Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV

Публикувано от jores 
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 17:42:52
Quote
TZARS
Quote
dragula
Такъв търг трябва да го организира купувач. Тук обаче има само продавачи, брокери и такива дето знаят всичко. Купувачи - тц.

Не е баш тъй.
Купувачи има, обаче те вече имат определени изисквания към бъдещия си имот.
Няма го това хаотично изкупуване на килограм, като преди две години.


Имам предвид форума тук. Иначе има купувачи.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 19:10:01
Честито на продавача и купувача :loveu:
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 19:38:22
avatar
Quote
jores
Quote
ASSETION
...
...

Оказа се, че струва точно 60 000лв. мнението е на негово величество "ПАЗАРА".

Поздрави и успешни сделки на всички.

Да цената е добра за сегашното положение - просто на мен не ми хареса самата къща и най-вече гробището до нея - ако не беше то мислех и аз да се натисна до 60 000 лева
даже обсъждахме с ламята че ще има и други които са си казали че дават 60 000 лева smiling smiley и ще се цакаме с тях - но просто не ми допадна мястото smiling smiley
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 19:43:20
как ще коментира Палпурчо, ако след 10 - тина дни тука се качи една справка от Агенцията по вписвания за " продажбата " на къщето и всичко се окаже един цирк

P.S. Моля ви, настоящата публикация може да доведе до депресия и самоубийства в някои от вас. При симптоми за депресии и самоубийства посетете незабавно вашият лекар. И незабравяйте ЕВТИНИ ИМОТИ НЯМА, БАЛОН НЯМА, ЦЕНИТЕ ПАК СА НАГОРЕ, КУПУВАЧИ ПАК ИМА, БАНКИТЕ ОТНОВО ОТПУСКАТ ИПОТЕЧНИ КРЕДИТИ.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 20:10:25
Марги, голям идиот би постъпил по малоумния сценарий за който говориш. Доколкото знам "Палпурчо" не е такъв.
Аз лично ще кача справката от АВ.
Тези които ме познават знаят, че обикновенно работя с факти. Днес е подписан предварителен договор, както си му е реда!
До 27.07.2010г. трябва да се изповяда сделката!
До три дни след това ще имаме и справка от АВ winking smiley ако всичко по заложените днес договорки е Ок. Ако не е - не се плати цената се минава към втория участник.

Понеже моренцето ще се реализира в този период може да има лека забава с фактите.

Поздрави и успешни сделки на всички

P.S. и аз не мисля, че евтини имоти има, има цени, които се определя от пазара. Който мисли, че е по - голям от него /ПАЗАРА/ не го чакат добри резултати.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 20:39:38
Да да , ще повярваме след изповядане .*yes*
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 21:05:05
avatar
Демек, да изчакаме малко с честитките, а продавачът го чака седмица с неспокойни нощи?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 22:27:31
Quote
margoto123
как ще коментира Палпурчо, ако след 10 - тина дни тука се качи една справка от Агенцията по вписвания за " продажбата " на къщето и всичко се окаже един цирк

Пиленце,
Сделката си е напълно реална - купувачи на къщата са моите кумове. По принцип си говорих с тях и ги посъветвах да си преценят предварително колко максимум ще дадат, за да не се подведат от обстановката. Те не ми повярваха, че ще го спазарят за под 65 000 лв (виж, че и аз се оказвам понякога оптимист).
BTW *drunk* *drink1*

Ангелче,
ето линк към една статия, посветена на нашият спор за банките [forum.imoti.net]. Знам, че си го прочела, но ако нещо не ти е ясно съм на линия - забелязъл съм, че логическото мислене не ти е най-силната страна - вярвам, че го компенсираш с визия *ok* *rose*

Ееееееееь сладкишче - представяш ли си, ако се бяхме срещнали преди години и бяхме свили гнездо - аз с моят интелект и ти с твоят произход..... *yes* winking smiley Ти осъзнаваш ли какъв непобедим тандем щяхме да бъдем. Е аз съм просто овчарче и с произход не мога да се меря.

Маргиналчето ми, спокойно, цените ще падат, падат, падат... Иначе нямаше същата къща да се спазари на тази цена. Специално за теб и всички upper-и: [www.segabg.com]. *smiley_ahh*clap:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-15 22:30 от antoninus_pius.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 22:58:57
Това, ако се е продало на тая цена, браво.
Re: Частни търгове за имоти, темата започва да се отразява и от TV
15-07-2010 - 23:20:21
avatar
многу верно то четери стени се видят само .поне по толко и по 2 май ще яде тоя имота
но живи-сдрави ,за подобни парите явно почитави нема

в началото бе словото ....
и дойде олигофренията :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход