Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 22:18:41
Quote
камелия
Quote
paio
Не Камелия, моето мислене не е най-тъпото, но ти си опасно близо до това състояние .....
Сахибе, квартирката ми не е никак лоша. Плазмата си върви с квартирката, както и друга техника. Освен това съм капризен! Обичам да се местя. Нямам заеми и ипотеки!!!
Робът, Сахибе е състояние на духа, на егото. Постепенно си станал роб на имотите си и вещите си и най-вероятно на мечтите си за подобни неща, за притежаването им. Много семпло приятелю...Платното "живот" няма рамка. Всеки сам си налага рамката. Не се засягай, но с постовете си ти сам постепенно очерта рамката на твоя живот, а тя е с размерите на семейно портретче..

Защо, paio?
Защото и през ум не ми е минало да се задоволя с доживотно обитаване на квартирки?
Защото не притежавам твоята " капризност" на 100%?
Вярно, в синхрон с теб съм на 2/3- нямам заеми и ипотеки.
Разликата е в останалата 1/3- ти и там нямаш нищо, освен " каприза" да вдигнеш катуна и да го преместиш на ново място, като пак ще трябва да плащаш на собственика и да се съобразяваш с правилата му.
И така, силно свободен и независим, щото от теб, нищо не зависи.:]
Докато се пенсионираш.
След това- под моста или до кофите с боклук.
Щото, ако си имал "семплостта" да сложиш рамка на платното " живот", създавайки семейство и дете, много наеми ще му се съберат да плаща.........

А бе на тая патка Камелия, кой и наема апартамента? "Правилата на собственика? Наемодателят е един IBAN асоцииран към разплащателната сметка, контакти има веднъж-два пъти в годината, ако нещо се развали. Вие сте големи селяндури дето наемате ползвани апартаменти и се занимавате с подобни тъпигьози, сега разбирам и феноменът забавени наеми, увреждане на имущество, чупиране без плащане на сметките. Той явно става при съвсем друг тип хора наематели и съвсем друг тип хора наемодатели.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 22:22:37
avatar
Имам един комшия дето живее на петия етаж. Шизофреник е и няма рамки на платното живот. Сутрин излиза след като нахрани гълъбите и уличните кучета от съседния блок, след което съм го виждал на доста странни места. Примерно в храсталаците до влаковата линия за Пловдив да бере бъз. Човека винаги ходи с костюм, дори когато бере бъз. Та този човек наистина няма никакви рамки и нищо от нормалното съществуване не му е присъщо. Виждам и че на много представители в този форум, същsmiling smiley

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 22:35:20
Quote
sid 40
Имам един комшия дето живее на петия етаж. Шизофреник е и няма рамки на платното живот. Сутрин излиза след като нахрани гълъбите и уличните кучета от съседния блок, след което съм го виждал на доста странни места. Примерно в храсталаците до влаковата линия за Пловдив да бере бъз. Човека винаги ходи с костюм, дори когато бере бъз. Та този човек наистина няма никакви рамки и нищо от нормалното съществуване не му е присъщо. Виждам и че на много представители в този форум, същsmiling smiley

А, може би той е съвсем добре? А, ние не сме? ... Не мислиш ли? Кой знае... ?

smiling smiley*drink1*
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 22:36:53
Quote
sid 40
Имам един комшия дето живее на петия етаж. Шизофреник е и няма рамки на платното живот. Сутрин излиза след като нахрани гълъбите и уличните кучета от съседния блок, след което съм го виждал на доста странни места. Примерно в храсталаците до влаковата линия за Пловдив да бере бъз. Човека винаги ходи с костюм, дори когато бере бъз. Та този човек наистина няма никакви рамки и нищо от нормалното съществуване не му е присъщо. Виждам и че на много представители в този форум, същsmiling smiley
Защо мислиш че е шизофреник?А твоето съществуване ли е нормално? Този добър човек е две класи над тебе! Шизофрения е нещо, което всъщност е плод на въображението на болния, а реално не съществува, например усещането за ръст на цените на имотите. То е само вътре, в болния мозък. Чуват и вътрешни гласове:"Ръъъст, ръъъст , ръст!" Не се лекува.
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 22:43:31
avatar
Quote
paio
Защо мислиш че е шизофреник?А твоето съществуване ли е нормално? Този добър човек е две класи над тебе! Шизофрения е нещо, което всъщност е плод на въображението на болния, а реално не съществува, например усещането за ръст на цените на имотите. То е само вътре, в болния мозък. Чуват и вътрешни гласове:"Ръъъст, ръъъст , ръст!" Не се лекува.

Защото знам, че е шизофреник. А ти какво ненормално видя в моето съществуване? Нормалното състояни е на икономиката е да има растеж, а ненормалното е да има криза и спад. Та кой попита дали е нормален?smiling smiley

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 22:50:07
avatar
Quote
Muza
Quote
sid 40
Имам един комшия дето живее на петия етаж. Шизофреник е и няма рамки на платното живот. Сутрин излиза след като нахрани гълъбите и уличните кучета от съседния блок, след което съм го виждал на доста странни места. Примерно в храсталаците до влаковата линия за Пловдив да бере бъз. Човека винаги ходи с костюм, дори когато бере бъз. Та този човек наистина няма никакви рамки и нищо от нормалното съществуване не му е присъщо. Виждам и че на много представители в този форум, същsmiling smiley

А, може би той е съвсем добре? А, ние не сме? ... Не мислиш ли? Кой знае... ?

smiling smiley*drink1*

Виж сега, приказки в стил Ерих Ремарк -"Черният обелиск" не са ми съвсем непознати, но психологията не е моментната тема за разговор, а само щрих и пример за човек без рамка на платното живот. Дали всички сме безметежно луди или престъпници като Пайо, каквито индивиди обикновено нямат рамки на това платно? Не, мисля, че повечето други сме нагърбени с прекалено много отговорности. И в този смисъл може би сме лудите ние, така е.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 23:13:43
Quote
sid 40

Виж сега, приказки в стил Ерих Ремарк -"Черният обелиск" не са ми съвсем непознати, но психологията не е моментната тема за разговор, а само щрих и пример за човек без рамка на платното живот. Дали всички сме безметежно луди или престъпници като Пайо, каквито индивиди обикновено нямат рамки на това платно? Не, мисля, че повечето други сме нагърбени с прекалено много отговорности. И в този смисъл може би сме лудите ние, така е.

Живее си в неговия свят и е допуснал в него... гълъбите и кучетата. Постигнал е душевен мир, какъвто всеки един от нас, нормалните, се мъчим да постигнем, но не успяваме...

Беше импулсивен off topic. Сори! smiling smiley
Re: Преглед на печата 2011
03-07-2011 - 23:18:32
Quote
sid 40


Виж сега, приказки в стил Ерих Ремарк -"Черният обелиск" не са ми съвсем непознати, но психологията не е моментната тема за разговор, а само щрих и пример за човек без рамка на платното живот. Дали всички сме безметежно луди или престъпници като Пайо, каквито индивиди обикновено нямат рамки на това платно? Не, мисля, че повечето други сме нагърбени с прекалено много отговорности. И в този смисъл може би сме лудите ние, така е.
Поласкан съм! Такова добро мнение за мен не съм чувал отдавна! В БГ това е комплимент, ако не знаеш!
Ами вие с рамките защо сте се нагърбили с неща дето не са ви по силите? Хей джудженца, сънувате разтеж нали?
Нямате шанс. Вече ви казах, имотния пазар е в реанимацията и на зима монитора ще покаже оная правата линия с равния звук........

Муза, Сахиба и жена му се упражняват на една клавиатура. Когато е нещо по-смислено, да знаеш, че е жена му!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-03 23:23 от paio.
Re: Преглед на печата 2011
04-07-2011 - 00:04:50
avatar
Вижте какво направи DELLUX или Гладен Брокер:*xxx*

Към тесния дизайн
• ВИДЕО
• СНИМКИ
• Последни новини
• Главните
• Политика
• Общество
• По света
• Бизнес
• Темите

Арестуваха българин заради съмнително поведение в самолет
• -
• A
• +
19:47 | 3 юли 2011 | Общество / Редактор Елица Петрова
Виж 1 снимка
Самолетът се върнал заради българина, след което буйстващият пътник бил арестуван
Сн.: EPA/БГНЕС





Холандската полиция задържа българина Васил Василев- известен цигулар-счетоводител, който направил заплашителни изказвания на борда на самолет малко преди излитането му за Мюнхен от летище "Шипол" в Амстердам.
Това съобщи Франс прес, като се позовава на говорител на полицията. "Самолетът рулираше по пистата, когато един българин отправи заплахи и поиска от пилота да не излита.

Пилотът реши да върне машината обратно до изхода за качване, където мъжът бе арестуван", уточнил полицейският говорител.

Срещу българина са повдигнати обвинения в подаване на фалшиви сигнали за тревога на борда на самолет. Инцидентът станал около 18 ч. вчера.
Наложило се всички пътници да напуснат самолета, но по-късно вечерта те все пак са излетели за Мюнхен. Задържаният мъж пътувал заедно с още четирима българи, които обаче са продължили пътя си.

• 29 коментара
• коментирай





Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
neo
Re: Преглед на печата 2011
04-07-2011 - 01:23:40
Оригинала моля! [dnes.dir.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход