Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*

Публикувано от valsodar 
Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 09:39:22
avatar
Интересно ми е, колко ли е струвал строежа на това?

Перник, Изток,
тристаен
41 300 BGN
635 BGN/м2

или на това?

едностаен
гр.Радомир,
10 800 BGN
240 BGN/м2

Та, кой каза, че няма да има продажби под себестойност?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Анонимен потребител
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 09:44:03
Това ново строителство ли е?
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 09:49:10
avatar
Какво значени има - нали новото се продаваше редом до цените на старото?

Е, още ли ще отричате спада в цените?
Или пак ще запеете в хор как те никога няма да паднат до тези нива?

Нали ми обяснявахте в други теми, как населението масово ще си продаде имотите в провинцията за да дойде да си купи имот в София?
Това е тенденцията в цените там - а сега обяснете ми, как ще се случи това, да продадеш апартамент в Перник и да си купиш такъв в София??! Невероятно, нали? И още по-невероятно е твърдението, че банките ще финансират купувачите, за да тръгне пазарът отново нагоре.

Е?
Ще успеете ли да осерете и тази тема?
Знам, че мога да разчитам на форумните олигофрени, осирали успешно форумът до сега, за да няма нито една неосрана интересна тема в него.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
CR
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 09:59:10
Quote

Нали ми обяснявахте в други теми, как населението масово ще си продаде имотите в провинцията за да дойде да си купи имот в София?

Ти си жив пример. Лошото е, явно, че не са ти останали кокошарници за продаване.
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 10:04:22
avatar
Quote
CR
Quote

Нали ми обяснявахте в други теми, как населението масово ще си продаде имотите в провинцията за да дойде да си купи имот в София?

Ти си жив пример. Лошото е, явно, че не са ти останали кокошарници за продаване.

Последният го продадох на тебе, доколкото съдя по кудкудякането ти, все още го обитаваш.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 11:00:40
валси, тъпо злобно парче, та ти и това ли не знаеш, че хората масово продаваха имоти в провинцията, за да купят в София ? Сега също го правят, макар и не толкова често. Колкото да продажната цена , тя може да бъде и под себестойност, ама ти не можеш да се сетиш как става това, затова ще ти обясня - ако построилия сградата е продал достатъчно имоти с 200 - 300 % над себестойността, какъв е проблема останалите да ги подари ако иска ? Понеже си изключително тъпо парче ,се налага да ти се обясняват елементарни неща /не, че ти ще схванеш нещо!/, които могат да бъдат полезни на други четящи.
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 11:13:04
avatar
Явно тъпото парче си ти, щом още не може да схванеш картинката за тренда на пазара и само спамиш с глупости! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Анонимен потребител
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече
15-12-2010 - 11:19:20
Военен купува ведомствена панелка - пита се каква е себестойността й?
Пита се също за какви пари военният е склонен да се раздели с нея?

П.С. валси, започваш като пунди да се изявяваш - недей така.
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 11:21:54
avatar
Тинки, въпросът ми бе много прост - отговор до момента няма.
Що ли, се пита в задачата?
Може би, лумпените изживяващи се като вещи експерти в имотният пазар, просто нямат какво да кажат, когато фактите говорят?
Или пък са дотолкова стъписани от настъпващите нива в цените, че просто са си глътнали граматиката от страх?

Разбирам те, че се опитваш да изместиш темата встрани, знам че това ти се отдава, но.. все пак отговор на основният въпрос в нея така и не получих от тебе winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Продажби под себестойност - е, има ги вече *angel*
15-12-2010 - 11:29:52
валодарчо, предполагам е много гадно безброй хора да ти кажат, че си тъпо парче, съчувствам ти, ама не мога да ти помогна. Можеш сам - скрий се някъде.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход