Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Който купува в кризата пИчели smiling smiley

Публикувано от Wilson 
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 18:10:27
Quote
Върколак
Quote
bah
Quote
Върколак
Quote
ppetrov
този мезонет: струваше 110 000 евро - това беше преди около година.
Преди два или три месеца обявата се появи на 65 000 евро.
Какъв доход трябва да има едно младо семейство, че да има толкова кеш?
Или може би да се зароби с кредити?

Семейство с малки доходи търси жилище до 30.000 евро.
Във влака има вагони първа класа има и втора. Всяка жаба - в нейния гьол.

Питах колко са пътниците в първа класа?
1 - 1%
2 - 0.1%
3 - 0.01%

Малко сме.spinning smiley sticking its tongue out
bah
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 18:36:55
avatar
Quote
Imotko
Quote
Върколак
Quote
bah
Семейство с малки доходи търси жилище до 30.000 евро.
Във влака има вагони първа класа, има и втора. Всяка жаба - в нейния гьол.
Питах колко са пътниците в първа класа?
1 - 1%
2 - 0.1%
3 - 0.01%
Малко сме.spinning smiley sticking its tongue out

Това, че има форумци от "първа класа" е добре.
Така гледните точки са различни и има пъстрота на мненията.
Ако всички сме бедняци - песимизмът щеше да преобладава.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 20:36:23
Аз Имотко, съм виждал някоя и друга сделка. За други са ми разказвали вечер край камината. А нотариуса е по- истински от истински, майна! Докато изкарваше 30К.-50К.лв. месечно беше добре. Сега обаче са 2К.- 7К.лв. А вноските са 10800лв. месечно. И резервите свършват! Как се връща кредит 700К.лева от човек чиито доходи зависят главно от имотни сделки майна? От пълномощни ли? Сигурен съм, че има много други които не са си премерили маслинката. И тук във форума !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-31 20:37 от darkside.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 20:55:49
Пак не ми се вярва много, нотариус от 40000 месечно не може да падне до 7000, поне в София. Но свят широк, идиоти много, а личния ми опит показва, че и посочената професия не е застрахована от такива.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 21:27:50
Quote
Imotko
Пак не ми се вярва много, нотариус от 40000 месечно не може да падне до 7000, поне в София. Но свят широк, идиоти много, а личния ми опит показва, че и посочената професия не е застрахована от такива.
И на него не му се вярва майна, и каза, че колкото пъти мине край огледало вижда идиот! Ти позна майна! Идиоти колкото щещеш! Нотариус- ипотекар! Собственик-наследник-ипотекар! АЛЧНОСТТА И ПРОСТОТИЯТА ДВИЖАТ "ПРОГРЕСА" И НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ГИ СПРЕ! Въпреки, че съм в цветущо здраве и на средна възраст, моя личен лекар ми каза, че едва ли ще доживея да видя новия ЪП! Най-вероятно ще разказвам на внуците си за предишния!

Цените на имотите падат по-бързо отколкото мога да реагирам!
"Скромността е за хора, които не разполагат с други качества." Darkside
bah
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 21:42:36
avatar
Quote
darkside
Quote
Imotko
Пак не ми се вярва много, нотариус от 40000 месечно не може да падне до 7000, поне в София. Но свят широк, идиоти много, а личния ми опит показва, че и посочената професия не е застрахована от такива.
И на него не му се вярва майна, и каза, че колкото пъти мине край огледало вижда идиот!
Въпреки, че съм в цветущо здраве и на средна възраст, моя личен лекар ми каза, че едва ли ще доживея да видя новия ЪП!
Ще го доживееш, вервай ми. В България - всяко чудо за три дни.
Парите са едни шарени хартийки, с които управници и банкери дирижират света.
Народите са едни музиканти, а диригентите казват коя симфония да звучи.
Нема се пуашиш, важното е да имаш инструмент, ..... и здраве.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 21:48:41
avatar
Quote
darkside
Quote
Imotko
Пак не ми се вярва много, нотариус от 40000 месечно не може да падне до 7000, поне в София. Но свят широк, идиоти много, а личния ми опит показва, че и посочената професия не е застрахована от такива.
И на него не му се вярва майна, и каза, че колкото пъти мине край огледало вижда идиот! Ти позна майна! Идиоти колкото щещеш! Нотариус- ипотекар! Собственик-наследник-ипотекар! АЛЧНОСТТА И ПРОСТОТИЯТА ДВИЖАТ "ПРОГРЕСА" И НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ГИ СПРЕ! Въпреки, че съм в цветущо здраве и на средна възраст, моя личен лекар ми каза, че едва ли ще доживея да видя новия ЪП! Най-вероятно ще разказвам на внуците си за предишния!
.....................
Аз мисля, че твоят личен лекар по по-завоалиран начин ти е казал, че си болен от рак.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
31-01-2011 - 22:07:55
Пу, пу, да не му е уроки.
Ако бях нотариус и изкарвах 2000 лева на месец, щях да прося пред кантората.
Апропо, нали е уволнил секретарките.winking smiley
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
01-02-2011 - 12:23:52
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
darkside
Quote
Imotko
Пак не ми се вярва много, нотариус от 40000 месечно не може да падне до 7000, поне в София. Но свят широк, идиоти много, а личния ми опит показва, че и посочената професия не е застрахована от такива.
И на него не му се вярва майна, и каза, че колкото пъти мине край огледало вижда идиот! Ти позна майна! Идиоти колкото щещеш! Нотариус- ипотекар! Собственик-наследник-ипотекар! АЛЧНОСТТА И ПРОСТОТИЯТА ДВИЖАТ "ПРОГРЕСА" И НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ГИ СПРЕ! Въпреки, че съм в цветущо здраве и на средна възраст, моя личен лекар ми каза, че едва ли ще доживея да видя новия ЪП! Най-вероятно ще разказвам на внуците си за предишния!
.....................
Аз мисля, че твоят личен лекар по по-завоалиран начин ти е казал, че си болен от рак[/size][/co.


:] ... и аз така си мисля.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-01 12:24 от Wilson.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход