Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 15:58:49
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
PER0
Ами кочини ще са бе Шльоки, купувачите казват заплатата малка, нема повече пари, за кво да оправят кочините като няма кой да даде повече пари

Явно кризата още не ви е приземила щом 85К за сексквартира ти се виждат малко пари....

Това доколкото разбрах е в центъра на София - едно от най скъпите места в цяла БГ. Интересно ми е колко ще бъде подобен имот в най скъпата локация на държавата, където се намираш? И наистина ли смяташ, че 85К са някаква много сериозна сума, особено за хора поработили няколко години в чужбина на горе долу добра позиция?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 16:19:36
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ivorad
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
фло
Колегата Шльокер и 3/4 пусна тая тема като лабораторно упражнение,един вид суха тренировка за събуждане на дискусията по цените:]Тя пък взе че се разгорещи чак.Снимковия материал е оскъден за представяне на къща,например какво има отзадната страна,както и отпред не е много ясно каква е ситуацията и защо входната врата е на страничната,вместо на лицевата фасада. Самото изграждане на нов обект на двор с общи части дава повод за размисъл.Предполагам,че е компенсация за строителя.Иначе да живееш в къща с двор в града е по-голям кеф, отколкото да си в апартамент.

Драги ФЛО, вчера аз наистина предложих 85К евро за това къще. Днес обаче с помощта на няколко наистина разумни мнения подкрепени със сериозни доводи се разколебах дали си е струвало дори да звъня по телефона. Затова и започнах темата, и както се убедиха всички, форумните пльокита я направиха на клоака. Е постигнаха си целта - няма да купувам.

Драги Шльокере, ще Ви издам една малка тайна - купуват само хора с пари или с необходимия банков кредит. Вие нищо не можете да купите - не разполагате нито с едното, нито с другото. Дано поне нужните Ви медикаменти са безплатни.

Поканих те да те разведа из БГ и чужбина и да ти покажа банковите ми сметки, но ти си се оказа поредното форумно пльокерско ГОВНО.
Съжалявам, че не те игнорирах до дупка. Ще купя сексквартира на друго място и ще шибам жена ти там.

Голям ебач си
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 16:31:29
avatar
Quote
PER0
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
PER0
Ами кочини ще са бе Шльоки, купувачите казват заплатата малка, нема повече пари, за кво да оправят кочините като няма кой да даде повече пари

Явно кризата още не ви е приземила щом 85К за сексквартира ти се виждат малко пари....

Това доколкото разбрах е в центъра на София - едно от най скъпите места в цяла БГ. Интересно ми е колко ще бъде подобен имот в най скъпата локация на държавата, където се намираш? И наистина ли смяташ, че 85К са някаква много сериозна сума, особено за хора поработили няколко години в чужбина на горе долу добра позиция?

Щом питаш ще ти кажа: Парите изкарани с труд се ценят. И точно хората на добри позиции им осъзнават цената. Добрите позиции не ги раздават току така както се досещаш. Та за мене и 1 евро са много пари, ако с него ще купувам 1 бонбон.

Ако подобен имот бъде предложен в центъра на Амстердам той би струвал около 100К, което ще рече, че същият в София би трябвало да бъде оценен на 1/3 може би и по-малко. Причините за това са много както и да го погледнеш. При това дума не може да става за сравнение между Холандия и БГ. София би следвало да се сравнява с Букурещ, Тирана, Скопие, Анкара и никога с Амстердам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-11 16:32 от Шльокер и 3/4.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 16:34:34
Quote
Шльокер и 3/4
Харесах си една къщурка обявена за продан. Искат 110К евра, ама на мене ми се дават 85К макс. Та питам се дали да оферирам моята цена, предвид голямата разлика? (сериозен въпрос към брокерите)

Здравейте,

Преди да предложите цена за сделка, нашия съвет е да обследвате обстойно имота - от правна и от градоустройствена гледна точка, след което се обърнете към професионален оценител.

*black eye*
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 16:59:34
Шльоки, пързулкаш ме нещо!! Виж кво пише на ей тоз сайт:

Average familyhouse with garden - ?405.000

real estate prices in Amsterdam
A few price examples from houses in Amsterdam in June 2009:

Cheap one-room apartment 35m2 in the suburbs - ?103.000
Cheap two-room apartment 40m2 in the suburbs - ?116.000
Parkingplace with lift in downtown Amsterdam - ?125.000
Cheap familyhouse with garden in the suburbs 70m2 - ?175.000
Average apartment in Amsterdam - ?270.000
Average familyhouse with garden - ?405.000.


Нали разбираш кво те питам, не ме интересува в най евтиния, а в най скъпия район, както е в София!!!!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 17:05:46
avatar
Quote
PER0
Шльоки, пързулкаш ме нещо!! Виж кво пише на ей тоз сайт:

Average familyhouse with garden - ?405.000

real estate prices in Amsterdam
A few price examples from houses in Amsterdam in June 2009:

Cheap one-room apartment 35m2 in the suburbs - ?103.000
Cheap two-room apartment 40m2 in the suburbs - ?116.000
Parkingplace with lift in downtown Amsterdam - ?125.000
Cheap familyhouse with garden in the suburbs 70m2 - ?175.000
Average apartment in Amsterdam - ?270.000
Average familyhouse with garden - ?405.000.


Нали разбираш кво те питам, не ме интересува в най евтиния, а в най скъпия район, както е в София!!!!


PER0, пак ти казвам. Не сравнявай София с Амстердам, нито с който и да е друг европейски град. БГ и в частност София са мнооого далече от Европа. Знам, че не ми вярваш, но е така.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 17:12:28
100К евро казваш а? Я почети ТУК

Има една графика със средни цени Амстердам, Хага, Ротердам. Къде виждаш 100К????
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 17:22:59
avatar
Quote
PER0
100К евро казваш а? Я почети ТУК

Има една графика със средни цени Амстердам, Хага, Ротердам. Къде виждаш 100К????

PER0, не ми казвай къде да чета за НИ в Холандия, че може да станеш за посмешище. Чао засега, отивам да метна още малко дърва в камината и след това ще се кача за около час в да погледам ТВ на спокойствие в сауната. Довечера пак ще си задаваме въпроси.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 17:35:13
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
PER0
100К евро казваш а? Я почети ТУК

Има една графика със средни цени Амстердам, Хага, Ротердам. Къде виждаш 100К????

PER0, не ми казвай къде да чета за НИ в Холандия, че може да станеш за посмешище. Чао засега, отивам да метна още малко дърва в камината и след това ще се кача за около час в да погледам ТВ на спокойствие в сауната. Довечера пак ще си задаваме въпроси.
Махни бързо телевизора от сауната, че ще го съсипеш!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 17:42:16
avatar
Quote
paio
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
PER0
100К евро казваш а? Я почети ТУК

Има една графика със средни цени Амстердам, Хага, Ротердам. Къде виждаш 100К????

PER0, не ми казвай къде да чета за НИ в Холандия, че може да станеш за посмешище. Чао засега, отивам да метна още малко дърва в камината и след това ще се кача за около час в да погледам ТВ на спокойствие в сауната. Довечера пак ще си задаваме въпроси.
Махни бързо телевизора от сауната, че ще го съсипеш!

Телевизора си върви барабар със сауната, а тя си е още в гаранция. Благодаря ти за съвета, но притесненията ти са напразни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход