Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пазарът на НИ се раздвижва...

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 15:51:44
avatar
Quote
dicho
Шльокер и 3/4 , никого в нищо не убеждавам, темата е дали се е раздвижил пазара, да отдавна се раздвижи, останалото е от поплювковци като теб, които използват всеки случай да се заяждат с брокерите. Не разбрах на кои очи вярваш, на тия дето виждат пазара отвътре или на тия дето виждат къде и какво някой е написал ?

Дичо, колко броя сделки / продажби направи ти тази година ? Дай някаква статистика - брой продажби, средни цени, средна квадратура / чиста, брой стаи ... Мисля ако дадеш такава информация всички могат да си направят изводите сами. Обаче така ... "пазара тръгна тая година" ... не става. Дай цифри, убеди ни, може и ние да купим 2011smiling smiley
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 15:59:30
avatar
Quote
dicho
Шльокер и 3/4 , никого в нищо не убеждавам, темата е дали се е раздвижил пазара, да отдавна се раздвижи, останалото е от поплювковци като теб, които използват всеки случай да се заяждат с брокерите. Не разбрах на кои очи вярваш, на тия дето виждат пазара отвътре или на тия дето виждат къде и какво някой е написал ?

dicho,

Пак ли нервите са ти поопънати? Само глупак би нарекъл някой "поплювко" без изобщо да знае нещо за него. Но за гладно, злобно и най-вече анонимно брокерче това е напълно разбираемо.

Аз дичо, виждам офертни цени от 250 евро/м2 за ново строителство в Банско за апартаменти с в пъти по-добро качество и инфраструктура отколкото в София. Та затова казах сега в Банско, а след година и в София.

Хайде чао и гледай поплювкото да не ти стане работодател някой слънчев ден.
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:06:52
ти кога последно си ходил в Банско?
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:07:58
avatar
Quote
Тинки Уинки
Не знам майтап ли си правиш ли се или не, ама кухня с електроуреди, прибори за хранене, тигани, тенджери и т.н. на подобен апартамент излиза 1000 лева.

Я пак?

с тези 1000 лв. не можеш да платиш само теракота с поставянето....
явно не си правил ремоти на бърлогата от 20 годинки smiling smiley

Да не говорим за качетвото точно на тези апартаменти, щото съм имал възможноста да го пробвам лично smiling smiley

ама няма да кажа с кого spinning smiley sticking its tongue out



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-11-30 16:14 от palamud.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:08:45
avatar
Quote
Тинки Уинки
ти кога последно си ходил в Банско?

Мене ли питаш?
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:13:20
Аха, щото виждам не си много запознат с качеството и инфраструктурата.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:17:01
avatar
Quote
Тинки Уинки
Аха, щото виждам не си много запознат с качеството и инфраструктурата.

Ами притежавам приблизително към 2000м2 РЗП там и имам апетит (пак там) за още. Та поназнайвам туй онуй. Общо взето честичко ходя там.
Анонимен потребител
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:38:29
Защото и аз ходя и инфраструктурата на места е по-зле и от "ливадите".
Та ми е чудно защо смяташ, че е пъти по добра от Софийската + качеството на строителството.

Ако тези 2000 РЗП ги имаш от обезщетение - идеално, обаче ако си ги купувал ...
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:41:07
avatar
Quote
Тинки Уинки
Защото и аз ходя и инфраструктурата на места е по-зле и от "ливадите".
Та ми е чудно защо смяташ, че е пъти по добра от Софийската + качеството на строителството.

Ако тези 2000 РЗП ги имаш от обезщетение - идеално, обаче ако си ги купувал ...

Както писах и още ще купувам, ама чакам 149кинта. Сериозно. 149те кинта в Банско вече ще са все по-реални.
Re: Пазарът на НИ се раздвижва...
30-11-2010 - 16:48:45
avatar
Quote
palamud
Quote
Тинки Уинки
Не знам майтап ли си правиш ли се или не, ама кухня с електроуреди, прибори за хранене, тигани, тенджери и т.н. на подобен апартамент излиза 1000 лева.

Я пак?

с тези 1000 лв. не можеш да платиш само теракота с поставянето....
явно не си правил ремоти на бърлогата от 20 годинки smiling smiley

Да не говорим за качетвото точно на тези апартаменти, щото съм имал възможноста да го пробвам лично smiling smiley

ама няма да кажа с кого spinning smiley sticking its tongue out

Тинки не рабрах как сметна тез 1000 лв. за кухнята? нещо жестоко си се объркал!
попне не заблуждавай другите с поста си, че ще вземат да спорят с майсторите и доставчиците smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход