Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:14:32
Quote
Шльокер и 3/4

Поканих те да те разведа из БГ и чужбина и да ти покажа банковите ми сметки

Анджак!
:}
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:16:42
шльокавице, ако си жена ,намери някой да те уважи, та да се успокоиш малко, изкрейзваш. Всъщност ако си мъж - също.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:16:49
avatar
Quote
Muza
Quote
ivorad

Пак по женски не си интерпретирала въпросните няколко минути....

:]

Добави, че съм и прошлячка и... ти си моя човек! :]

Шегувам се! smiling smiley

Чисто, женската ми интуиция, подсказва, че Шльокер, наистина се е запалил по това къще и действа дори, емоционално.

За останалата част... май, нямам забележка. Макар, че може би, би могъл да направиш и коментар, макар и от общ характер.

Quote

Както и да е, няма проблем!
Що се отнася до съветването - бих те посъветвал първо да отидеш и да видиш имота физически. А ако запазиш интереса си към него и след огледа, да се обадиш за евентуална професионална оценка. Която бих си позволил да дам категорично едва след като те препитам за вижданията и очакванията ти за бъдещата придобивка, а после сам видя имота и проуча цялата му документация. "Цяла документация" да се схваща като "документацията, която аз ще изискам по списък" а не като "документация, предоставена от водещия брокер по негов вкус".
Едва след тези задължителни процедури мога да си позволя да давам професионално ангажирани оценки. Друг подход е просто несериозен!
Това е.

smiling smiley

Права си както винаги досега. Не се сдържах действах емоционално и сгреших.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:18:00
Шльоки, драги, що не земеш да купиш некой коптор у чужбината, ами търсиш тук? Аааа сещам се- в чужбината няма коптори, те са само тук, нали?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:21:30
Quote
dicho
Случвало ми се е неведнъж да ми се обаждат по някаква оферта подобни безпарични неудачници и да ми казват - "Предлагате апартамент за 60 000 евро, аз съм готов да дам 45 000, какво ще кажете ?", отговарям - "Добре, заповядайте в офиса да капарирате, аз имам грижата да посигуря собственика и да го убедя да приеме цената ви.", веднага следва - " Ама нека първо да го видя!", с други думи - как се нарича човек, който отправя оферта за имот, който никога не е виждал ? Дали може да се нарече потенциален купувач, или е само някой, който губи и своето, и на останалите времето ?

Дичо,
Искаш ли да знаеш защо? Без да се обиждаш или сърдиш. smiling smiley
Ето, аз харесвам един имот по обява из сайтовете, по снимки. Обаждам ти се и те питам, дали можеш да смъкнеш цената на 45хил. Ако ти ми кажеш: не, продавачът не е склонен на тази цена, няма смисъл да си губя времето да го оглеждам, нито и твоето.
При твоя анонс, да - това е моя грижа, логично следва оглед и чак тогава капариране и т.н.

Клиентите в момента са много трудни и не само във вашия бранш.

smiling smiley*drink1*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:23:09
avatar
Quote
PER0
Шльоки, драги, що не земеш да купиш некой коптор у чужбината, ами търсиш тук? Аааа сещам се- в чужбината няма коптори, те са само тук, нали?

Yes. 90% кочини. Аз както виждаш търся къща с гараж и градина в центъра на София. А в чужбината си имам. Сексквартира на пъпа на София още нямам, затова търся.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:24:02
Quote
Шльокер и 3/4

Поканих те да те разведа из БГ и чужбина и да ти покажа банковите ми сметки, но ти си се оказа поредното форумно пльокерско ГОВНО.
Съжалявам, че не те игнорирах до дупка. Ще купя сексквартира на друго място и ще шибам жена ти там.


Господин Шльокер, мога ли да попитам - често ли мените състоянията си по този радикален начин - няколко минути след като предлагате на напълно непознат човек да го развеждате из страната и чужбина, показвайки му банковите си сметки, да стигате до идеята за покупката на сексквартира, в която да осъществявате близки контакти със съпругата му?
eye popping smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:32:54
Ами кочини ще са бе Шльоки, купувачите казват заплатата малка, нема повече пари, за кво да оправят кочините като няма кой да даде повече пари
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:37:56
avatar
Quote
PER0
Ами кочини ще са бе Шльоки, купувачите казват заплатата малка, нема повече пари, за кво да оправят кочините като няма кой да даде повече пари

Явно кризата още не ви е приземила щом 85К за сексквартира ти се виждат малко пари....
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:42:45
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
PER0
Ами кочини ще са бе Шльоки, купувачите казват заплатата малка, нема повече пари, за кво да оправят кочините като няма кой да даде повече пари

Явно кризата още не ви е приземила щом 85К за сексквартира ти се виждат малко пари....

Оппппаааааа - а мога ли да попитам за разликата между "квартира" и "сексквартира" и поради какви точно причини сексквартирите би следвало да струват по-малко?
Въпросът ми за интересните трендове в настроението остава. При невъзможност да отговорите - можете да постнете инфото от епикризите на лекуващия Ви лекар!
Та?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход