Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 23:18:57
avatar
Quote
hubb
да, с парното си женен до живот
като ти го вдигнат още 2-3 пъти така ще се усмихнеш, че чак ще просветнеш....
....................
Абе то и парното е скъпо като имотите. Нищо, че е субсидирано в цената. За бога братя не купувайте имоти и парно!winking smiley
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 23:26:41
майтап, майтап ама я ги питай повечето софиянци дали им е майтап....
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
08-01-2011 - 23:49:07
Всички хубави неща са скъпи. Стига сте ревали, къде е Иванов да ви изпрати да работите.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
09-01-2011 - 00:31:18
питай софиянец, който плаща парното на съседа дали е хубаво нещо
bah
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
09-01-2011 - 07:52:52
avatar
Quote
Imotko
Всички хубави неща са скъпи. Стига сте ревали, ..........

Всички хубави неща са скъпи, както и данъците и поддръжката им.
PMP
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
09-01-2011 - 12:12:11
Quote
Imotko
Всички хубави неща са скъпи. Стига сте ревали, къде е Иванов да ви изпрати да работите.

Иванов носи с кофичка от кисело мляко вода да напълни жакузиту.

Безимотко, всички хубави неща са недосегаеми за теб. Съгласен съм обаче, че хубавото нещо - кредит, с което се накисна е скъпо...поне и ти да имаш нещо хубаво..., че и за децата ще оставиш нещо хубаво и скъпо - наследствено задължение...
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
09-01-2011 - 12:58:42
avatar
Quote
PMP
Quote
Imotko
Всички хубави неща са скъпи. Стига сте ревали, къде е Иванов да ви изпрати да работите.

Иванов носи с кофичка от кисело мляко вода да напълни жакузиту.

Безимотко, всички хубави неща са недосегаеми за теб. Съгласен съм обаче, че хубавото нещо - кредит, с което се накисна е скъпо...поне и ти да имаш нещо хубаво..., че и за децата ще оставиш нещо хубаво и скъпо - наследствено задължение...
==============
Кво му е скъпото на кредита. Най-новата оферта на "Емпорики", ми дойде вчера със сметка за вода. 6.35% за първите пет години фиксирана лихва, при ГПР-7.7%. Ако бях младоженец, веднага се хвърлям. Само, че знам какво ви спира дънерите/даунърите/- спират ви от банката, щото искат доказване на доходи и обезпечения, знам аз:] А вие какво обезпечение може да предложите-"орална любов":}
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
10-01-2011 - 13:15:32
Ние не чакаме срив, ние казваме, че нещата си идват на мястото.
По принцип всеки човек е ЪПЕР. Но ъпер в различни неща.
Вие сте ъпери в тухли и бетон а другите в нещо друго.
Проблема ви е, че вие сте се хванали като удавник за сламка за този бетон и въобще не може да разберете, че той е просто бетон и ако няма човек да го направи дом е куп камъни и дърве.
А вие точно рипате срещу хората. Смятате, че те са ви длъжни, обиждате ги, че не нямат пари защото не искат да дадат цената, която вие сте си измислили и прочее простотии.
За това и се родиха понятия като тризонет, кимизарник, общи части, на тапа, луксозно обзаведен с телевизор, паразит, тарикат, имотекар и т.н.
Не сте ли се замисляли, че вие сами предизвиквате тези събития?
Не си правете илюзия, че няма да пожънете това което сте посяли winking smiley
Ние другите за съжаление жънем посятото от нашето бездействие. Ако имаше повече хора, които мислят с главата си а не с венозния (справка стопанина и вилсъна) нещата нямаше да са такива.
Когато влезнеш в една държава и видиш каква е кочина, няма как да не направиш логичния извод, че в нея преобладават прасетата!
И не само това - те са движещите фактори в групата. Защото ако движещите фактори бяха хора на реда и чистотата със сигурност няма как да търпят такава среда.
А движещите фактори от край време са хората с възможности - пари, власт...
Следователно ако вие се приемате за движеща сила или хора с възможности то не се учудвайте, че разумните хора ви приемат за прасета!
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
10-01-2011 - 13:33:41
avatar
Такива като теб с мултиплицирана самоличност Bleuler ги е разкрил още преди 100 години.
Така че си ни ясен.
Ти осъзнаваш ли проблема си, а?

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
10-01-2011 - 16:58:40
avatar
Quote
PMP
Чиновнико-паразит , колко жалко е да си михлюзин...

Не може човек с основно обарзУвание, при това виден слатински производител на кисело зелце с престилка и мушама на масата, да дава квалификации, колко грамотни са пейзаните...толкова нагъл моче да бъде само бг чиновникът-михлюзин, които отива на работа като се наспи и си тръгва като се наяде..ама свърши тя, до година яко срив и на михлюзите-паразити-чиновници предричам аз. Имаш още 2 годинки до пенсия...налягай си парцалките...

п.с. понеже ме кефиш , може и да ходатайствам за теб в Густозата, ще стане сервитьорка от теб, вече си сертифицирал при жена си...:}
................
Не може прав си. Къде се е чуло и видяло държавен чиновник с основно образование? Освен това аз съм спокоен, защото работя в интерес на държавата, а ти може би в интерес на разни АДСИЦ стремящи се да изкупят евтинко имотите. Може би затова сте толкова гръмогласни и просташки настроени.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход