Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
10-01-2011 - 17:46:32
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
PMP
Чиновнико-паразит , колко жалко е да си михлюзин...

Не може човек с основно обарзУвание, при това виден слатински производител на кисело зелце с престилка и мушама на масата, да дава квалификации, колко грамотни са пейзаните...толкова нагъл моче да бъде само бг чиновникът-михлюзин, които отива на работа като се наспи и си тръгва като се наяде..ама свърши тя, до година яко срив и на михлюзите-паразити-чиновници предричам аз. Имаш още 2 годинки до пенсия...налягай си парцалките...

п.с. понеже ме кефиш , може и да ходатайствам за теб в Густозата, ще стане сервитьорка от теб, вече си сертифицирал при жена си...:}
................
Не може прав си. Къде се е чуло и видяло държавен чиновник с основно образование? Освен това аз съм спокоен, защото работя в интерес на държавата, а ти може би в интерес на разни АДСИЦ стремящи се да изкупят евтинко имотите. Може би затова сте толкова гръмогласни и просташки настроени.

Първостепенната задача на чиновника е да осигури бюджета си.
Другото са бошлаф работи за вЕрващите при избори.
Ако чиновниците мислеха за така наречената държава, то със сигурност държавата нямаше да е на текущия хал.....
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
10-01-2011 - 19:50:36
avatar
Първостепенната задача на работещите в АДСИЦ е да пропагандират дъна на пазара, за да изкупят евтино имоти, да ги комасират и да им покачат цената. По отношение на чиновниците и това е дъвкана та предъвкана тема и не ми е интересна за да влизам в някаква полемика. Пък и аз не съм чиновник.smoking smiley
PMP
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
10-01-2011 - 23:52:18
Къде се е чуло и видяло държавен чиновник с основно образование? - чуло се не, ами скоро се и видя...Аз работя в интерес на АДСИЦ, който иска да изкупи евтино цялата Слатина и да я комасира отново в обработваема земя...разкри ме! Получаваш карамфил...*rose*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход