Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 15:51:54
Стига с тези черни хроники. Не е тук мястото да ви запознавам с позитивното мислене и неговите последствия.

[www.domaza.bg]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 16:34:26
Да, прекалява се с черногледството, да не би , не дай Боже, да ни помислят за наивни и недостатъчно интелигентни
А що се отнася до емигрантите - всички, които искат да заминат, умолявам най-учтиво да побързат.
България има нужда от хора, които я обичат,ще работят за нея и ще се борят за достойното й име.
Останалите ще бъде добре да се ориентират към други територии и да не ни занимават повече със себе си и чувствата си.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 17:06:04
Quote
Erta
Да, прекалява се с черногледството, да не би , не дай Боже, да ни помислят за наивни и недостатъчно интелигентни
А що се отнася до емигрантите - всички, които искат да заминат, умолявам най-учтиво да побързат.
България има нужда от хора, които я обичат,ще работят за нея и ще се борят за достойното й име.
Останалите ще бъде добре да се ориентират към други територии и да не ни занимават повече със себе си и чувствата си.

Ако аз реша да емигрирам моите парички си идват със мен, там където реша да отида. И ако обичате без молби, защото това си е моя работа, имам български паспорт и съм точно толкова българин, колкото и вас, така,че нямам нужда от съвети. Аз си решавам къде и кога да бъда, ако обичате без пожелания
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 17:06:27
avatar
Quote
ppetrov
Това че не съм се опитвал да променя нещата към по-добро не е вярно. Правил съм опити да променя нещо, но не се иска кой знае интелект да разбереш че освен да станеш смешен на околните друго не се постига. Много е зле манталитета тук, много зле!
Всичките ми колеги, които преди време твърдяха че са патриоти и смятат да градят тук сега говорят обратното.
За времето през което ме нямаше нищо не се подобри, а аз пращах насам кеш. Сега все по-често се замислям да заметна всичко обратно и да ви оставям да си чешете езиците.
Спирам да пиша вече тук, не е по темата.

Извинявай за любопитството, за какво пращаше " кеш"?
За чистотата, за прекопаване на градинки, за построяване на завод за отпадъци, за създаване на производство и разкриване на нови работни места?

Много ми е интересно, ако не е тайна, разбира се.
Щото, може да си пращал и за подпомагане на националната сигурност.......eye popping smiley
Пази, Боже, сляпо да прогледа.........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-14 17:55 от камелия.
bah
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 17:18:06
avatar
Quote
камелия
Quote
ppetrov
За времето през което ме нямаше нищо не се подобри, а аз пращах насам кеш.
Извинявай за любопитството, за какво плащаше " кеш"?....

Човекът е пращал кеш, а не плащал.
Демек докарал си е спестеното в България, което е похвално.
Гарантирам, че говори истината (светът е малък, Варна е едно село).
Човекът е един от малкото форумци, които могат да извадят едни 80К евро кеш.

Престанете със заяждането, всеки си има свое виждане по проблемите.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-14 17:19 от bah.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
14-02-2011 - 17:59:39
;-)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-14 18:01 от ppetrov.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-02-2011 - 08:58:09
PERO, имате грешка, не съм имала предвид Вас конкретно, но Ви желая всичко най-хубаво на всяка чужда територия, която изберете
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-02-2011 - 10:24:21
avatar
Полицай задържа двама скитници.
- Къде живеете? - пита той.
- Никъде - отговаря първият.
- А вие?
- Съседи сме...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-02-2011 - 11:08:08
Quote
OwnerBG
Полицай задържа двама сривльовци.
- Къде живеете? - пита той.
- Никъде - отговаря първият.
- А вие?
- Съседи сме...

Мерси, Оунър, нали нямаш авторски права.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-15 11:09 от Imotko.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
15-02-2011 - 14:16:21
avatar
Quote
Imotko
Quote
OwnerBG
Полицай задържа двама сривльовци.
- Къде живеете? - пита той.
- Никъде - отговаря първият.
- А вие?
- Съседи сме...

Мерси, Оунър, нали нямаш авторски права.

Нямам.
Ама с поправката е още по добре.*beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход