Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Който купува в кризата пИчели smiling smiley

Публикувано от Wilson 
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 21:45:06
Quote
Imotko
Quote
shayhiri
Аз виждам само един спечелил в цялата ситуация и това е щастливецът прибрал париците на Уилсъна.

Уилсъне, яко си се прецакал, брат. Не колкото ако го беше взел 2008ма разбира се, но след 2 години цените ще са с толкова паднали, че спадът от 2008ма дотук ще ти се вижда приказка.

Имал си пари - дал си. Забрави да си ги видиш пак. Тоя апартамент е завинаги твой. Мога да ти напиша и по години колко ще "струва", ма все тая.

Ти пък откъде се взе такъв голям разбирач, да не си втори братовчед на Ванга. Малко ни бяха безимотните сривльовци, та още един.

Не, драги, просто като Асен и Куку ви гледам сеира отвън вече колко години. Чиста патология, вече сте ми предоставили материал по всички възможни психиатрични отклонения. И както и за Асен и Куку, нещата си бяха ясни поначало за всеки разумен човек. Проблемът е, че тук не сте останали много такива.

Имотите в България струват все по-малко, а скоро повечето няма да струват и нищо, буквално. Така че ти предлагам отсега да се пректъстиш на БЕЗимотко, това ще е единственото далновидно нещо в живота ти. Освен ако не си продал вече, както отдавна сторих аз, ма нещо ме съмнява. Ти ше ги влачиш тия "инвестиционни" тухли до гроба. smiling smiley

Сривльо не съм, по простата причина, че не бих купил имот в БГ и на 100 ЛЕВА квадрата. Значи нямам никакъв реален интерес икономиката да се срине напълно, даже обратното. Но това няма да я спре да се срине. Нещата са толкова ясни и неизбежни, колкото бяха и досега. Ако можете, слушайте и се спасявайте. Ако не - илюзиите никога не свършват, карайте както си знаете. smiling smiley Шоу да става.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-01-04 21:50 от shayhiri.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 22:15:03
avatar
Quote
shayhiri

Сривльо не съм, по простата причина, че не бих купил имот в БГ и на 100 ЛЕВА квадрата. Значи нямам никакъв реален интерес икономиката да се срине напълно, даже обратното. Но това няма да я спре да се срине. Нещата са толкова ясни и неизбежни, колкото бяха и досега. Ако можете, слушайте и се спасявайте. Ако не - илюзиите никога не свършват, карайте както си знаете. smiling smiley Шоу да става.

Ти в България ли живееш или си хванал пътя?
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 22:53:22
Quote
камелия
Quote
shayhiri

Сривльо не съм, по простата причина, че не бих купил имот в БГ и на 100 ЛЕВА квадрата. Значи нямам никакъв реален интерес икономиката да се срине напълно, даже обратното. Но това няма да я спре да се срине. Нещата са толкова ясни и неизбежни, колкото бяха и досега. Ако можете, слушайте и се спасявайте. Ако не - илюзиите никога не свършват, карайте както си знаете. smiling smiley Шоу да става.

Ти в България ли живееш или си хванал пътя?

И двете, един вид.
Живея в София, но без да плащам наем.
Имам някакъв бизнес тук, който сериозно страда от необратимия срив на имотите и всичко друго след тях, но това, както виждате, не ме вкарва в елементарно отрицание. Всичко от 2005 насам, когато почнах да се интересувам от макроикономика, беше абсолютно предвидимо.
Истинската ми работа е дистанционно за западния пазар. Ако нямах възможността да работя от тук за там, щях да съм се разкарал МНОГО отдавна.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 22:57:51
avatar
Quote
Imotko
Сори, ако съм те поразочаровал. Фиорето ще се завърши на върба, или поне до края на депресията, както го очакват тука.
Другите два хамбара са на много добри фирми, но това не означава, че са продадени. Иначе сама по себе си цената от 650 евро е добра, и 500 да станат след една-две години, на теб какво ти пука, ако е за лична употреба. Пак ще се върнат след 5-6 години на 700 и готово.

Не си ме разочаровал.
Няма защо.
Аз съм много доволен от 'придобивката'.
А и няма начин цената на новото строителство да падне на 500 евро/м2.
Особено там.
Но и да падне лошо няма. Нека пък други 'намажат'.

п.п За Фиорето не си прав. Кооперацията ЩЕ БЪДЕ ЗАВЪРШЕНА до края на 2011 или средата на 2012 г.
Това го знам от достоверен източник. Причината да не купя там беше друга. А не че няма да си завършат обекта.
Що се касае до това дали апартаментите са почти продадени ще отговоря с перифразирано клише 'Когато фактите говорят и
Имотко мълчи' smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 23:02:38
Компютърджия може би?
Дялан камък, от всичко разбира. Куку и Асен, вижте му на колегата кумирите само, ама се запиши в списъка, че са се наредили цял отбор юнаци да им целуват гз.
Хайде обратно в чужбина, тук ревльовци си имаме предостатъчно. Не бил вкаран в "пълно отрицание", а от поста ти съвсем друго личи, мъка страшна. Бързо си намирай работа, от която разбираш повече, отколкото от макро, микро и имоти.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 23:10:04
Quote
Wilson
Quote
Imotko
Сори, ако съм те поразочаровал. Фиорето ще се завърши на върба, или поне до края на депресията, както го очакват тука.
Другите два хамбара са на много добри фирми, но това не означава, че са продадени. Иначе сама по себе си цената от 650 евро е добра, и 500 да станат след една-две години, на теб какво ти пука, ако е за лична употреба. Пак ще се върнат след 5-6 години на 700 и готово.

Не си ме разочаровал.
Няма защо.
Аз съм много доволен от 'придобивката'.
А и няма начин цената на новото строителство да падне на 500 евро/м2.
Особено там.
Но и да падне лошо няма. Нека пък други 'намажат'.

п.п За Фиорето не си прав. Кооперацията ЩЕ БЪДЕ ЗАВЪРШЕНА до края на 2011 или средата на 2012 г.
Това го знам от достоверен източник. Причината да не купя там беше друга. А не че няма да си завършат обекта.
Що се касае до това дали апартаментите са почти продадени ще отговоря с перифразирано клише 'Когато фактите говорят и
Имотко мълчи' smiling smiley


Като "ще бъде" завършена, ще видим. Дано. Много съжалявам даже, че споменах име във форума.
Цената на новото може да падне на 500, но там, където си купил, много трудно това може да стане.
Честито и от мен.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 23:12:53
avatar
Quote
shayhiri
Аз виждам само един спечелил в цялата ситуация и това е щастливецът прибрал париците на Уилсъна.

Уилсъне, яко си се прецакал, брат. Не колкото ако го беше взел 2008ма разбира се, но след 2 години цените ще са с толкова паднали, че спадът от 2008ма дотук ще ти се вижда приказка.

Имал си пари - дал си. Забрави да си ги видиш пак. Тоя апартамент е завинаги твой. Мога да ти напиша и по години колко ще "струва", ма все тая.

Ти пък откъде се изтърси.
Апартаментът бил завинаги мой.
Ти затова не бери грижа както и затова колко пари съм дал, аз ли съм ги дал и т.н ...
Що се касае до 'прогнозите' ти ... Ок даже и да има още по-голям спад ... so what ... ще купим пак ... ама
като се врътне кебапчето едни ще имат имоти, купени на 'безценица', а други ще гледат като гладната кокошка
дето все просо сънува и ще си мислят ' .... ехххх що не купих и аз'.
Като Фалсодар дет' се се кани да купи и се не купува ... сигурно чака големия срив или пък цените на имотите в София
да станат като тези в Каспичан, за да купи.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
04-01-2011 - 23:38:17
avatar
Уилсъне, за какво да се преповтарям? Казал съм какви ценови нива ме устройват, ако дойдат - добре, ако ли не - майната му на бетона.
С тези пари мога да си живея поне още 30 години под наем, а до тогава може да се окаже, че съм сред малкото късметлии незакрепостени в Цигания.

Има една книжка на пророка Гочо, таман като за такива като теб е писана, но обикновено все така се случва, че описаните в книгите не могат да четат. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 00:46:48
Можеш да си живееш под наем вечно, това си е твое право. Всичките ти хазаи ще са ти благодарни.
Re: Който купува в кризата пИчели smiling smiley
05-01-2011 - 08:07:18
avatar
Quote
Wilson
Quote
shayhiri
Аз виждам само един спечелил в цялата ситуация и това е щастливецът прибрал париците на Уилсъна.

Уилсъне, яко си се прецакал, брат. Не колкото ако го беше взел 2008ма разбира се, но след 2 години цените ще са с толкова паднали, че спадът от 2008ма дотук ще ти се вижда приказка.

Имал си пари - дал си. Забрави да си ги видиш пак. Тоя апартамент е завинаги твой. Мога да ти напиша и по години колко ще "струва", ма все тая.

Ти пък откъде се изтърси.
Апартаментът бил завинаги мой.
Ти затова не бери грижа както и затова колко пари съм дал, аз ли съм ги дал и т.н ...
Що се касае до 'прогнозите' ти ... Ок даже и да има още по-голям спад ... so what ... ще купим пак ... ама
като се врътне кебапчето едни ще имат имоти, купени на 'безценица', а други ще гледат като гладната кокошка
дето все просо сънува и ще си мислят ' .... ехххх що не купих и аз'.
Като Фалсодар дет' се се кани да купи и се не купува ... сигурно чака големия срив или пък цените на имотите в София
да станат като тези в Каспичан, за да купи.

Кога най-накрая ще се обърне това кебапче, че някой умряха от глад да го чакат :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход