Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съотношението доход-цени...

Публикувано от dmb 
Анонимен потребител
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 15:05:50
Българинът по-скоро си държи парите в банката по навик за "черни дни", не заради лихвите.
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 15:12:09
Quote
Тинки Уинки
Покажи ми една свястна обява за тухлено жилище, което не е на първи или някой от последните етажи (разбирай да няма скосявания), не е на шпакловка и замазка, не се намира в Ливади, поляни, пасища и Долини и цената му е под 800 е/м2.
Не казвам че не може да има единични сделки за подобни жилища, ама да се купува здраво значи трябва да има и предлагане пък аз не го виждам нещо засега.

А колко се е купувало през лятото ще стане ясно на есен като излязат данните от Агенцията по вписванията.

Това, което съм посочил като примери, са данни от един нов строеж на приятел на супер място. Апартаментите му там свършиха на такива цени, каквито съм посочил. Можеше да им вземе малко повече, ако човекът има много акъл и иска да си извади кеша от бизнеса. Казва, че за повече не купуват или искат жилището да е перфектно, ама в един блок не може да има само перфектни жилища. Ако имаше още три блока, и трите щеше да ги продаде за 6 месеца. Обаче на тия цени няма, защото няма земя. Няма и да има.
Анонимен потребител
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 15:27:34
Интересни изводи вадиш от това, че приятеля ти е продал няколко апартамента на цени 700-800 евро smiling smiley
Quote
Imotko
Сега в момента, даже лятото, яко купуват на 700-800 евро тухли по южни райони, ако има предлагане, стотици жилища ще изкупят.
..........................................................................................
Сделки има много повече, отколково очаквате да има. Истината е, че на такива цени на хубави места, не в Ливадите, се купува здраво.

Аз други изводи мога да изкарам: 700-800евро само ново и на топ място - всичко останало никой го не ще. Правете си сметката къде има купувачи за да си "подравните" цените.
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 16:28:34
Пак не си прав. На тия цени става дума за "зелено", шпакловка и замазка, и без акт 16 засега. След два, три месеца следва друг филм.
Анонимен потребител
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 17:07:26
Добре почна Imotko, ама този филм накрая малко научно-фантастичен го направи smiling smiley
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 17:17:10
Quote
Тинки Уинки

Аз други изводи мога да изкарам: 700-800евро само ново и на топ място - всичко останало никой го не ще. Правете си сметката къде има купувачи за да си "подравните" цените.

За тези пари трябва да е обзаведено лукс.
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 18:46:25
За влогарите-с джакузи.
Филмът на ужасите "1000 евро в Борово, Бели брези и Гоцето, 1100 в Стрелбище" ще го дават догодина напролет или най-късно по това време.
Фантастичният филм "149 евро на топлокейшън" ще го дават на върба.
Анонимен потребител
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 19:03:45
Quote
Imotko
Филмът на ужасите "1000 евро в Борово, Бели брези и Гоцето, 1100 в Стрелбище" ще го дават догодина напролет или най-късно по това време.

Само да не се отметнеш догодина smiling smiley
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 19:19:36
Кое е по на файда ако имаш примерно 60 000 евро -да ги депозираш в банка или да купиш с тях имот който да отдаваш под наем .
Re: Съотношението доход-цени...
22-08-2010 - 19:32:42
Естествено, че да си купиш имот. И да не слушам простотии в отговор, колко били СЕГА бихвите и колко СЕГА наемите, защото това го купуваш за цял живот.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход