Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам интерес, но разликата е голяма?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:25:52
avatar
Quote
камелия
Quote
Muza

Дичо,
Искаш ли да знаеш защо? Без да се обиждаш или сърдиш. smiling smiley
Ето, аз харесвам един имот по обява из сайтовете, по снимки. Обаждам ти се и те питам, дали можеш да смъкнеш цената на 45хил. Ако ти ми кажеш: не, продавачът не е склонен на тази цена, няма смисъл да си губя времето да го оглеждам, нито и твоето.
При твоя анонс, да - това е моя грижа, логично следва оглед и чак тогава капариране и т.н.

Клиентите в момента са много трудни и не само във вашия бранш.

smiling smiley*drink1*

Привет, Муза!
Ей това , което обясняваш, винаги много ме е озадачавало. Виждаш снимки, четеш цена, която е двойна на това, което си решила че можеш или искаш да си позволиш. И без да имаш представа за предмета, се обаждаш да искаш цена на половината............eye popping smiley
Сега се постави на мястото на собственика. Няма ли да сметнеш за подигравка едно такова искане?

Ами собственика ако сънува мокри сънища за 2000 евро/м2 в Люлин и някой му предложи 450, пак ли ще е подигравка?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:27:41
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
камелия
Quote
Muza

Дичо,
Искаш ли да знаеш защо? Без да се обиждаш или сърдиш. smiling smiley
Ето, аз харесвам един имот по обява из сайтовете, по снимки. Обаждам ти се и те питам, дали можеш да смъкнеш цената на 45хил. Ако ти ми кажеш: не, продавачът не е склонен на тази цена, няма смисъл да си губя времето да го оглеждам, нито и твоето.
При твоя анонс, да - това е моя грижа, логично следва оглед и чак тогава капариране и т.н.

Клиентите в момента са много трудни и не само във вашия бранш.

smiling smiley*drink1*

Привет, Муза!
Ей това , което обясняваш, винаги много ме е озадачавало. Виждаш снимки, четеш цена, която е двойна на това, което си решила че можеш или искаш да си позволиш. И без да имаш представа за предмета, се обаждаш да искаш цена на половината............eye popping smiley
Сега се постави на мястото на собственика. Няма ли да сметнеш за подигравка едно такова искане?

Ами собственика ако сънува мокри сънища за 2000 евро/м2 в Люлин и някой му предложи 450, пак ли ще е подигравка?

Офертата, г-н Шльокер, офертата. Амстердамската оферта!
Къде е, че нещо не я съглеждам?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:30:59
Quote
камелия
Quote
Muza

Дичо,
Искаш ли да знаеш защо? Без да се обиждаш или сърдиш. smiling smiley
Ето, аз харесвам един имот по обява из сайтовете, по снимки. Обаждам ти се и те питам, дали можеш да смъкнеш цената на 45хил. Ако ти ми кажеш: не, продавачът не е склонен на тази цена, няма смисъл да си губя времето да го оглеждам, нито и твоето.
При твоя анонс, да - това е моя грижа, логично следва оглед и чак тогава капариране и т.н.

Клиентите в момента са много трудни и не само във вашия бранш.

smiling smiley*drink1*

Привет, Муза!
Ей това , което обясняваш, винаги много ме е озадачавало. Виждаш снимки, четеш цена, която е двойна на това, което си решила че можеш или искаш да си позволиш. И без да имаш представа за предмета, се обаждаш да искаш цена на половината............eye popping smiley
Сега се постави на мястото на собственика. Няма ли да сметнеш за подигравка едно такова искане?

Г-жо Камелия, собственици всякакви. Нека вместо за хипотетични лица говорим за онова нещо, наречено "здрав разум".
Та, може ли човек, който има и капчица от този продукт в главата си да оферира НИ единствено по обява, без да го е огледал и проучил? Това е Въпросът!
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:31:10
avatar
Quote
tearesum
Най-интересно е, че сривльовците започнаха да говорят вече за купуване, което говори за посокоата на цените през следващата година. С малко ще е, ама нагоре ще е!

:]:} Хахахаааа Най-интересното е, че пльокитата все още имат надежди, което говори че кризата още не се разгоряла с пълна сила.
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:33:51
Quote
Шльокер и 3/4
Quote
tearesum
Най-интересно е, че сривльовците започнаха да говорят вече за купуване, което говори за посокоата на цените през следващата година. С малко ще е, ама нагоре ще е!

:]:} Хахахаааа Най-интересното е, че пльокитата все още имат надежди, което говори че кризата още не се разгоряла с пълна сила.

Къде е офертата, г-н Шльокер, още ли не успявате да я откриете? Поне една, едничка? В цял Амстердам?
Уаууууsad smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:37:05
Quote
tearesum
Най-интересно е, че сривльовците започнаха да говорят вече за купуване, което говори за посокоата на цените през следващата година. С малко ще е, ама нагоре ще е!

То ако се дигаха така цените, щот няколко човека от един форум май щели да купят евентуално (ама не е сигурно ). :]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:39:47
avatar
Quote
ivorad

Г-жо Камелия, собственици всякакви. Нека вместо за хипотетични лица говорим за онова нещо, наречено "здрав разум".
Та, може ли човек, който има и капчица от този продукт в главата си да оферира НИ единствено по обява, без да го е огледал и проучил? Това е Въпросът!

Задаваш отговори!smiling smiley
Ако не се лъжа, шльоки така уж купи имот в Банско преди време...........
Аз се чудя, има ли някой, който приема насериозно писанията му тук? :]
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 20:50:10
Ами той казва, че има много имоти из цяла България и по света. Като е в чужбина, значи изкарва много пари и може да си го позволи - защо да ни лъже ?
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:01:58
Quote
камелия
[
Ако не се лъжа, шльоки така уж купи имот в Банско преди време...........

Ъхъм. Доколкото знам - хотел. Малък. Пуста скромност......
Пак от скромност - за софийска сексквартира се предвижда малка къщичка с гаражче и градинка в скъпия център на столицата. Представям си, ако търсеше нещо за постоянно живеене - вероятно трябваше да оферираме Шератон или поне Партийния дом. 85 000, разбира се, не са проблем за него, при това за дом, който ще се използва чат-пат, ама пусти принципи - като знае човекът, че в Амстердам такива къщета се харчат по 100 000 парчето - как да даде 85% от тая цена в БГ......
Имам клиент секс-маниак, който иска да ди купи такова нещо в А'дам и откакто Шльоки изтърси това за стоте хиляди само ме ръчка да му намеря и на него за такива пари, ама нещо спецът-холандец не насмогва с оферирането.....
С огромно нетърпение чакам многобройните му оферти!
smiling smiley
Re: Имам интерес, но разликата е голяма?
11-12-2010 - 21:07:18
avatar
Quote
tearesum
Ами той казва, че има много имоти из цяла България и по света. Като е в чужбина, значи изкарва много пари и може да си го позволи - защо да ни лъже ?

Е чак пък из цяла БГ никога не съм казвал. Както и не съм казвал, че печля много пари. Думата много е относително понятие. За един 100 е много, за друг 1000 е малко. Казвал съм, че притежавам имоти в Банско и там имам апетити за още, писах и лични на ivorad, че имам вила близо до София и вила в на брега в Гърция, като му предложих да го разходя и да му покажа дали кешът ми в банковите ми сметки е достатъчен за въпросното къще. ivorad обаче едно си знае едно си бае и не пожела да дойде с мене. С това не се изтъквам, но просто тъпото пльоки ме принуди да го поканя да дойде и да се убеди сам. Както обаче се очакваше пльокито се отказа и почна да шикалкави. Винаги ми е било интересно защо пльокитата си мислят че всички българи в чужбина са мизерни миячи на чинии, както и че всички сривльовци са безпарични. Изглежда след година-две ще има много изненадани пльокита.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход