Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...

Публикувано от dmb 
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:19:02
Извинявайте, но не ми се четат всичките 11 страници мъдри мисли, пиша заради заглавието на темата.
Майка ми е в активно търсене на жилище в София, и по специално Мусагеница и Дървеница. Бюджет 90 000 евро.
До сега е видяла около 20 имота, ново строителство. Цените варират между 850 и 1000 на квадрат. Моля Ви, пратете ми ЛС, или просто побликувайте тук тези 400-600Е за квадрат имоти, ако има такива. Иначе всичко е чешане на езиците, в случая на пръстите.
Пиша от позицията на купувач, естественото егоистично българско качесво у мен силно иска действително цените да са такива, да ама къде са тези имоти????
Да уточня отново-ново строителсво, не 50 годишен панел.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:32:35
avatar
Иванчо,

Въпреки че си регистриран от 3 години и четеш форума най-редовно ще ти отговоря.

Такива цени разбира се няма нищо че из цяла София висят плакати за по 450евро. Кажи на мама ти да си приготви поне 2000 ерака за квадрат.

Остави ги форумните сривловци какви ги плямпат. Хайде пък пиши какво е купила мама ти.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:36:28
avatar
Аха, а ако майка ти не се справи - Уилсъна ще ти продаде поне два, той също е от маалата smiling smiley

Смешник.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:39:53
При теб нещата се ИЗЧЕРПВАТ с това



Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:42:18
Ето какво провокира Фалсодар...

Quote
ИванД
Извинявайте, но не ми се четат всичките 11 страници мъдри мисли, пиша заради заглавието на темата.
Майка ми е в активно търсене на жилище в София, и по специално Мусагеница и Дървеница. Бюджет 90 000 евро.
До сега е видяла около 20 имота, ново строителство. Цените варират между 850 и 1000 на квадрат. Моля Ви, пратете ми ЛС, или просто побликувайте тук тези 400-600Е за квадрат имоти, ако има такива. Иначе всичко е чешане на езиците, в случая на пръстите.
Пиша от позицията на купувач, естественото егоистично българско качесво у мен силно иска действително цените да са такива, да ама къде са тези имоти????
Да уточня отново-ново строителсво, не 50 годишен панел.

така...

Quote
valsodar
Аха, а ако майка ти не се справи - Уилсъна ще ти продаде поне два, той също е от маалата smiling smiley

Смешник.


Наистина ще започна да си правя колекция...

Фалсодаре, най-отговорно заявявам, че си ОЛИГОФРЕН
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:45:02
Quote
Шльокер и 3/4
Иванчо,

Въпреки че си регистриран от 3 години и четеш форума най-редовно ще ти отговоря.

Такива цени разбира се няма нищо че из цяла София висят плакати за по 450евро. Кажи на мама ти да си приготви поне 2000 ерака за квадрат.

Остави ги форумните сривловци какви ги плямпат. Хайде пък пиши какво е купила мама ти.

Как разбра, че чета форума най-редовно не знам, а и не ме интересува. Питам просто и ясно, а и възпитано, къде са тези 400-600Е, давайте примери.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:47:11
avatar
Примерите ти бяха дадени, но явно са доста неприятни на фона на цените в младост и на спада в наемите?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:52:52
Quote
Svetlio
Ето какво провокира Фалсодар...

Quote
ИванД
Извинявайте, но не ми се четат всичките 11 страници мъдри мисли, пиша заради заглавието на темата.
Майка ми е в активно търсене на жилище в София, и по специално Мусагеница и Дървеница. Бюджет 90 000 евро.
До сега е видяла около 20 имота, ново строителство. Цените варират между 850 и 1000 на квадрат. Моля Ви, пратете ми ЛС, или просто побликувайте тук тези 400-600Е за квадрат имоти, ако има такива. Иначе всичко е чешане на езиците, в случая на пръстите.
Пиша от позицията на купувач, естественото егоистично българско качесво у мен силно иска действително цените да са такива, да ама къде са тези имоти????
Да уточня отново-ново строителсво, не 50 годишен панел.

така...

Quote
valsodar
Аха, а ако майка ти не се справи - Уилсъна ще ти продаде поне два, той също е от маалата smiling smiley

Смешник.


Наистина ще започна да си правя колекция...

Фалсодаре, най-отговорно заявявам, че си ОЛИГОФРЕН


Дали е олигофрен или не, знаят той, майка му и личният му лекар. Смятам, че 90% от губещите си времето тук трябва да се пренасочат към Facebook, или друга социална мрежа, там може да си гукате на воля, без да се заяждате с хора който не познавате. Естествено съществува варианта двамата или трима другарчета които имате да ви знаят що за шушумиги сте, и номерата ви да не минават, но винаги можете да си направите фалшива регистрация и да си помпате самочуствието.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-19 00:08 от ИванД.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
18-11-2010 - 23:57:19
Quote
valsodar
Примерите ти бяха дадени, но явно са доста неприятни на фона на цените в младост и на спада в наемите?

Приятелю, ти или си на една линия, или на 3 ракии, какви примери ми бяха дадени? Какви наеми, какви 5 лева, ти какво точно четеш и на кого отговаряш?
Прочети горните 5-6 публикации, и ми посочи един пример, свързан с питането ми.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-18 23:58 от ИванД.
Re: Ето ги реалните пазарни цени - ?400-600 на кв.м., и то в центъра...
19-11-2010 - 00:17:42
avatar
Като се гъбаркаш с темата, как искаш да не гъбаркат с тебе.
Тия цени, на които майка ти е намерила, от 2007-ма ли са?

Нещо, за канарчета се опитваш да ни вземаш, а?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход