Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ

Публикувано от peterbg 
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
12-09-2010 - 11:30:07
Quote
budala
Циганин не значи човек от някакъв етнос. Циганина е състояние! Болест! Чума по-страшна и от СПИН-а. Индикация за пагубност! Печат за дефект! Аларма сред народите, че нещо им куца, че не се развиват правилно. Нагледен пример какво става, когато Господ си направи лоша шега. Ако циганите се въдят повече от нормалното в някой точки от земята, това означава, че там нещата са зле и е нужна намеса, нужна е помощ. Така, както помагаш на домашния си любимец, ако го нападнат кърлежи.
*ok*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
12-09-2010 - 12:49:42
:]Понеже се завърза остър спор за Моцарт и Кондьо бих отбелязал,че за баща на попа се счита този тукХендел. и това парче ,ако се изкара на места неравноделно и в 7/8 може да му се тръсне и гюбек*drunk*
Jim
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
12-09-2010 - 19:31:26
Quote
budala
.... Ако циганите се въдят повече от нормалното в някой точки от земята, това означава, че там нещата са зле и е нужна намеса, нужна е помощ. Така, както помагаш на домашния си любимец, ако го нападнат кърлежи.
*ok* Лошото е, че ние се борим с кърлежите, като ги изтребваме, докато с циганите това трудно ще стане, да не говорим, някой да ни помогне (да свърши тази работа вместо нас)
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
13-09-2010 - 02:21:06
avatar
Quote
Jim
*ok* Лошото е, че ние се борим с кърлежите, като ги изтребваме, докато с циганите това трудно ще стане, да не говорим, някой да ни помогне (да свърши тази работа вместо нас)

Що се отнася до "циганизацията на цялата държава" това твърдение само по себе си е антагонистично понятие. Циганизация не може да настъпи не само в България, но в никоя държава по простата причина, че циганите НЕ искат своя държава. Те са народ номадски който от векове броди по света и съвсем съзнателно и целенасочено живее в чужди държави. И ако в даден момент в някоя държава циганите станат повече от нивото ,което съответната държава може да поддържа то тогава част от тях мигрират и се преместват в друга държава. Циганите по дефиниция са малцинство. Те не искат и не биха били мнозинство.
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
13-09-2010 - 09:59:55
Др.Иванов,
Спокойно можете да се доверите на моите думи относно музикалното изкуство, тъй като съм завършила Национална Музикална Академия - София, сп."дирижиране". Не са прави форумците, говорейки произволно, че и музика по-добре било да се учи в чужбина. Нашите класически музиканти продължават да излизат оттук на много високо ниво и от години захранват европейските и световни оркестри и оперни театри. Не ми е приятно, разбира се, че ние финансираме чужди потребности, на всичкото отгоре доста скъпо, защото обучението е индивидуално.
Веднага искам да кажа обаче, че съм се отказала окончателно да влизам в спорове и обяснения по музикални въпроси с не-музиканти, тъй като свят ми се вие, като се сетя откъде трябва да почна с обясненията - от Сътворението едва ли не, та към края нещо да им стане ясно. Всеки, който слуша някаква музика, е убеден, че я разбира и друго мнение не приема, не приема даже минимална корекция...
Тъй като освен това съм дъщеря на архитект и този бранш ме интересува, та за това и чета тук, ще Ви кажа,
че откровеният грубоват реализъм на Вашите постинги ми допада и ще се радвам пак да чета, стига обаче да се ограничавате в областта на строителството...
Що се отнася до чалгата - това, което пише в Уикипедия е горе-долу добро, може да се допълва, но ми се струва, че прекалено се натоварва това явление с обобщения, отнесени към целия обществен живот - та чак некомпетентност, та да слушал глупакът и пр.
Оставете я да си я слуша, който си я харесва и толкоз*pardon*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
13-09-2010 - 12:12:32
avatar
Опасявам се ,че доколкото познавам др.Иванов, той едва ли би се съгласил да бъде" дирижиран"sad smiley Още когато се включи в този форум ви предупредих ,че той е познат в много Бг- форуми и неговият случай беше определен от един форумист, който е практикуващ психоаналик на Запад ,като "Синдром на виртуалният мазохизъм" т.е. казано по-просто, той задоволява нагона си, когато бъде нахокан от другите"он лайн".. Ето ,че и този път остана доволен... Сега следва да се прехвърли в друг форум,където не го познават..., и пак стария рефрен!*write*
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
13-09-2010 - 12:55:04
Будала, който добре познава диригентското съсловие, знае, че и през ум не им минава да "дирижират" нещо извън пулта, щото байгън! Така че др.Иванов е в безопасност
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
13-09-2010 - 20:49:34
За Пепи разбирам, ама Будала да живее толкоз години с мисълта за манго? Няма спасение, няма мир а? Не е ли време да забравиш и заживееш в мир със сбеси и света, все пак си в "Обетованата земя" и Хом ленд секюрити бдиmoody smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
14-09-2010 - 05:08:03
avatar
Quote
Erta
Будала, който добре познава диригентското съсловие, знае, че и през ум не им минава да "дирижират" нещо извън пулта, щото байгън! Така че др.Иванов е в безопасност

Напълно съм съгласен *yes*. Поздрави !


*rose**bow*clap:
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
14-09-2010 - 05:49:48
avatar
Quote
Geto
За Пепи разбирам, ама Будала да живее толкоз години с мисълта за манго? Няма спасение, няма мир а? Не е ли време да забравиш и заживееш в мир със сбеси и света, все пак си в "Обетованата земя" и Хом ленд секюрити бдиmoody smiley

"Дни на страдания и скърби, през Душата ми минаха.
Вълни и бури, Душа ми заляха.
Но Духът ми на Живота, с мощ и сила над тях и слава.
За Обетована Земя аз тръгнах пътник.
Где извират извори.
Где текат реките.
Где зреят плодове и птици пеят.
Где хората живеят братски.
Где хората живеят братски.
Там где Любов Цари" *book**book**write*.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.