Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените

Публикувано от greenbul 
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
14-09-2010 - 22:13:57
Естествено, че не си вземал кредит, че се и хвалиш отгоре на това. Тебе те е страх сигурно на зъболекар да идеш, аз за кредити говоря.
Нали акъла ти стига да вложиш паричките в банката, какъв кредит, какви пет лева, като не знаеш какво да го правиш.
Като стане земетресението /от съседната тема/ и се срути клона на банката, откъде ще си изтеглиш паричките?
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 00:08:07
Последно до колко изброихте "българските" банки ?
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 06:58:15
Quote
Imotko
Естествено, че не си вземал кредит, че се и хвалиш отгоре на това. Тебе те е страх сигурно на зъболекар да идеш, аз за кредити говоря.
Нали акъла ти стига да вложиш паричките в банката, какъв кредит, какви пет лева, като не знаеш какво да го правиш.
Като стане земетресението /от съседната тема/ и се срути клона на банката, откъде ще си изтеглиш паричките?
Имотко жалък си.Кредит не съм вземал поради изброените причини и няма да взема.Живота ме е научил да се оправям сам и да не съм алчен.Така се присмивахте и преди две години на хората дето ви говорехме какво ще се случи а сега сте се изпокрили.Да взема кредит та да пълня алчните джобове на имотковци.Спри с ментетата.Голямата част от парите ми са вложени в производство и за разлика от теб аз произвеждам а ти пърдиш по цял ден в офиса и чакаш някой да се обади за имот ама телефона ужасно мълчи.Ако пък се обади някой повече от 300 кинта на квадрат не дава.Мъка мъкааааа мама и тати пак ще трябва да ти дават пари
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 10:08:52
Сега, Батко, ако ми кажеш, че и данъци плащаш....
Никакъв бизнесмен не си ти, а прост страхопъзльо. Всеки бизнес се развива с кредити. Щом не можеш от бизнес да изкараш повече пари от лихвата по един прост кредит, не ставаш и за чеп за зеле, с извинение.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 11:40:53
Quote
Imotko
Сега, Батко, ако ми кажеш, че и данъци плащаш....
Никакъв бизнесмен не си ти, а прост страхопъзльо. Всеки бизнес се развива с кредити. Щом не можеш от бизнес да изкараш повече пари от лихвата по един прост кредит, не ставаш и за чеп за зеле, с извинение.
И данъци плащам и осигуровки.И не ползвам кредити.Разпростирам се в моите си възможности.И не съм бизнесмен.От бизнеса съм доволен.Част от изкараните пари спестявам.Може би ще си купя някакъв имот но когато цените станат нормални.Нямам намерение да пълня гушите на прости тарикати като теб.Ще мина и без брокери.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 12:33:40
И така цял живот с малък бизнес и по малко. Богат не щеш ли да станеш, да разшириш бизнеса? То очевидно сега не е момента, но въпросът ми е по принцип, по времето на бума имаше възможности в почти всички видове дейност. Питам за бизнеса, зарежи ги имотите, ясно е, че не са в твоята сфера.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 13:16:33
Imotko, днес казаха ли ти, че си адски прост в комбинация със злобен?
Съмнявам се, че са ти го спестили...
Малииии, как щяхте да си пастнете с камитУ.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 14:00:05
Защо така да съм прост. Злобен малко може, но прост досега никой не ме е наричал. Да не казвам повечко истини, от тях боли, нали знаеш.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 17:28:22
Quote
Imotko
И така цял живот с малък бизнес и по малко. Богат не щеш ли да станеш, да разшириш бизнеса? То очевидно сега не е момента, но въпросът ми е по принцип, по времето на бума имаше възможности в почти всички видове дейност. Питам за бизнеса, зарежи ги имотите, ясно е, че не са в твоята сфера.
Имотко какво да ти обяснявам.Не всички хора искат да стават богати.Нали знаеш че едно е да искаш друго е да можеш а трето и четвърто да го направиш.Човек трябва да взема от природата само колкото му е необходимо за живот.След нас ще дойдат други на тях какво ще оставим?На човек му трябва едно жилище кола гараж доходи да си издържа семейството седмица почивка на море и на планина.Ако може да си позволи и една екскурзийка до Европата още по добре.Който иска да богатее прав му път.Всеки сам избира какво да прави с живота си.Аз съм доволен от бизнеса си и не искам да го разширявам защото според мен това е сигурен път към фалита.Алчността никога не води към добро...................
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
15-09-2010 - 17:54:22
За Батко*rose*!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход