Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: В една и съща София ли живеем?
26-10-2010 - 17:35:04
antoninus_pius...точно там "работя" в момента-оправяме бакиите на една фирма,да вземат да си стъпят на краката.Всеки ден ми се налага да минавам и ще ми се налага още близо месец.Ужас и безумие са всички вътрешни улички от НДК нататък,около стадион "Раковски" и къде ли още не,където няма път,но любимата ми община е направила синя зона.Надуших свободен паркинг с нормален достъп в района на земеделската дирекция и сега паркирам там,след това с трамвайчето...За това най-много ме е яд...не стига,че няма път...ми и синя зона направили мизерниците....
Re: В една и съща София ли живеем?
26-10-2010 - 17:49:16
Quote
salvador
antoninus_pius...точно там "работя" в момента-оправяме бакиите на една фирма,да вземат да си стъпят на краката.Всеки ден ми се налага да минавам и ще ми се налага още близо месец.Ужас и безумие са всички вътрешни улички от НДК нататък,около стадион "Раковски" и къде ли още не,където няма път,но любимата ми община е направила синя зона.Надуших свободен паркинг с нормален достъп в района на земеделската дирекция и сега паркирам там,след това с трамвайчето...За това най-много ме е яд...не стига,че няма път...ми и синя зона направили мизерниците....

Аз затова писах, че пътната настилка е на един и същи хал в цялата столица - моите родители живеят между ул. Граф Игнатиев и НДК и винаги обикалям, докато намеря къде да паркирам. И дори да си платиш за синя зона няма гаранция, че някой колега няма да те закачи (пр. са ул. проф. Михайлов - бившата Ален Мак).
Затова, въпреки дупките в крайните квартали, ако не е наваляло за да запълни дупките, положението за шофьорите мисля, че не е по-зле от центъра.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход