Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:52:43
avatar
Единият имот носи 90 лева приход, другият 150. Трети няма. Общо 240.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:57:42
Quote
СТОПАНИН ... .
Тарикатче-осел абсурд е с тия имоти да печеля посочената сума която за пореден път съм казал, че е примерна. Печеля поне три пъти по толкова от ренти. Не казвам, че е много, но дори + заплатата не прави сигурно толкова колкото малко колкото дори ти можеш да произведеш.
Освен това, професията ми е толкова значима, че с един замах може бизнеси като твоя да ги премахне завинаги като вредни, виросоносни или просто ненужни. Така, че не ми се ври между зарята на кара! Ще боли!smoking smiley

така обществено значима по тези територии може да е само на некой другар от ДС-то
аман от гнусна паплач, не ви ли стигна, че ограбихте държавата ми сега смърдите и в нета
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
28-12-2010 - 23:58:14
avatar
Това, което Шльокера не можа да изтроли като самопризнания маскиран зад псевдо Дичо, те сами почнаха да си го казват.
Е, няма верно такива майтапи както тука!
СТОПАНИН, а ?*xxx*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
29-12-2010 - 00:10:36
Сахиб, а сайта имоти.нет можеш ли да го затвориш ? Така можеш да вадиш яки пари ликвидирайки конкурентни бизнеси
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
29-12-2010 - 00:13:31
avatar
Quote
ciganin
Сахиб, а сайта имоти.нет можеш ли да го затвориш ? Така можеш да вадиш яки пари ликвидирайки конкурентни бизнеси
..............
Що бе сайтовете за имоти са за тези които инвестират точно в това. Интересно е какво правят тези които не се занимават с имоти? Нито един такъв не е дал смислен отговор досега.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
29-12-2010 - 00:37:56
Quote
СТОПАНИН ... .
5 имота дори и на цена 200лв. на месец правят месечна рента от 1000лв. Никой не може да ме убеди че това не са добри пари за БГ. Дори и само тез пари да ми останат, което е абсурдно предвид статуса ми, пак жена ми ще ме обича и уважава. Тя знае, че мъжо и може да изкарва пари от въздуха и от водата. Веднъж коментирайки с мен сривльовците ми каза в откровение, че такива мухльовци не би си взела за мъже щото са мрънкалници и нямат усет към парите. Каза ми, че сигурно такива мъже са на сухо постоянно или са някакви пъпчиви тинейджъри и аз и вярвам. Тя има страхотна интуиция:g:

За усет към парите не знам...,ама че са мрънкалници-е вярно.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
29-12-2010 - 01:04:57
Quote
СТОПАНИН ... .
5 имота дори и на цена 200лв. на месец правят месечна рента от 1000лв. Никой не може да ме убеди че това не са добри пари за БГ. Дори и само тез пари да ми останат, което е абсурдно предвид статуса ми, пак жена ми ще ме обича и уважава. Тя знае, че мъжо и може да изкарва пари от въздуха и от водата. Веднъж коментирайки с мен сривльовците ми каза в откровение, че такива мухльовци не би си взела за мъже щото са мрънкалници и нямат усет към парите. Каза ми, че сигурно такива мъже са на сухо постоянно или са някакви пъпчиви тинейджъри и аз и вярвам. Тя има страхотна интуиция:g:

Усет към парите ... хахххаххах ..... усет към парите... човек дето никой не може да го убеди, че 1000 лева на са добри пари за БГ ми говори за усет за парите. Много сте забавни, честно!
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
29-12-2010 - 11:25:17
СТОПАНИН , доста се оплете в лъжите си.Направо и ти като ИМОТКО се компрометира сериозно.

Но вземи си прочети постовете в тази тема и уточни коя е твоята позиция.От една страна си задал въпроса , като личен.От друга страна , цитираш доста точно имоти , подразбирайки , че са твои.От следваща стрували 80 000 лв. , което видимо е невъзможно.Твърдиш , че 1000 лв. , които се изкарват навсякъде , са страхотен доход.След това се отмяташ и казваш , че вадиш два пъти по - голям доход.Малко след това твърдиш , че доходите са огромни.А ВЗЕМИ СЕ УТОЧНИ И НАПРАВИ ЕДИН СМИСЛЕН ПОСТ.

То се разбра , както отдавна подозирам , че имотите ти са тези на фамилията ти до десето коляно.Разбра се , че и НЮХ КЪМ ПАРИТЕ НЯМАШ.Поне напиши един пост , да позамажеш лъжите си.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
05-01-2011 - 22:56:10
avatar
Quote
bibise
СТОПАНИН , доста се оплете в лъжите си.Направо и ти като ИМОТКО се компрометира сериозно.

Но вземи си прочети постовете в тази тема и уточни коя е твоята позиция.От една страна си задал въпроса , като личен.От друга страна , цитираш доста точно имоти , подразбирайки , че са твои.От следваща стрували 80 000 лв. , което видимо е невъзможно.Твърдиш , че 1000 лв. , които се изкарват навсякъде , са страхотен доход.След това се отмяташ и казваш , че вадиш два пъти по - голям доход.Малко след това твърдиш , че доходите са огромни.А ВЗЕМИ СЕ УТОЧНИ И НАПРАВИ ЕДИН СМИСЛЕН ПОСТ.

То се разбра , както отдавна подозирам , че имотите ти са тези на фамилията ти до десето коляно.Разбра се , че и НЮХ КЪМ ПАРИТЕ НЯМАШ.Поне напиши един пост , да позамажеш лъжите си.
..................
Изключително некоректно си ме цитирал навсякъде, но да кажем така: Как най лесно се изкарват хиляда лева? Чакам отговори. От друга страна не съм казал 2 пъти, а три пъти повече-некоректно цитиране. Хиляда лева съм изкарвал, когато 2/3 от имотите са ми били незаети.
Сигурен съм, че 1000лв. без да си мръднат пръста е недостижима мечта на всички сривльовци. Затова не виждам защо се подигравате. Хайде един да се осмели и да каже как изкарва 1000лв.? Колко по-лесно? Ще ми е интересно.
PMP
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 09:45:21
Стопанино на кисела зелка вместо глава....ти май си на 12? ама то така на твоите години вече иде деменцията...поне имаш кво да оставиш на осиновеното си дете - 1000лв месечен доход богата работа, цял живот на една кълка, като тебе...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход