Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 10:25:20
До СТОПАНИН:

Не се хаби, колега! Дори и на 50% да ти паднат приходите, пак получаваш нещо. А въпросните тикви в тоя форум отдавна чакат на опашка пред бюрото по труда.
PMP
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 10:33:01
Във Франция папараците забелязали Генади/scbfc/, но всъщност се оказало, че е Джони Деп и всички се разочаровали...и се върнали да чакат на опашката пред бюрото на труда...
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 10:33:01
СТОПАНИН, ето ти поредно доказателство, че тези хора не виждат по-далеч от носа си и търсят под вола теле, за да плюят. Никой от тях не обръща внимание на факта, че ти даваш някаква примерна цифра, че смисълът на казаното от теб не е точно колко печелеш, а това, че инвестирайки в имоти, ти никога няма да останеш без пари и да ходиш на опашката в бюрото по труда. Въпрос на капацитет, те толкова могат.
PMP
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 10:43:01
dicho : Всяко семейство трябва да има по три деца. Ако се случи едното да е гений, другите две трябва да го издържат!...За това купувай яко имоти, да не ходиш на опашката в бюрото по труда! Ти колко деца имаш?:}
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 10:47:01
Не им се сърдете - те не са виновни за заболяването си: http://@#$%&.com/3acs7ap
"врождённый гипотиреоз — эндокринное заболевание, вызываемое недостатком гормонов щитовидной железы (гипотиреозом), характеризуется нарушением функции щитовидной железы и задержкой физического и психического развития" smiling smiley
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 11:05:48
Дори и само тез пари да ми останат, което е абсурдно предвид статуса ми,
-----------------------------
Само това би трябвало да е достатъчно средно интелигентен човек да разбере, че човека дава примерна цифра. Ама като не сте даже средно интелигентни, няма как да ви се помогне.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 12:36:27
Quote
bibise
Quote
СТОПАНИН ... .
5

Дилемата никога не е била да изкараш 1000 лв.Дилемата е как с капитала , с който разполагаш , да получиш най - добрия дивидент.И инвестирането , на грубо 500 000 лв. за 5 имота , при получаване на дивидент от 1000 лв. е меко казано НИКАКЪВ УСЕТ КЪМ ПАРИТЕ.
мда *yes*, а трябва да се отбележи, по негова оценка тия имоти цената им е в евро, така че съотношението пада с още 50%
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 13:09:38
Незнам кой е Генади, обаче много ме кефи тоя форум и винаги, когато имам свободно време ви чета глупостите. Това е мястото, където цари пълната некомпететност, духовната и материална нищета, угризенията, злобата, завистта, напразните мечти на вече провалили се човешки същества.
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 14:04:13
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
ciganin
е то 1000 лв./месец едно кафене в Горна Оряховица ги носи
..............
Аз казвам примерно бе циганин. Но явно тука го приеха за моята рента. Да не съм луд да ви кажа колко по-малко печеля!:]
Ще ви посоча само параметри- 1бр. четиристаен в периферия, 1бр. двустаен в широк център, 1бр. магазин в периферия , 1бр.офис в периферия, 50дка. земеделска земя в периферия, 3-таен в широк център, 3-тайна къща в широк център. .= ЛИ Е НА МИЗЕРНАТА ХИЛЯДАРКА?????????????????????

Аз за такава къща за първи път чувам ...
Да не е некоя колиба? *xxx*

п.п Стопанин не се засягай. Верно не съм чувал за такваз къща. Истина ти казвам.*book*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
PMP
Re: 5 ИМОТА дори и на цена 200лв. правят цена 1000лв. на месец.
06-01-2011 - 14:14:28
Щом не съм чувал, значи няма ! УНСС рулира...Пари се изкарват трудно, а се харчат лесно. Ето защо не е рентабилно да се занимаваме с изкарване на пари...теглете ипотеки!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход