Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 15:25:00
avatar
Quote
OwnerBG

Увеличава се вълната от осъдени ЧСИта и отменени възлагания.Побългарихме и тази световна практика.

Дай конкретни примери!

Ако нямаш такива, думите ти са изцяло опит за манипулиране на нагласите на пазара.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 16:02:42
avatar
Quote
greenbul
Аз предлагам да обявим, че в ипотекираните имоти броди неспокойната душа на ипотекаря и не може да намери покой. Хахахха! Ей ш'ма скъсате от смях.

Най-голямата глупост е да се призовават хората да не участват в търговете и да ги плашат с таласъм и тролове. Ами я си представяте, че верно се уплашат, тогава какво? Имотите ще си върват по процедурата и накрая като станат два за левче, някой клошар все ще ги вземе.

За ипотекарите е много по-добре да насърчават участието на хората в търгове и да ги убеждават, че това е най-безпроблемният начин за сдобиване с имот. Така те ще имат шанса да продадат на възможно най-висока цена.

ми след като имотите бяха изкупени от марсианци, какво очаквате да се появи след продажбата им през ЧСИ
Ми разбира се че духове и караконджули!

ей спуках се от смях!
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 17:11:45
avatar
Quote
valsodar
Quote
OwnerBG

Увеличава се вълната от осъдени ЧСИта и отменени възлагания.Побългарихме и тази световна практика.

Дай конкретни примери!

Ако нямаш такива, думите ти са изцяло опит за манипулиране на нагласите на пазара.

Много съм малък за да мога да манипулирам, хей, тъй,на.Но питай Гугльо , той знае.Пловдив, Хасково, Варна, София.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 18:19:05
avatar
Дай конкретни приемери, изведи статистика на база спечелени търгове, колко са те като процент спрямо тях, за да може да се види - това изолирани случаи ли са или очертваща се тенденция, както ти твърдиш.

По подобен на твоят начин на поднасяне на информация, утре спокойно мога да заявя, че сестра ти е курва, а на опитите ти да ме опровергаеш с думите, че нямаш сестра, да те пратя да си я търсиш в Гъгъл smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-29 18:19 от valsodar.
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 18:24:58
avatar
Quote
valsodar
Дай конкретни приемери, изведи статистика на база спечелени търгове, колко са те като процент спрямо тях, за да може да се види - това изолирани случаи ли са или очертваща се тенденция, както ти твърдиш.

По подобен на твоят начин на поднасяне на информация, утре спокойно мога да заявя, че сестра ти е курва, а на опитите ти да ме опровергаеш с думите, че нямаш сестра, да те пратя да си я търсиш в Гъгъл smiling smiley

Драги Валсодаре, сериозно ли смяташ че ще се спретна да събирам инфо за да те убеждавам в очевадни неща.
Навън е студено, и за това не е нужна статистика и извадки от статистиката за десет години назад.
А за сестра ми си прав.Може би.Ако ме запознаеш с нея и аз ще мога да преценя.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 18:27:44
avatar
След като на догадките си им казваш очевадни примери, то явно няма как да открия логика в доводите ти, за да продължим дискусията тук. Видях, че и под статията са се изразили мнения подобни на моето... на твое място бих се замислил малко, преди да качвам подобни статии, доколко те са обективни и безпристрастни.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-29 18:28 от valsodar.
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 18:43:36
avatar
Quote
valsodar
След като на догадките си им казваш очевадни примери, то явно няма как да открия логика в доводите ти, за да продължим дискусията тук. Видях, че и под статията са се изразили мнения подобни на моето... на твое място бих се замислил малко, преди да качвам подобни статии, доколко те са обективни и безпристрастни.

Обективни и безпристрастни не са.
Това не е съд и няма да бъде.
А и не откривам каква е темата на дискусията.
Всеки решава за себе си къде е границата на морала, и къде започва далаверата.
Аз не бих купил имот, който е част от разрушени мечти.
Автора също.
От дядо си съм чул, че щастието което е изградено върху мъката на другите, е пълно с болка.
Въпрос на време е, кое поколение ще усети болката.
За жалост съм суеверен.
Дотолкова, че няма да направя нещо, което да нарани разумно човешко същество.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 18:46:42
avatar
Твоето ми прилича на някаква нова форма на баене - не купувайте евтини имоти, че ще ви се стовари лоша карма на главата!
По-добре си дайте парите за тройно по-висока цена и така ще бъдете приети в Рая.

Доста наивно, не смяташ ли?
Имотите не са на бедните хорица, а на банките.
Купуват се от банките, а не от ипотекарите, така че лошата карма, ако изобщо ще има такава, ще е изцяло към тези повлияли на решението им да се нагърбят с непосилен кредит, за да платят имот на непосилни за плащане цени.
За тях, защо не пишеш в сайта си или...?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 18:55:02
Ипотекарско проклятие: Кои ми купи имоту да му умре брокерката дано!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
29-06-2011 - 18:57:38
avatar
Quote
greenbul
Ипотекарско проклятие: Кои ми купи имоту да му умре брокерката дано!

..........не бе, кой ми улази у имоту, да скоро ке излази со ногите напреде!!*angel*

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход