Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV

Публикувано от jores 
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
16-07-2010 - 23:35:16
Quote
ТОРТКО
А така каза ли ви го?
Той и Асен ви разправяше едно време ама вие еретик го изкарахте.
Куку направо бяхте готови да го линчувате.А
А АЗ сигурно съм със смъртна присъда.

Да бе къдей Куку че да съ посмейм с неговите 149Е и Асен с неговия апокалипсис. То ако ставаше кой кво му се иска....
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 06:41:12
Jores, ти нещо май си се разлютил, ама не виждам защо.

Линк не дадох защото не ми се търсеше, а не от подлост/ как пък ти хрумна/ . Благодаря , че ти си го дал.
Ако в тази тема беше споменал прдишната поне с едно изречение, нямаше да има нужда аз да я припомням. Оказва се ,ча тази тема е едно продължение на първата за вече познат имот.

Иначе поздравления за постиженията ти!:ami:
Честито на печелившите!

PS. Куку и Асен може да са крайни , но има хора тук дето никак, ама никак не са наясно със нащата. И да ви кажа, че и от този 1 януари няма да има повишение на цените. Пунди до предрече преди две години, ама - йок. Кризата в Европа сега започва. До тук е само овертюрата. Трябва да мислим каво да произвеждаме и на кого да го продаваме и къде е всеки един от нас в този процес. Не може да има богата държава с бедно население, а и богаташи в мизерна държава не виреят. Трябва да си върнем баланса.

Здраве и любив!
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 08:46:08
Quote
Оноре
Jores, ти нещо май си се разлютил, ама не виждам защо.


PS. Куку и Асен може да са крайни , но има хора тук дето никак, ама никак не са наясно със нащата. И да ви кажа, че и от този 1 януари няма да има повишение на цените. Пунди до предрече преди две години, ама - йок. Кризата в Европа сега започва. До тук е само овертюрата. Трябва да мислим каво да произвеждаме и на кого да го продаваме и къде е всеки един от нас в този процес. Не може да има богата държава с бедно население, а и богаташи в мизерна държава не виреят. Трябва да си върнем баланса.

Здраве и любив!


Мили деца, никога не забравяйте че аз ви уча да си изкарате тройката на изпита, т.е 90 % от вас ще забравят веднага след изпита наученото.... и това е нормално, но останалите 10% няма да го збравят и поради това ще се въздържат и в бъдеще от покупки , както се въздържаха 2008 . Във форума има доста такива будни деца, които дори благодариха публично за ценните уроци, спасили ги от финансов и семеен апокалипсис, а именно : да се натоварят с 2000/кв.м в Лозенец и 1200 кв/м в Младост на зелено.
Няма страшно, мили деца, животът продължава, или както казваше моята Класна (Класната на Класната):
"След мен ви поема Класния-най-великия учител, а именно Живота. При мен сте учили за тройки, обесници с обесници -е , изкарахте ги...къде с преписване , къде със зубрене, къде благодарение на добрата ми душа. При Класния обаче терикатлъци не вървят.
Моите уроци бяха по 45 минути, а неговите по 20-30 години в зависимост от срока на изплащане на кредита. В момента урокът му вече е на втората година. Класния ви учи и на много други неща, с които аз не съм ви занимавала, защото гласът ми щеше да е "глас в пустиня", а именно:
-не е важно колко струва JSM-a ти, а с кой говориш и какво говориш по него
- не е важно каква кола караш, а как изглеждаш в нея.
- когато ставате от интимното ложе желателно е да нямате усещането че напускате месарски магазин
- нормалните хора не ходят на море само за мешаната скара
- чалгата е не само шум (доколкото знам някои го наричат музика) , чалгата е начин на мислене и на живот.
- чалгата не е само сбирщина от стилове-африкански, сръбски, арабски, гръцки, турски, македонски, граовски, подуенски и т.н.т. Има и интелектуална чалга. Видни нейни представители са почти всички БГ естрадни изпълнители, защото ви лъжат че смисъла на изкуството е да възпяваш хризантеми и че реките под мостовете спират да текат , когато ТОЙ с БМВ-то не дойде.
Смисъла на изкуството, мили деца, е да те накара в един момент да изревеш: " БАСТА, FUCK OFF! " и да разбиеш тухлата в стената, или в главата на тъпия връзкар, натресен ти за началник по партиина линия, неможещ да прави нищо друго освен апаратни фикфлаци, след което да се опиташ да вземеш нещата в свои ръце ( Канада, Австралия, потребителски кредит за производство, не за тухли) и да направиш нещо добро за децата. Гаранцията че ще успееш не е и никога няма да бъде 100%, но спомнете си финала на
"Полет над Кукувиче гнездо" :

" Е , ДА, НЕ УСПЯХ, НО АЗ ПОНЕ ОПИТАХ, ТЪПАЦИ" ( Макмърфи)

С това приключваме за днес , мили деца.
Довиждане
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 10:04:56
avatar
Quote
Класната
Гаранцията че ще успееш не е и никога няма да бъде 100%, но спомнете си финала на
"Полет над Кукувиче гнездо" : " Е , ДА, НЕ УСПЯХ, НО АЗ ПОНЕ ОПИТАХ, ТЪПАЦИ" ( Макмърфи)

Това е моето мото в живота и на това уча вече 20-годишните ми деца.
Опитвай в живота, дори и да не успееш, когато един ден остарееш, да си кажеш:
Това, това и това опитах, тук и тук се провалих, но тук и тук успях.

Книгата не съм чел и филма не съм гледал, но филма ще го гледам.
До това мото съм стигнал сам - живота е учител.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 11:14:29
avatar
от вратата на къщата до вратата на гробищата са точно 200 метра
от двора на къщата до двора на гробищата са точно 160 метра
не ми се дават пари за да си гледам бъдещето всяка събота и неделя smiling smiley
в къщата трябва да се дадат поне още 20 000 лева за да стане поне годна за живеене.
щом са я харесали хората нека и се радват - явно имаме различен вкус...
но невиждам какво си постигнал с тоя търг че така се хвалиш с него вс еедно си постигнал студено делене на атома в домашни условия?
за мераклиите 60 000 лева са добри пари нека и се радват. Аз лично не бих ги дал прекалено много са минусите според мен. единственото с което се хвали къщата е гледката smiling smiley и то ако си отклоняваш погледа от надгробните плочи...
и да кажа пак на брокера да си смени снимката или ако няма по хубава да сложи на някой колега че плаши клиентите smiling smiley
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 12:36:43
Quote
margoto123
да хубав търг " цирк ". Палпурчо пре...бал кумовете си да купят коптор на в някое село до София за 33 000Е. Те затова хората са си казали, че от роднини най - боли. Ти с твойто ' логическо ' мислене що не обясни на кумовете ти, че като платят сега 33000 Е за недовършена къща, разходи по сделката, поне още 30000 Е за да я довършат, оградка някаква да направят и ето ти още 20 тина хиляди, още няколоо хиляди за път, то тогава се оказват собственици до живот на този " супер " имот. Или си си мислиш, че къща в супер неизвестно село, накрая на селото без съседи до нея, до гробищата и с незнам колко км черен път ще да я продадат после. Май няма. И май кво стана той Продавача не бил прос, не бил закъсал, просто гледал човека да се оттърве от неизгодна инвестиция. Вкарал 7 - 8000 лв за парцел на края на селото в ливадите, вкарал и 10 000 Е за къщето и Намерил балъци и сега си се радва.
Ама май това си го спестил на кумовете ти. Иначе правилна е твойта " логика ". 100 000 Е за завършен имот на село, не продаваем НИКОГА после.
Ами ако така са паднали цените то супер тогава, да падат все така.

Маргиналчето ми,
хубаво че ме сравняваш с любимия си актьор, със снимката на който вечер заспиваш. Знаех си, че имаш широка обща култура - ето гледаш индийски филми (аз не гледам и чистосърдечно трябва да си призная, че ползвах Google) и си мечтаеш за романтична вечер, приключваща в хотелска стая в екзотичен хотел. Лошо няма - но надали Paplur покрива стандартите ти за поне 6-то поколение със софийско жителство. *yes*
Иначе по темата, маргиналчето ми, моля те не се впускай в задълбочени разсъждения без да имаш наблюдения или да си запозната с фактите - така затвърждаваш у всички убеждението, че логическото мислене не ти е най-силна страна. За въпросната сграда сериозен минус са стените, които са малко криви и създават негативно първо впечатление от естетическа гледна точка (но могат да се изправят), както и е използван доста итонг, вместо тухла за вътрешните помещения (е за някои това е плюс).
Иначе има хубав път до селото и е близко до София (и както отбеляза Jores и до метро, както и е близо до Околовръстното, Ломско, а и бул. Европа не е далече). За довършването също не го мисли - човекът си е преценил и предварително е калкулирал колко ще са му разходите.
Парцел със същата квадратура в с. Мрамор е Е50 000 (без къщата), което е с 5-10 км по-наблизо. Откъде ги извади тия 7-8000 лв за парцел (гроздето май е кисело). Имало е и още 3-ма, които са натдавали - така че, какво да ти кажа - явно и други са я харесали. Къщата е строена 2007-2008, а тогава майсторите имаха и по-високи надници (тия 100 е/м2 себестойност само в някоя забутано село можеше 2008 г. да строиш - поне това знам от строителни бригади). Също така оценката, дадена от оценител е Е41 000, доколкото знам.
Иначе аз го предупредих, че след 1-2 години такава къща, в това състояние, ще може да закупи вероятно и за 50 000 лв.
Ето ти и клипче: [www.btv.bg] - порадвай му се. Е ако живееш там, може да загубиш усещането, че си кореняк софиянец, но всеки си преценява.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 14:06:37
Quote
ASSETION
от вратата на къщата до вратата на гробищата са точно 200 метра
от двора на къщата до двора на гробищата са точно 160 метра
не ми се дават пари за да си гледам бъдещето всяка събота и неделя smiling smiley
в къщата трябва да се дадат поне още 20 000 лева за да стане поне годна за живеене.
щом са я харесали хората нека и се радват - явно имаме различен вкус...
но невиждам какво си постигнал с тоя търг че така се хвалиш с него вс еедно си постигнал студено делене на атома в домашни условия?
за мераклиите 60 000 лева са добри пари нека и се радват. Аз лично не бих ги дал прекалено много са минусите според мен. единственото с което се хвали къщата е гледката smiling smiley и то ако си отклоняваш погледа от надгробните плочи...
и да кажа пак на брокера да си смени снимката или ако няма по хубава да сложи на някой колега че плаши клиентите smiling smiley

Ок за гробището разбрахме, че има /в кое ли село няма/, явно си ходил до имота, не по пътя а през ливадите. Аз твърдя, че от имота никакво горбище не се вижда има снимки от всякъде.
Та ако гробището е на 500м. или 1 000м. или както казваш 200 метра, но те касае по един и същи начин и в трите случая?
Разбирам, че неразбирам твоя проблем какъв е освен, че не харесваш имота и много държиш да го изкараш супер бoклук.
Е аз на кой да вярвам? форумците на кой да вярват? - фактите: явили се седем човека, които съм видял с очите си готови да платят минимум 50 000лв. за имота или на някой от форума?

За Брокера - от мен благодарности свърши си работата перфектно, да си харчи паричките със здраве, аз хората ги оценявам по - полезност, не по визия освен в случаите на сексуални мераци.

За хваленето - щом има аудитория пред, която да се хваля що ли да не се възползвам. Ако си трайкам си е 100% фира.

Както казвта словоредите на Ъпсурт "неам никакви комплекси", момчетата вкарват и подходяща фраза даже вечна: "най - добрите ги мразят само нещастници"
По повод фирата, комплексите, най - добрите и тинтири минтири черпИм с якото и мазно парче "Стига фира", ако някой се припознае из текста да се сърди на себе си.

Поздрави и успешни сделки на всички.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-17 14:21 от jores.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 14:47:26
Quote
PER0
Quote
ТОРТКО
А така каза ли ви го?
Той и Асен ви разправяше едно време ама вие еретик го изкарахте.
Куку направо бяхте готови да го линчувате.А
А АЗ сигурно съм със смъртна присъда.

Да бе къдей Куку че да съ посмейм с неговите 149Е и Асен с неговия апокалипсис. То ако ставаше кой кво му се иска....

То вече става 2 години откакто се смеете, остават още много. Притеснен съм да не умрете от смях преди да ги видите.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 15:23:50
avatar
Quote
ASSETION
от вратата на къщата до вратата на гробищата са точно 200 метра
от двора на къщата до двора на гробищата са точно 160 метра
не ми се дават пари за да си гледам бъдещето всяка събота и неделя smiling smiley
в къщата трябва да се дадат поне още 20 000 лева за да стане поне годна за живеене.
щом са я харесали хората нека и се радват - явно имаме различен вкус...
но невиждам какво си постигнал с тоя търг че така се хвалиш с него вс еедно си постигнал студено делене на атома в домашни условия?
за мераклиите 60 000 лева са добри пари нека и се радват. Аз лично не бих ги дал прекалено много са минусите според мен. единственото с което се хвали къщата е гледката smiling smiley и то ако си отклоняваш погледа от надгробните плочи...
и да кажа пак на брокера да си смени снимката или ако няма по хубава да сложи на някой колега че плаши клиентите smiling smiley

Това са гробища, а не поле за химически опити, ТЕЦ, военно стрелбище, летище или магистрала... Гробища им във всяко село и определено не се виждат от къщата, защото между нея и гробищата има други къщи и освен това те са в ниското ( въпросните гробища). Но това ако е било проблем за някой от всичките хора, които гледаха къщата (имахме около 25 огледа) предполагам щяха да го споделят веднага както често правят хората с нещата, които не им допадат още на самия оглед. Никой не е споделил подобни опасения именно, защото гробищата не се виждат от къщата. Не че ако се виждаше някоя надгробна плоча в далечината след поглед с бинокъл това би било умопомрачаващ проблем за някой...но ето имало и такива хора. Относно водата в съседната къща има басейн предполагам са го изградили, но след това може би са разбрали от вас, че няма да имат вода за да го пълнят...:] И в двата случая това би следвало да не е ваш проблем след като имота вече е продаден и не мога да разбера, защо така силно ви вълнува?

Другия прелюбопитен факт е защо вече два пъти давате съвети относно снимката ми? Вие сте някакъв вид фейсконтрол с когото би следвало да се съобразя или още днес ще излезете от анонимност с ваша снимка, която аз на свой ред да изкоментирам? Наистина ще я сменя по някое време, защото ми е от преди две години и сега изглеждам още по-добре *pardon* но и това не би трябвало да ви влиза в работата. Аз продавам имоти и за мен са по-важни снимките на имотите, които слагам, а не моята, аз не съм за продажба, а и за под наем не съм *stop*
До колкото разбрах вие сте един от хората, които ми се обадиха, но не дойдоха на оглед, а те се броят на пръстите на едната ми ръка и аз им пазя телефоните по една случайност ако ме разбирате? Дали съм мазен и какви са ми слиповете съвсем не е място за тази дискусия, но можете да ми се обадите отново на мобилния да обсъдим ако нещо много силно ви тревожи относно тази продажба на търг или имате още нещо да добавите? *yes*
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 21:12:33
avatar
Добре кво се палите немога да разбера...
по добре тук да се покараме нежно отколкото по улицитеsmiling smiley
сега с еприбирам
народа навън озверял полудял...
чудя с енакъде да хвана да намеря нормални хора?
да знаете някое село или град с не дотам откачило население ?
Па за снимката ко се палиш ми антипатичен си ми - не че аз съм първа хубост - ама поне не си слагам грозната снимка да я гледат клиентите smiling smiley

и между другото не ти прочетох мнението само предполагам какво си писал... след час ще го погледна и драсна нещо че сега съм с еозверил от изродите по улицата и ще стане мазано ако си го избия тук smiling smiley
Не казвам че не е стойностно да не се засегнеш нещо... оф чакай да го погледна то се е видяло...
Абе гробището си е гробище - отворете гугаларовия мапс и ще го видите. Сега няма що да спорим къщето хем бива хем не - пиша по темата по простата причина че без малко да ме навиеш за колибата, но понеже съм мързелив и не вярвам на приказката за мармотите и станиола ми се размина да обикалям с брокер по имоти... само за една къща нема си дигна сладкото розово дупенце до майна си райна smiling smiley
Сори че си ми неприятен ама си брокер.. по опита ми с брокери съдя че неструвате... може да има изключения ама не ми пука, изкривяването ти да ми говориш/пишеш с любезен тон при положение че съм казал колко си грозничък и че живееш пи майка си с тая мазна физиономия и влажни оченца... говори за силноразвитата ти лицемерна жлеза която отделя сокове все едно е на норма, дори и когато няма нужда от това smiling smiley.. защитника ти по горе... и той писал нещо ама после ще чета.. между другото пак не ти прочетох поста прекалено мазен и скучен ми се стори от четирите половинести изречения които мернах.
И не с епени нали си продал куща изкарал си там колкото си изкарвате и си доволен... Трупай да си имаш и другия път като ти падне къща до гробищата да имаш пара да я кушиш не да обикаляш по банки smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход