Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV

Публикувано от jores 
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 23:28:10
avatar
Ха сега да смятаме!

60 000 делено на 824 дворно място равно на 72.815533 ЛЕВА в ? 37.341298 квадратен метър не е лошо!
60 000 делено на 105 къща равно на 571.42857 ЛЕВА в ? 293.04029 ми то под себестойнос е продадено!
А сега да вида експертите по себестойности как ще намесат обещетения джипове и сликон.

А сега да направим най Еврейската сметка!
824+105=929
60 000:929=64.565575 ЛЕВА в ? 33.120807

Извода е че при тези цени може да се отпуши пазара но и кредетирането да не е – па па па па па па. А минимум 40% самоучастие.

Пита се в задачата кое идва като бонус къщата или дворното място?

Ни копува ни продава
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 23:32:02
avatar
ама то тое на грубо бе тортата ,валнения за срив ти замаглили очите кат на тинаджер пред розово списание :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 00:56:59
avatar
Quote
Tumnio
ама то тое на грубо бе тортата ,валнения за срив ти замаглили очите кат на тинаджер пред розово списание :]

Грубо ли каеш? Какво ти грубо бре то си е направо съдизъм! Шамар с тухла бре искам сега да вида брокерите каква песен жа запеат. И каде е ониа лудият дето разправяше за 149 ? на жълтите павета. Аз на него да му кажа че объркал е паричната единица 149 да ама не ? а ЛЕВАААААААААААА.

А честито ви ново дъно сега опряхте у тиняка да видим колко можете там да потъните. И нали знаете че колкото повече шавате какво става.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 07:58:11
avatar
торталес ,то за ГРУБ строеж се иде на идея , не грубите ти сметки и тиквата на принцип :]

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 12:49:40
avatar
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 14:30:09
Quote
antoninus_pius
Quote
margoto123
как ще коментира Палпурчо, ако след 10 - тина дни тука се качи една справка от Агенцията по вписвания за " продажбата " на къщето и всичко се окаже един цирк

Пиленце,
Сделката си е напълно реална - купувачи на къщата са моите кумове. По принцип си говорих с тях и ги посъветвах да си преценят предварително колко максимум ще дадат, за да не се подведат от обстановката. Те не ми повярваха, че ще го спазарят за под 65 000 лв (виж, че и аз се оказвам понякога оптимист).
BTW *drunk* *drink1*

Ангелче,
ето линк към една статия, посветена на нашият спор за банките [forum.imoti.net]. Знам, че си го прочела, но ако нещо не ти е ясно съм на линия - забелязъл съм, че логическото мислене не ти е най-силната страна - вярвам, че го компенсираш с визия *ok* *rose*

Ееееееееь сладкишче - представяш ли си, ако се бяхме срещнали преди години и бяхме свили гнездо - аз с моят интелект и ти с твоят произход..... *yes* winking smiley Ти осъзнаваш ли какъв непобедим тандем щяхме да бъдем. Е аз съм просто овчарче и с произход не мога да се меря.

Маргиналчето ми, спокойно, цените ще падат, падат, падат... Иначе нямаше същата къща да се спазари на тази цена. Специално за теб и всички upper-и: [www.segabg.com]. *smiley_ahh*clap:

да хубав търг " цирк ". Палпурчо пре...бал кумовете си да купят коптор на в някое село до София за 33 000Е. Те затова хората са си казали, че от роднини най - боли. Ти с твойто ' логическо ' мислене що не обясни на кумовете ти, че като платят сега 33000 Е за недовършена къща, разходи по сделката, поне още 30000 Е за да я довършат, оградка някаква да направят и ето ти още 20 тина хиляди, още няколоо хиляди за път, то тогава се оказват собственици до живот на този " супер " имот. Или си си мислиш, че къща в супер неизвестно село, накрая на селото без съседи до нея, до гробищата и с незнам колко км черен път ще да я продадат после. Май няма. И май кво стана той Продавача не бил прос, не бил закъсал, просто гледал човека да се оттърве от неизгодна инвестиция. Вкарал 7 - 8000 лв за парцел на края на селото в ливадите, вкарал и 10 000 Е за къщето и Намерил балъци и сега си се радва.
Ама май това си го спестил на кумовете ти. Иначе правилна е твойта " логика ". 100 000 Е за завършен имот на село, не продаваем НИКОГА после.
Ами ако така са паднали цените то супер тогава, да падат все така.

P.S. Моля ви, настоящата публикация може да доведе до депресия и самоубийства в някои от вас. При симптоми за депресии и самоубийства посетете незабавно вашият лекар. И незабравяйте ЕВТИНИ ИМОТИ НЯМА, БАЛОН НЯМА, ЦЕНИТЕ ПАК СА НАГОРЕ, КУПУВАЧИ ПАК ИМА, БАНКИТЕ ОТНОВО ОТПУСКАТ ИПОТЕЧНИ КРЕДИТИ.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 14:35:01
avatar
Така Така - Грубо строителство било smiling smiley

Ама си има нови хубави врати, инсталация, Дограма и т .н. според мен си е както при всяко ново - На тапа.
дето се оферира на 800-1000Е измислени квадрати smiling smiley

Ам гроздето било кисело, казва Кума Лиса smiling smiley
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 14:58:24
Quote
margoto123
Quote
antoninus_pius
Quote
margoto123
как ще коментира Палпурчо, ако след 10 - тина дни тука се качи една справка от Агенцията по вписвания за " продажбата " на къщето и всичко се окаже един цирк

Пиленце,
Сделката си е напълно реална - купувачи на къщата са моите кумове. По принцип си говорих с тях и ги посъветвах да си преценят предварително колко максимум ще дадат, за да не се подведат от обстановката. Те не ми повярваха, че ще го спазарят за под 65 000 лв (виж, че и аз се оказвам понякога оптимист).
BTW *drunk* *drink1*

Ангелче,
ето линк към една статия, посветена на нашият спор за банките [forum.imoti.net]. Знам, че си го прочела, но ако нещо не ти е ясно съм на линия - забелязъл съм, че логическото мислене не ти е най-силната страна - вярвам, че го компенсираш с визия *ok* *rose*

Ееееееееь сладкишче - представяш ли си, ако се бяхме срещнали преди години и бяхме свили гнездо - аз с моят интелект и ти с твоят произход..... *yes* winking smiley Ти осъзнаваш ли какъв непобедим тандем щяхме да бъдем. Е аз съм просто овчарче и с произход не мога да се меря.

Маргиналчето ми, спокойно, цените ще падат, падат, падат... Иначе нямаше същата къща да се спазари на тази цена. Специално за теб и всички upper-и: [www.segabg.com]. *smiley_ahh*clap:

да хубав търг " цирк ". Палпурчо пре...бал кумовете си да купят коптор на в някое село до София за 33 000Е. Те затова хората са си казали, че от роднини най - боли. Ти с твойто ' логическо ' мислене що не обясни на кумовете ти, че като платят сега 33000 Е за недовършена къща, разходи по сделката, поне още 30000 Е за да я довършат, оградка някаква да направят и ето ти още 20 тина хиляди, още няколоо хиляди за път, то тогава се оказват собственици до живот на този " супер " имот. Или си си мислиш, че къща в супер неизвестно село, накрая на селото без съседи до нея, до гробищата и с незнам колко км черен път ще да я продадат после. Май няма. И май кво стана той Продавача не бил прос, не бил закъсал, просто гледал човека да се оттърве от неизгодна инвестиция. Вкарал 7 - 8000 лв за парцел на края на селото в ливадите, вкарал и 10 000 Е за къщето и Намерил балъци и сега си се радва.
Ама май това си го спестил на кумовете ти. Иначе правилна е твойта " логика ". 100 000 Е за завършен имот на село, не продаваем НИКОГА после.
Ами ако така са паднали цените то супер тогава, да падат все така.

Марги тотално си объркана, започвам едно по едно:
Кумoвете на "Палпурчо" нямат общо с този имот - доказуемо!
Някоето село до София е на 15мин. път с кола до метростанция - доказуемо! /с подобна комуникация не могат да се похвалят "онези" квартали под Витоша/
За довършване на шпакловка и замазка оправен двор вързани комуникации и ефирна ограда - 15 000лв. - доказуeмо!
Черен път /чакъл/ - 20метра - доказуемо!
Гробища не се виждат от къщата нито се минава покрай тях за да се стигне до нея - Доказумео! /ходил съм 30 пъти гробища не видях/
Парцела е купен 7 000лв.!? 2006г.!!! - сега значи с корекцията от да речем 30% аналогични струват по 5000лв. - докажи го ще ти платя 5 броя по 10 000лв. ........

Та в крайна сметка от цялата ти офанзива се оказа, че можеш да изкараш бързи 25 000лв.! поздравявам те аз в най добрите години на имотния пазар такива суми за няколко месеца не съм виждал.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-07-16 15:01 от jores.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 15:13:17
avatar
грубо си е бре ! това да се пуснеш живееш си още по толкова и по 2 ,но не казал че лош имота :

пато го градо -мечта
време сащо мечта
миасто -почти екстра
каща горе на доле става -с още 50 К и перфе

дали после продаваема или не тея дето плащат за то що сакат не ги брига !!

и сащо е поредно дохказателство и резил за цела сривска общност ,дека без паре нема *ok*

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 16:06:51
avatar
Грубо си е нема спор. Но има и още по грубо кога ти продадът мухлясал коптор душегубка или хралупа за ремонт до тухла с бонус съсед кат този.



И глетка като тази да ва радва всеки ден.



Да се дебнете със съседа кой къде паркира всеки ден.

Цирк не цирк – товае то сега! Имота се продаде ко берете вии душа?

Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход