Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:39:57
avatar
Quote
ciganin
Шльокси, едно време живях 6-7 години в Германия. По едно време бях на квартира с още 2 момчета от Кърджали, това 2000 - 2001 г. горе-долу, още не беше влязло еврото. Та живота си вървеше горе-долу - бачкаме - черпим се вечрно време, ама нямаме жена, а ни се такова, ама яко . Едното момче, Севдалин се казваше, имаше връзка с едни албанци, които продаваха цигари на черно, и по едно време, тия албанците ни предложиха да вземем една румънка "под наем" за 800 марки на месец. Мислихме, мислихме, и я взехме при нас в квартирата да живее. Малко хахава беше, черничка, с 2 думи - циганка, не можеше да готви, ама за секс беще чудо, а и за тия пари беше ОК - разкошна работа. Бяхме се разбрали да си я въртим по график, така на всеки 3 дена си имаш жена в леглото, а като имаше свободно време да се напием някоя вечер, направо на куп я оправяхме. Така около година-година и два-три месеца. На финала, уж винаги с презервативи я таковахме, тя забременя и се прибра в Румъния ... аз малко след това останах без работа и се наложи да се изместя в Берлин и от ама им изтървах края ..., та моя съвет към тебе Шльокси е ако ти липсва секса там където си, понеже гледам, че все секс-кваритри са ти в главата, да потърсиш нещо на този принцип - жена под наем smiling smiley

Нещо доста бъркаш. Само факта, че търся жилище на приятелката ми за тези пари говори, че тя не е румънската ти циганка. Имаме си връзка, само дето няма как да живеем заедно.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:45:32
avatar
Quote
ivorad
Сега пак да помоля за офертите от А'дам. За ония къщета, по 100 000 парчето, че имам клиент за една такава.
Хайде, чакам с нетърпениеsmiling smiley

Ще ти пратя линкове към къщетата в Амстердам ако си признеш за долното:

"dodo2
Някой чуди ли се защо брокерите и подобни заемат позицията, която заемат?

Да подскажем:

ivorad е казал в средата на 2008 година че до края на 2008:
цените в център ще стигнат до 3500 евро/м2
цените на морето на първа линия - до 3000 евро/м2

Може да се предположи такива хора какви "инвестиционни" решения са взимали..."

Чакам...
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:46:46
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ciganin
Шльокси, едно време живях 6-7 години в Германия. По едно време бях на квартира с още 2 момчета от Кърджали, това 2000 - 2001 г. горе-долу, още не беше влязло еврото. Та живота си вървеше горе-долу - бачкаме - черпим се вечрно време, ама нямаме жена, а ни се такова, ама яко . Едното момче, Севдалин се казваше, имаше връзка с едни албанци, които продаваха цигари на черно, и по едно време, тия албанците ни предложиха да вземем една румънка "под наем" за 800 марки на месец. Мислихме, мислихме, и я взехме при нас в квартирата да живее. Малко хахава беше, черничка, с 2 думи - циганка, не можеше да готви, ама за секс беще чудо, а и за тия пари беше ОК - разкошна работа. Бяхме се разбрали да си я въртим по график, така на всеки 3 дена си имаш жена в леглото, а като имаше свободно време да се напием някоя вечер, направо на куп я оправяхме. Така около година-година и два-три месеца. На финала, уж винаги с презервативи я таковахме, тя забременя и се прибра в Румъния ... аз малко след това останах без работа и се наложи да се изместя в Берлин и от ама им изтървах края ..., та моя съвет към тебе Шльокси е ако ти липсва секса там където си, понеже гледам, че все секс-кваритри са ти в главата, да потърсиш нещо на този принцип - жена под наем smiling smiley

Нещо доста бъркаш. Само факта, че търся жилище на приятелката ми за тези пари говори, че тя не е румънската ти циганка. Имаме си връзка, само дето няма как да живеем заедно.

Кой набор си ти бе, Шльокси ?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:46:55
avatar
Quote
Muza


Привет, Ками! smiling smiley

За да кажа 45К, означава че съм наясно, че това са цените на такъв тип имоти. Фактът, че Дичо още по телефона приема да посредничи за тази цена, сам по себе си говори, че там е цената - 45К.



smiling smiley*drink1*

Виж, аз гледам професионално на нещата, затова не мога да приема " цени за такъв вид имоти", при положение, че имотът не е видян.Ето, за този- на шльоки. 300кв.м. ид. ч. в идеален център са нещо, което хич не е за пренебрегване. Да искаш самостоятелен УПИ там е почти невъзможна задача.
Много неща трябва да се вземат предвид, преди да се каже- цената е висока, ниска, нормална и т. н.smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:48:53
avatar
Quote
ciganin
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
ciganin
Шльокси, едно време живях 6-7 години в Германия. По едно време бях на квартира с още 2 момчета от Кърджали, това 2000 - 2001 г. горе-долу, още не беше влязло еврото. Та живота си вървеше горе-долу - бачкаме - черпим се вечрно време, ама нямаме жена, а ни се такова, ама яко . Едното момче, Севдалин се казваше, имаше връзка с едни албанци, които продаваха цигари на черно, и по едно време, тия албанците ни предложиха да вземем една румънка "под наем" за 800 марки на месец. Мислихме, мислихме, и я взехме при нас в квартирата да живее. Малко хахава беше, черничка, с 2 думи - циганка, не можеше да готви, ама за секс беще чудо, а и за тия пари беше ОК - разкошна работа. Бяхме се разбрали да си я въртим по график, така на всеки 3 дена си имаш жена в леглото, а като имаше свободно време да се напием някоя вечер, направо на куп я оправяхме. Така около година-година и два-три месеца. На финала, уж винаги с презервативи я таковахме, тя забременя и се прибра в Румъния ... аз малко след това останах без работа и се наложи да се изместя в Берлин и от ама им изтървах края ..., та моя съвет към тебе Шльокси е ако ти липсва секса там където си, понеже гледам, че все секс-кваритри са ти в главата, да потърсиш нещо на този принцип - жена под наем smiling smiley

Нещо доста бъркаш. Само факта, че търся жилище на приятелката ми за тези пари говори, че тя не е румънската ти циганка. Имаме си връзка, само дето няма как да живеем заедно.

Кой набор си ти бе, Шльокси ?

75ти, а ти?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:49:31
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:51:40
avatar
Quote
ciganin
74 съм аз

емиии батко си ми
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 22:57:14
Е ти 75 набор, на 35 години си, а до сега нямаш жена, нямаш деца - нищо - така ли ???
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 23:01:15
avatar
Имам и жена и деца, но си имам и приятелка с която точно поради това, че имам жена и деца няма как да живееме заедно, но пък мога всеки уикенд да прескачам до БГ.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 23:03:12
Добре де, кажи в коя държава си ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход