Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:11:27
Quote
tearesum
Ами той казва, че има много имоти из цяла България и по света. Като е в чужбина, значи изкарва много пари и може да си го позволи - защо да ни лъже ?

Няма никакви основания да лъже, разбира се!
Човек окончателно се убеждава в тая очевидна истина, когато успее да съобрази, че маститият собственик на многобройни скъпи имоти по света и у нас е прекарал основната част от времето си през последните месеци в пускането на десетки теми с лайтмотив " 149 на квадрат иииииииидваааааатттттт!!!!".
Диспутите около възможно най-ниските цени на коптори са любимата тема за този модел хора!
Това го знае всяко дете:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:14:58
Шльокси, много се изложи в тази тема.
Ако искаш още да буташ цените, за да се сдобиваш с нови боклуци (имотите, които посочваш като твоя собственост не са нищо особено), ще трябва да смениш ника. Като Шльокер се компроментира окончателно.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:16:21
Quote
Шльокер и 3/4

тъпото пльоки ме принуди да го поканя да дойде и да се убеди сам.

Странно - тъпото пльоки успява да те принуди да му осигуриш една малка разходка из Европа, а не успя да изврънка поне една оферта за къще в Амстердам за 100 000 от видния експерт по холандските имоти......
Наистина, тъпо пльоки !
:]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:21:23
Шльокси, кажи поне в коя държава си, да ти дам един акъл, едно време като живеех в Германия каква забава си бяхме устроили с други двама мои приятели там smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:21:49
Quote
tearesum
Ами той казва, че има много имоти из цяла България и по света. Като е в чужбина, значи изкарва много пари и може да си го позволи - защо да ни лъже ?

Щото е шльокаф за това. Щото ако беше толкова отворен изобщо нямаше да занимава цял форум с трагичните си комплекси. Щеше (нали има 20 имота) да си се разбере със собственика/агенцията (се тая), да представи доводите си за цената която предлага и тн и тн, но не и да пише тука групости. А и нали е разбирач най-страшен, кво дири тук при непросветените. Изкупувал секс-квартири из цял свят и шведската фабрика за виагра само за него работи...
Ама от както глътна вода в Банско не спира да плюе във всяка безмислена тема пусната от него. Не една, а 290! Един път дава 1К на квадрат, друг път 149, раздавач някакъв невероятен, па понякога оножда жените ни и так дале все олигофренските му изцепки (поне с този си ник). После избива комплекси в някакви джакузита с ресторант в тях, филми гледа-любовни, кърка конячета парливи, ама все във форума гледам през 3 минути се звери и шитка имоти-къщи у амстердамско за по 20К... Ае у лево позьор!
И от време на време Тортко и сие глупендери неземни му се лизнат над коленцето, та му стане един гоолем кеф на буци .. и тва всъщност и му е стимула за продължавашата и неспирна олигофрения.. тааа чак до шия.
Обаче това ние ноо добЛе го знаеме - че всеки майстор си има майстор и че всеки някога си плаща за гяволъците winking smiley
По интересното в случая е - понеже няма такъв неграмотник с такива (според него) кинти, от де тоз лицемерен интригант разполага с такива суми. Щото много прилича на някой бивш партиец забегнал едно време с гепените кинти, легализирал някой куц бизнес на вън и сега пърдейки и лочейки с кастанетката старо винце да го дърпа у "родината" пак. Ама аз такива родолюбци тук нещем! Ич и не се връшай овдека, че писанията ти тогава из форума верно ще влязат в учебниците по психиатрия и ще бъдат готови диагнози за много практикуващи.

С две думи - споменах ли да ходиш да се гръмнеш?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:22:32
avatar
Quote
Imotko
Шльокси, много се изложи в тази тема.
Ако искаш още да буташ цените, за да се сдобиваш с нови боклуци (имотите, които посочваш като твоя собственост не са нищо особено), ще трябва да смениш ника. Като Шльокер се компроментира окончателно.

Никога не съм писал че имотите които имам са нещо особенно. Малък хотел не звучи особенно нали? Както и не наричам себе си имотко.
И не мога да разбера с какво съм се изложил и компрометирал. Предложих на пльокито ivorad сам да се убеди в истинността на думите ми. Нищо повече.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:24:30
avatar
Quote
Imotko
Шльокси, много се изложи в тази тема.
Ако искаш още да буташ цените, за да се сдобиваш с нови боклуци (имотите, които посочваш като твоя собственост не са нищо особено), ще трябва да смениш ника. Като Шльокер се компроментира окончателно.

Само за протокола- имотът в Банско, обявен за купен от Шлоьоки, се оказа свободен и брокерите бяха готови за огледи дори в събота и неделя. smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:26:53
Quote
Шльокер и 3/4
Предложих на пльокито ivorad сам да се убеди в истинността на думите ми.

Пльокито ivorad сам ще се убеди в истинността на думите на г-н Шльокер, когато види с очите си оферта за къща дворче и гараж в престижния център на А'дам за 100 000. Няма нужда да ходи в Гърция на виртуални екскурзии, демек. Щото вече е ходилwinking smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:26:56
*xxx*Сега вече чакаме дичо-тъпото да се намеси и да стане пълна лудницата макар,че
имотко му и близнак и го замества почти пълноценно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-11 21:35 от фло.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:34:00
Шльокси, кажи в коя държава си - кво толкова го криеш, няма да дойдем да те бием smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход