Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Актуални цени и лихви от Словения

Публикувано от stamby 
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 15:34:28
Големина - на Гугъл ърт:-) Състояние - за ремонт - дограми, врати, саниране и вътре изцяло. Не са за събаряне. И темата беше основно за лихвата. Тук за 120 000 да не би да може да си купиш дворец?
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 17:17:00
Магистралата до Грац са я строили австрийците, а словенската е от австрийската граница до Хаждина, около 20 км. построени последните години, сега гледах техният сайт за пътища. Годишната винетка е 95Е, месечна 30, седмична 15Е.

Каквото съм казал за Словения съм го казал, който има уши да слуша, който няма да ходи да живее там. Ама поне да даде два апартамента под наем тука и да си припомни добре войнишкият живот.
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 17:35:04
Quote
др. Иванов
Магистралата до Грац са я строили австрийците, а словенската е от австрийската граница до Хаждина, около 20 км. построени последните години, сега гледах техният сайт за пътища. Годишната винетка е 95Е, месечна 30, седмична 15Е.

Каквото съм казал за Словения съм го казал, който има уши да слуша, който няма да ходи да живее там. Ама поне да даде два апартамента под наем тука и да си припомни добре войнишкият живот.

Магистралата до Грац са я строили австрийците??????
Не може да бъде, как не съм съобразил това обстоятелство.......
Др. Иванов - за Словения сте казали основно глупости в един неповторимо червен стил. Хубавото е, че сега този стил и начин на мислене можете единствено да си го заврете на едно специално място. Мястото за комунисти.
:]
PMP
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 17:46:40
Иванов, пак глупост след глупост...да бяха тухли да сме построили приют за бедните...явно от Сл.Бряг по-далече не си ходил чадо...и знам сега как ще почнеш да ми разправяш едни чудни истории как изпихте с едни украинци 2 туби син технически спирт...не се хаби...
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 18:00:54
Иворад,
колко трябва да е тъп някой за да твърди, че на австрийска територия е направена магистрала от Словения и да нарича глупости извадки от цените на официален сайт за пътищата в Словения?

РМР,
колко трябва да е тъп човек за да е РМР?

А и за двамата общо и основно за модераторите, ако има такива: който няма какво да каже, да го прави другаде. Който смята, че някой е казал глупост, да го опровергае с факти, защото заради постоянните и неизменни пустословия на 5-6 тиквеника сайта сериозно губи публика.
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 19:44:23
Quote
др. Иванов
Иворад,
колко трябва да е тъп някой за да твърди, че на австрийска територия е направена магистрала от Словения и да нарича глупости извадки от цените на официален сайт за пътищата в Словения?

Др, Иванов - колко трябва да е интелигентен човек, за да твърди, че съм твърдял, че на магистралата "Любляна-Грац" участъкът от австрийско-словенската граница до Грац е строен от Словения? Колко трябва да е червена една дървена чутура, за да си позволи да твърди, че между Словения и определени области в посткомунистическата кочина, наречена България, нямало особени разлики?
Кога тук спорът е бил за размера на пътните такси? Спорехме, да Ви напомня, драги Другарю, има , или няма магистрала. Вие, др.Иванов, твърдяхте, че магистрала няма, понеже не сте я виждали с очите си. Това, драги Другарю, е чиста проба магарешки инат, т.е. - глупост. Защото да се провери наличието на подобен път чрез сателитните снимки на Гугъл е работа за една минута. Вместо това, другарю червен Умник, Вие преспокойно заявявате, че след като сте се влачили по кози пътеки на път за......., следователно магистрала няма и не може да има. От което следва, че съществуват единствено магистралите, които сте виждали с очите си.
Единствената смислена реакция на тази поредна Ваша изцепка е следната:

:}
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 20:56:28
Иво,
За разлика от тебе не живея в кочина, не съм виновен, че си от градската беднота или безимотен селянин. Говорих за преди 3 години, когато магистрала нямаше, а по пътя се мотаха комбайни и трактори, защото беше по жътва. Нашата магистрала е от преди 30 г.

По принцип за кочината. Има хара които са се родили в мизериа и за съжаление животът не им е донесъл нищо добро, което се дължи от една страна на лошия им произход, от друга на липсата на омбиция и мозъчен ресурс да направят нещо със живота си. Аз съм се старал дастатъчно, за да не живея в кочина и животът ми да е далеч по-добър от този на 90% от словенците или 80% от западноевропейците. Нищи има навсякъде и за тях всяка страна в която и да живеят е кочина, но това не е от страната, а от тях самите.

Иначе от Словения ме интересуват 3 породи овце, животът и хората там - не!
ss7
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 21:04:02
Бе заеби го Иванов не знае какво говори (или нарочно се заяжда). Само ще добавя, че магистралите в Словения са по-хубави от някой от магистралите в Италия. А тунелите им са 3 пъти по-хубави от Италианските. Пожелавам на Иванов да иде да види тоя например:
[en.wikipedia.org]
Алпите там са прекрасни.
Ама кво разбирам аз - друго си е то Поморие - ХХХ (някво друго село)
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 21:09:57
Само дето преминаването през тунела струва 13 лв., колкото 13 бири в някой заведения на Поморие и една цяла бира в Триест.
Re: Актуални цени и лихви от Словения
15-11-2010 - 21:17:47
Quote
др. Иванов
Говорих за преди 3 години, когато магистрала нямаше, а по пътя се мотаха комбайни и трактори, защото беше по жътва. Нашата магистрала е от преди 30 г.

Др. Иванов - благодаря за психаналитичното усилие!
То е на очакваното ниво - червено скудоумие.
Защото когато казах, че до обсъждания имот е лепната една от двете словенски магистрали / нещо, проверимо за секунди, поради посочените координати/, Вие в типичния стил на дървена червена чутура започнахте да ни разказвате за спомените си отпреди девети септември и впечатленията си от словенските пътища тогава.
Спазвайки традицията да плещите дървени бисери, се опитвате да възразите с това, че имаме "наша магистрала от преди 30г.".
Това няма никакво отношение към факта, че не сте наясно с обсъждания проблем. А той беше , пак нахално да припомня, има ли магистрала в посочения район на Словения, или няма. Вие, като истински червен дебил упорито твърдяхте, че няма. Е, има, др.Иванов, има. Това е факт, който не може да бъде променен дори ако нашето парче магистрала бе на 1 300 години.
Честито, др. Иванов!
Що се отнася до това кой как живее - само отбелязвам, че склонност към подобно дебелашко самохвалство изпитват главно парвенютата. В случая - едно дърто, полуинтелигентно и мегаломански инатливо червено парвеню. Аз не изпитвам интерес към подобни изяви. Въпрос на възпитание.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход