Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Който купува в кризата пИчели smiling smiley

Публикувано от Wilson 
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 08:32:39
Quote
Брокеръ
Quote
Wilson
Quote
shayhiri
Аз виждам само един спечелил в цялата ситуация и това е щастливецът прибрал париците на Уилсъна.

Уилсъне, яко си се прецакал, брат. Не колкото ако го беше взел 2008ма разбира се, но след 2 години цените ще са с толкова паднали, че спадът от 2008ма дотук ще ти се вижда приказка.

Имал си пари - дал си. Забрави да си ги видиш пак. Тоя апартамент е завинаги твой. Мога да ти напиша и по години колко ще "струва", ма все тая.

Ти пък откъде се изтърси.
Апартаментът бил завинаги мой.
Ти затова не бери грижа както и затова колко пари съм дал, аз ли съм ги дал и т.н ...
Що се касае до 'прогнозите' ти ... Ок даже и да има още по-голям спад ... so what ... ще купим пак ... ама
като се врътне кебапчето едни ще имат имоти, купени на 'безценица', а други ще гледат като гладната кокошка
дето все просо сънува и ще си мислят ' .... ехххх що не купих и аз'.
Като Фалсодар дет' се се кани да купи и се не купува ... сигурно чака големия срив или пък цените на имотите в София
да станат като тези в Каспичан, за да купи.

Кога най-накрая ще се обърне това кебапче, че някой умряха от глад да го чакат :]

Седи мирен и недей рипа като пале пред майка. Щом продавачите са инати и не намаляват цените, купувачите имат пълното право да чакат докато цените станат нормални. Понеже от много време писал за срив видиш ли да ходи да купува на двойни цени. Малко несериозно ми звучи.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 15:25:20
avatar
Аз не виждам с какво го стреснахте Уилсън, че апарта щял да си остане вечно негов. Ами той нали за това го е купил. Май квартирантите с чергарски навици не можете да проумеете че обикновено имот се купува за цял живот. Сега е получил възможност, цената му се е видяла добра и е купил. На мен много по-интересно ми е вечния сривлю кога купува? Вече някои не им издържаха нервите и купиха. Само, че най-твърдото ядро са ми най-смешни. Киснат с години в имотен форум и постоянно се пънат да обясняват колко са зле имотите. Защото така мислят или са във вечна неплатежоспособност преценете сами. То се вижда от космоса:] Никой убеден сривльо не е дал смислено обяснение какво прави в този форум?*angel*
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 16:28:25
Аз пък не мога да разбера, защо на някой проблема са му другите хора. При това под другите хора се разбира - хора, които си ценят труда и парите и преди да купят нещо си правят сметката.
Подобно недоволство може да проявява само някой огладнял тарикат, който много го е яд, че вече няма балъци, които да му се вържат на цървулансковските номера...
PMP
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 16:48:47
Quote
СТОПАНИН ... .
Аз не виждам с какво го стреснахте Уилсън, че апарта щял да си остане вечно негов. Ами той нали за това го е купил. Май квартирантите с чергарски навици не можете да проумеете че обикновено имот се купува за цял живот. Сега е получил възможност, цената му се е видяла добра и е купил. На мен много по-интересно ми е вечния сривлю кога купува? Вече някои не им издържаха нервите и купиха. Само, че най-твърдото ядро са ми най-смешни. Киснат с години в имотен форум и постоянно се пънат да обясняват колко са зле имотите. Защото така мислят или са във вечна неплатежоспособност преценете сами. То се вижда от космоса:] Никой убеден сривльо не е дал смислено обяснение какво прави в този форум?*angel*

Защото искрено се забавляват с куха ти тиква, и не само те...колко жалко е да си стопанин на куха тиква *sos*
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 17:03:06
avatar
Quote
Брокеръ
Quote
Wilson
Quote
shayhiri
Аз виждам само един спечелил в цялата ситуация и това е щастливецът прибрал париците на Уилсъна.

Уилсъне, яко си се прецакал, брат. Не колкото ако го беше взел 2008ма разбира се, но след 2 години цените ще са с толкова паднали, че спадът от 2008ма дотук ще ти се вижда приказка.

Имал си пари - дал си. Забрави да си ги видиш пак. Тоя апартамент е завинаги твой. Мога да ти напиша и по години колко ще "струва", ма все тая.

Ти пък откъде се изтърси.
Апартаментът бил завинаги мой.
Ти затова не бери грижа както и затова колко пари съм дал, аз ли съм ги дал и т.н ...
Що се касае до 'прогнозите' ти ... Ок даже и да има още по-голям спад ... so what ... ще купим пак ... ама
като се врътне кебапчето едни ще имат имоти, купени на 'безценица', а други ще гледат като гладната кокошка
дето все просо сънува и ще си мислят ' .... ехххх що не купих и аз'.
Като Фалсодар дет' се се кани да купи и се не купува ... сигурно чака големия срив или пък цените на имотите в София
да станат като тези в Каспичан, за да купи.

Кога най-накрая ще се обърне това кебапче, че някой умряха от глад да го чакат :]

Не знам за някои, аз не съм и докато 'чакам' си рентиерствам, ипотечно се 'кредитирам' и въобще си имам имоти.
За кво са ми аз знам, а и много други дето инвестират в недвижимости през време на криза.

А иначе някои като приятеля ми Фалсодар може докато чакат, за да купят на 149 е/м2 на паветата и да си умрат под наем.
Matter of choice & way of thinkin'

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 17:12:26
avatar
Quote
hubb
Аз пък не мога да разбера, защо на някой проблема са му другите хора. При това под другите хора се разбира - хора, които си ценят труда и парите и преди да купят нещо си правят сметката.
Подобно недоволство може да проявява само някой огладнял тарикат, който много го е яд, че вече няма балъци, които да му се вържат на цървулансковските номера...

Хммм ... не съм съгласен.
Пък и никой не проявява недоволство.
Освен чергарите като им дигнат наема.
Те зат'ва дигат толкова пушилка в този форум.
Все им било скъпо да купят ... Ок скъпо е ... к'во да се прави ...
ми той и живота е труден ... дай да не го живеем ... или да го 'дадем под наем' на някой друг да го изживее вместо нас.
Едно разбрах в тоя форум ... ЛЕК ПРОТИВ ХРОНИЧНА ДЕПРЕСИЯ И ЛАТЕНТНА ФРУСТРАЦИЯ НЯМА!
На чергите все им е криво ... ми ще им е криво как не ... цял живот под наем, гонят те хазаи като мръсна котка,
немаш покрив над главата си,
кат Умреш и децата си не си успял да осигуриш, всички си изял и изпил ...

Егати живота ... НЕ ГО ЩЕМ И ПОДАРЪК ДА Е ....

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 22:58:05
Quote
СТОПАНИН ... .
Ще ти кажа. Виждал съм селтици като теб да пресичат с придружител като слепци. Виждал съм и дълбоки провансалци да се качват на ескалаторите в моловете с кори за хокей и каски за автомобилни състезания. Клоака се нарича от теб и себеподобните това което се нарича като "гроздето е кисело".:] Познавам няколко рентиери от Витошка и техните жени. Те наистина се чудят какво да правят по цял ден и с какво да се забавляват. Никой от тях не съм чул да пита за цената на някое забавление. Защо ли? Яд ги е само, че рентиерите от град Шипка ги съсипват!:}
Стопанин имаш някакъв проблем с комуникацията.Какви рентиери какви пет лева.Никъде нищо не споменавам за рентиери.Улицата изглежда много зле и въобще е противна.А рентиерите нека си живеят желая им здраве и по няколко месеца почивка на Карибите в Азия и на острови в Тихия океан.Не разбирам простотията която струи от теб но ако те кефи да наричаш хора които не познаваш селтици и провансалци продължавай не ме впечатляваш.За хората се съди по делата.С тези обноски и възпитание с манията ти за превъзходство сам се издаваш от кои си.За всеки интелигентен човек си ясен впечатляваш само себеподобните си.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
06-01-2011 - 00:05:40
avatar
Quote
Wilson

РЕШАВАМ И КУПУВАМ, НО НА 650 ЕВРО/М2 - ДОГОВОРЕНА ЦЕНА.

Епилог: ЕЙ ТАКА СПЕЧЕЛИХ ОКОЛО 60000 ЛЕВА, КАТО НЕ КУПИХ НА ЦЕНОВИ РАВНИЩА ОТ 1К EURO/M2.

ВМЕСТО ДА ПЛАТЯ 90 К ЕВРО, ПЛАТИХ ЗА СЪЩИЯ, НО ВЕЧЕ ЗАВЪРШЕН А-Т - 58,5 К ЕВРО.

И не ми е зле ... ако и Вие сте от спечелилите (спестилите някой лев от кризата smiling smiley ) нека пише. winking smiley

А лихвата по ипотеката колко е?

Значи по твоята логика аз спечелих 50 000 евро ? миналата година?
странни сметки правиш...
та майка ти на колко процента лихв ате уреди и за колко години ?
я кажи с лихвата колко струва апартаментя smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
06-01-2011 - 00:09:11
аз мислех 2008 да купа 10 000 квадрата по 1000 еуро ама не купих зна4и съм 3 500 000 на пе4алба така ли.
CR
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
06-01-2011 - 00:27:08
Quote
Imotko
Печалба не е точната дума, иначе трите големи хамбара в Полигона зад ДъМол щяха да са изкупени. А не са. Което значи, че като тръгнеш да продаваш (т.е. да кешираш печалбата) ще си имаш бая голяма конкуренция.
Пък и така изкарваш всеки нещастен сривльо голям печалбар, което също няма нищо общо с истината.
Купил си на цената на средна хубост място. По-зле от Младост, по-добре от Дружба. Да ти е честито.

недей разсмива.
сравняваш подобно псевдо-жк недоразумение с вход отляво и изход само надясно с дружба, че и по-добре от нея?! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход