Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
07-01-2011 - 22:55:07
avatar
Quote
Imotko
Какво е лошото в това да има някакъв доход, че не те разбрах добре.
И защо се задушават околните и следващите поколения. Все пак е по-добре баща ти да взема наем 3000 лева, отколкото заплата 600, или не си съгласен.
Да не би идеята ти да е всеки в живота да започва от нулата, за да му е по-интересно.

Айде и ти, не знаеш ли кредото на вечния наемател?
Да не давал грешни пари за собственост, ами да ги вложел в образованието на децата, които да изберат в кой край на света да се заселят, пък там ще си изкарат парите, с които да си плащат наема.
А пък те- родителите наематели, ще са си спестили покрай отглеждането и образоването на отрочетата, една хубава сума, която ще им даде възможност да си плащат наема да края на дните си. Без да обременяват децата си- също вечни наематели...........:]
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
07-01-2011 - 23:00:51
Quote
айрян
Quote
scbfc
Незнам кой е Генади, обаче много ме кефи тоя форум и винаги, когато имам свободно време ви чета глупостите. Това е мястото, където цари пълната некомпететност, духовната и материална нищета, угризенията, злобата, завистта, напразните мечти на вече провалили се човешки същества.

Форум с няколко хиляди регистрирани потребители.
Всички без един пишат глупости и страдат от "некомпететност, духовната и материална нищета, угризенията, злобата, завистта...".
Единственият свястен е scbfc и много се кефи да чете глупостите на лошите.

Има нещо сбъркано тук.

Де ги видя тия хиляди потребители? В последната година пишат 5-6 тикви. Не сме сами.....Ку-ку!
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
07-01-2011 - 23:13:32
avatar
Quote
scbfc


Де ги видя тия хиляди потребители? В последната година пишат 5-6 тикви. Не сме сами.....Ку-ку!

Че откъде да знае човек колко души са, като има хора с по сто ника?
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
07-01-2011 - 23:18:49
avatar
Напомням, че никой не ми е изказал мнение, как по-лесно се изкарват хиляда лева от варианта да ми ги преведат по сметка хитрите квартиранти? Не желая въздушни хипотези, а собствен опит в изкарването на пари.*yes*
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
07-01-2011 - 23:59:33
Да, да ти преведат 5000 лева.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 00:03:55
avatar
Quote
Imotko
Да, да ти преведат 5000 лева.
.....................................................
*book*:}*beer*. Да тука вече опираме, че най-важното качество на парите е тяхното количество.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 00:04:32
Естествено.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 00:07:54
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Напомням, че никой не ми е изказал мнение, как по-лесно се изкарват N сума пари от варианта да ми ги преведат по сметка хитрите квартиранти? Не желая въздушни хипотези, а собствен опит в изкарването на пари.*yes*
....
Малка поправка1
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 01:39:24
Не че си струва да се намесвам, но да кажа и аз. Стопанино, какъв стопанин си ти , като некакви наематели - кой знае какви са те, след като плащат наем от 200 лева! /истинските наеми нали знаеш по колко са:започват от 250 Е!/ ще разбият и малкото от тия съборетини, които обявяваш за великата си собственост от 5 парчета и , за да ги приведеш в подходящ вид за следващите, трябва да вложиш кажи -речи всичко,което, евентуално, са ти дали - ако не излязат ,без да платят сметките за ток и вода. По-изгодно е да продадеш единия - за каквато и да е цена и да живееш с тези пари, отколкото...

Хайде затваряйте темата, че съвсем изпростяха нещата.
Май наистина не си струва вече човек да влиза в тоя ф о р у м.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-01-08 01:48 от general.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 08:10:17
avatar
Quote
general
Не че си струва да се намесвам, но да кажа и аз. Стопанино, какъв стопанин си ти , като некакви наематели - кой знае какви са те, след като плащат наем от 200 лева! /истинските наеми нали знаеш по колко са:започват от 250 Е!/ ще разбият и малкото от тия съборетини, които обявяваш за великата си собственост от 5 парчета и , за да ги приведеш в подходящ вид за следващите, трябва да вложиш кажи -речи всичко,което, евентуално, са ти дали - ако не излязат ,без да платят сметките за ток и вода. По-изгодно е да продадеш единия - за каквато и да е цена и да живееш с тези пари, отколкото...

Хайде затваряйте темата, че съвсем изпростяха нещата.
Май наистина не си струва вече човек да влиза в тоя ф о р у м.
.....................
Ти май не видя поправка 1. 200 ЛЕВА е ясно като бял ден, че е примерна сума. Освен това няма как да ми разбият имота до степен на неузнаваемост та да се налага да влагам всичко което съм изкарал. Ако беше така въобще нямаше да има пазар на наемите, защото никой нямаше да дава под наем. На апартаментите се налага само освежителни ремонти- шпакловка, боя и т.н. На къщата най сериозното е да ремонтираш покрива заради течове. На търговските ми площи дори не се налага освежаване защото и при смяна на наематели си остават почти същите. Генерале и ти като всички нямаш отговор на въпроса ми и затова зовеш за затваряне на неудобната ви тема. Какво точно е изпростяло? Нали всики си казва мнението. От злоба дори заплашваш, че няма да влизаш в този форум заради една тема на която нямаш отговор.:ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход