Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените

Публикувано от greenbul 
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
10-02-2012 - 17:33:13
Quote
камелия
Quote
ivorad
а само вчера в супера похарчих над 100$ за седмичното пазаруване.....И аз съвсем на съм милионер, а просто софиянец със стабилни доходи в средния диапазон.

Quote
javcho
Френски, нещо жена, дете(деца) нямаш ли?
Да не би у вас всеки да си има отделен хладилник и всеки да си го зарежда сам?
Ако и те са включени обаче, за какъв среден дипазон бълнуваш - положението е като на люлинския бурсук направо.

А, не бъркай нещата, дрога!
Той за наркотици пари не дава, нито пък аз.
И ако ти плюскаш като за световно, има хора, които се хранят балансирано, пък и на работа ходят през деня, а не го прекарват с глава, завряна в хладилника, нито представата им за заможност е свързана с висенето по ресторантите.


Бурсук, това че ти си принудена да се ограничаваш не само от качеството, но и от количеството храна, не трябва да те кара, че всички са така.
В София, има и хора, които не са люлински панелообитатели.

Това, че ти си мислиш, че ако имаш няколко имота, а същевременно не можеш да отидеш на почивка, ресторант, театър, кино или концерт е богатство, назнам дали ти е ясно, колко е смешно в очите на нормалните хора.

Твоето е чисто панелолюбство.
Целият ти живот е ограничен и конценртиран само в едни имоти и един смотан форум.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
10-02-2012 - 17:55:15
avatar
Quote
javcho
Бурсук, това че ти си принудена да се ограничаваш не само от качеството, но и от количеството храна, не трябва да те кара, че всички са така.
В София, има и хора, които не са люлински панелообитатели.

Това, че ти си мислиш, че ако имаш няколко имота, а същевременно не можеш да отидеш на почивка, ресторант, театър, кино или концерт е богатство, назнам дали ти е ясно, колко е смешно в очите на нормалните хора.

Твоето е чисто панелолюбство.
Целият ти живот е ограничен и конценртиран само в едни имоти и един смотан форум.

Нещастник, ти да нямаш седем стомаха или търбух на свиня?
Колко може да изяде един човек вечер, след работа?
И какво чакаш, да ти сканирам билети за театър или снимки от тук и там, че да ти доказвам кога какво правя?
Аз да не съм с твоя пачи акъл?
Като е смотан форума, какво търсиш да се обясняваш и да се хвалиш какво си ял, пил и обличал?
То, вярно че и няма с какво друго да се похвалиш, ама ще чукнеш трийсетака, а все повече не знаеш на кой свят се намираш.
Жалка картинка:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
10-02-2012 - 19:22:11
Quote
камелия

Нещастник, ти да нямаш седем стомаха или търбух на свиня?
Колко може да изяде един човек вечер, след работа?

И какво чакаш, да ти сканирам билети за театър или снимки от тук и там, че да ти доказвам кога какво правя?

Като е смотан форума, какво търсиш да се обясняваш и да се хвалиш какво си ял, пил и обличал?

Бурсук, само бедните аутсайдери мислите единствено за количеството, а не обръщате внимание на качеството.

Какви билети, когато за да отидеш, от това гето Люлин, до театъра, да гледаш представлението и да се върнеш, би отнело доста над 2 часа, а ти влизаш на всеки час и то от едно и също IP. Знам, че си много зле с математиката, но говориш за невъзможни неща.

Няма нужда нищо да снимаш, защото предполагам, че дори фотоапарат нямаш.
За по-лесно, кажи от кога до кога, през последната година, отиде на почивка?
Аз ще проверя дали си влизала във форума и от кое IP, през това време.
Нали ти е ясно, че нормалните ходят на почивка, поне веднъж в годината и за поне 10 дни.
Няма нормален човек, без финасови затруднения, който да не го прави.

Много е забавно да гледам как се гърчите от злоба и завист.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 19:30 от javcho.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
10-02-2012 - 19:39:22
avatar
Quote
камелия

Нещастник, ти да нямаш седем стомаха или търбух на свиня?
Колко може да изяде един човек вечер, след работа?

И какво чакаш, да ти сканирам билети за театър или снимки от тук и там, че да ти доказвам кога какво правя?

Аз да не съм с твоя пачи акъл?

Като е смотан форума, какво търсиш да се обясняваш и да се хвалиш какво си ял, пил и обличал?

Quote
javcho
Бурсук, само бедните аутсайдери мислите само за количеството, а забравяте качеството, което не е евтино.

Какви билети, когато за да отидеш от това гето Люлин до театъра, да гледаш представлението и да се врънеш, би отнело доста над 2 часа, а ти влизаш на всеки час и то от едно и също IP. Знам, че си много зле с математиката, но говориш за невъзможни за изпълнение неща.

Няма нужда нищо да снимаш, защото сигурно и фотоапарат нямаш.
За по-лесно, кажи през последната година от кога до кога отиде на почивка и ще проверя дали си влизала във форума и от кое IP.
Нали ти е ясно, че нормалните ходят на почивка поне веднъж в годината и за поне 10тина дена.
Няма нормален човек, без финасови затруднения, който да не го прави.

Ама разбира се, че не си с моя акъл. Ти си си с акъла на един беден социопат аутсайдер.

Приятно ми е да ви гледам как се гърчите от злоба и завист.

Видя ли, че дрогата не прощава?
Дори не си в състояние да разбереш какво съм ти написала, че да отговориш ако ти стиска, по същество:]
Явно, не си и расъл в семейство, в което се готви, затова идея нямаш как се хранят с качествена храна, сготвена според вкуса им.
Затова и за теб, водораслите са върха на кулинарията...........
Със замъглената си глава, не можеш дори да схванеш, че никой не се занимава с тъпотиите, вълнуващи пуберите, затова и не само не ти обясняваме кога какво и как ядем, нито къде ходим, а ти гледаме сеира с напъните да се изкараш хай лайф.:]
Никой не може да е на твоя акъл, дрога, тук не е форум за дебили, които приемат подигравката за злоба и завист.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
29-02-2012 - 00:57:11
Оппа продават се Белите манастири. Да му мислят черните калугерки.

Deutsche Bank продава подразделението си за имоти

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
29-02-2012 - 01:06:51
Баба Марта ще окичи ъперите с кожени мартеници *angel*
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
29-02-2012 - 01:48:22
Има вероятнот това да е стратегита на банките. Да продават подраделения парабар с ипотекарите. В момента банките нямат капацитета да си съберат вересиите, но ако ги продадат на някой който знае как да пипа здраво, черните калугерки дето до вчера се зовяха инвеститори ще заронят крокодилски сълзи, защо държавата не помага.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
03-03-2012 - 17:31:28
Quote
greenbul
Има вероятнот това да е стратегита на банките. Да продават подраделения парабар с ипотекарите. В момента банките нямат капацитета да си съберат вересиите, но ако ги продадат на някой който знае как да пипа здраво, черните калугерки дето до вчера се зовяха инвеститори ще заронят крокодилски сълзи, защо държавата не помага.

Зелени братко, пак си объркал торбата с тютюна. Вземай друг път от онази в лево.
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
10-04-2012 - 10:00:12
Както писах по-рано в темата, банките се опитват да хитруват и да правят гръцки номера. До юни месец трябваше да са почнали масовите продажби, но все още се ослушат с надеждата, че Базел 3 ще ги подмине. Ще стане така че ще дойде крайният срок и чак когато започнат да бъдат санкционирани ще се пречупят.

И това съвсем не е случайно защото:

Quote

Базел III може да доведе до повишаване на цените на кредитите от някои банки с над 300% и на практика ще намали конкуренцията, като изключи малките играчи от пазара.

За сега банките шикалкавят:

Банките търсят заобикаляне на Базел ІІІ

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Базелски правила III - край на надеждите за ръст на цените
10-04-2012 - 14:54:24
Тука един професор казва нещо специално за Ивчо тежкар от центъра Имотния Имотко и Камелия
[tv7.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход