org нищо не ми харесва.

Няма я в интернет smiling smiley

Е, слава Богу - в главата Додова е налице! А това е напълно достатъчно.
Тайна къща с явна цена:]

ivorad бягай в детската градина бе!

Няма начин - този тип детски градини също ги има единствено в главата ти....
Обнширна главица, бих казал:]

Значи твърдиш, че не са били това цените, предложени на търга ли? "Да" или "не"? :]

След като ти бръкнах в гз ме следиш и апострофираш с глупости, ама иди се подготви първо, че освен да разводняваш темите друго не правиш. Какво и тази ли е от неприятните теми?


Да го повторим специално за тебе още веднъж:

Двуетажна къща в кв. Лозенец, София.

Оценка от лицензиран оценител:

Относно строителство на нова такава:
1 кв.м. = 270 евро

По Метода на доходността:
1 кв.м. = 246 евро


Пиле, нищо не твърдя освен това, че се обсъждат единствено публични документи. Тези, налични единствено в главата ти / колкото и обшитна да е тя/ , не подлежат на обсъждане. А на майтапене.
Е, аз се майтапя с теб. За пореден път.
Сега е твой ред да ме попиташ имам ли очила. Съкрушителен аргумент. За съжаление - съкрушителен единствено в твоята глава. Както вече отбелязах - хубава глава имаш.
Удобна:]

Обърни внимание, че пиша "цитирам". Документ: ЧСИ Александър Бизов, вх. номер 6431/06.12.10

Така че си обикновена глупава издънка.
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:01:08
Quote
dodo2

Да цитирам
"Цитираш"?
Не, пиле, не цитираш, цитирането си има правила - посочва се достъпен източник, а не се използва "аргументът на Голямата Глава".
Това, което правиш, е да халюцинираш. За пореден път, след като преди време ти се бях привидял като Торбалан.И се опитваш да представиш халюцинациите си като факти.
Смех, голем смех:]
Също като миналия път:}
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:04:28
avatar
Не видя ли достъпния източник? Ти да не си на някакви хапчета?

Да повторим трите стойности:

Двуетажна къща в кв. Лозенец, София.

Оценка от лицензиран оценител:

Относно строителство на нова такава:
1 кв.м. = 270 евро

По Метода на доходността:
1 кв.м. = 246 евро

По Метода на вещната стойност:
1 кв.м = 398 евро

Боли ли те? :]



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-01-13 01:05 от dodo2.
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:04:51
Quote
dodo2

Обърни внимание, че пиша "цитирам". Документ: ЧСИ Александър Бизов, вх. номер 6431/06.12.10

Аааа, обърнах, обърнах:]
И твоят "цитат" напълно се опровергава от цитат Голяма Глава вх. номер 6341/0666.12.10.
Видя ли сега как те опровергах?
:]
Re: ЧСИ: Актуална цена: София, Лозенец - двуетажна къща 536 (357) евро/м2
13-01-2011 - 01:05:44
Quote
dodo2


Боли ли те? :]

Да!
Коремът.
От смях:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход