Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV

Публикувано от jores 
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
17-07-2010 - 23:06:48
Добре, че си се прибрал, та озверените и озлобените по улиците са станали с един по-малко.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
18-07-2010 - 10:10:27
avatar
Quote
Imotko
Добре, че си се прибрал, та озверените и озлобените по улиците са станали с един по-малко.

пак ли няма клиенти да си обикаляте из кварталите?.. кофти... що не направиш като мен - 3 месеца на море лятото ?
оууу извинявай... сетих се - защото си брокерче и си гладно... smiling smiley е нищо бе ти пък поне си имотно smiling smiley
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
18-07-2010 - 10:27:21
Ако ти направят един масаж /на хубава масажна маса/ ще се отпуснеш гаранция /видимо напрегнат си/, и какво ми спамиш темата, тук си се хваля аз, за твоите комплекси може да си отвориш отделна тема в която да си хванеш брокерчета и там да правиш опити да ги "мачкаш" /щом те кефи/.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
18-07-2010 - 11:14:18
ама това къща ли е? на мен ми прилича на бунгало smiling smileysmiling smiley и някой е дал 60000лв за това?!?
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
18-07-2010 - 18:51:37
3 месеца на море??? Или си пенсионер, или си спасител (хубава професия, кухата глава ще ти е от полза), или продаваш цаца на плажа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход