Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да ви попитам аз сега вас едни работи...

Публикувано от Продавач 
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 11:37:02
Имаш право да си задаваш всякакви въпроси, щом те дерзаят като валсодар smiling smiley Истината е, че не аз осирам след себе си, а точно вие и още по-голяма истина е, че бях прав, което освен злоба и завист в низши и подли създанийца като вас друго не може да породи winking smiley
И пак не се намери смелчага да ми отговори на въпроса :}
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 14:32:39
avatar
Не му се връзвайте на Светльо - избиват си му чивиите на момчето, откак мина лето 2008-мо и онова де му го обещаха брокерите, се отложи много далеч напред във времето. Тя и банката не бе много честна с него, та... нормално си е при толкова много житейски превратности, да ти даде на късо системата.
С продажбите не върви, цените падат, лихвите растат... не му е лесно - разберете го човека! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 15:51:19
Чавиите на теб ти избиват! Сляп ли си? Аз лично не съм виждал някой да се излага така като тебе, че дори и да не му пука. Явно си мислиш, че си на сигурно каше и никой не може да разбере кой си, та излагацията (зверска всъщност) да не повлиае на така или иначе вече пропиляният ти живот. А може и точно за това не щеш да дойдеш да ти шоуна един договор за едни 800Е ам??

Усещаш ли колко си жалък и колко се връзвам на всички ви сривлета тук а? И да го варите и печете и как и да го въртите там накъдето сте тръгнали аз отдавна съм се върнал, така че може да продължавате с трагичните си опити да ми накривите шапката. Аз съм ви оборил навсякъде, по всички дискусии и естествено от това ви и произлиза злобичката и същевременно (без да се усещате) излагацията spinning smiley sticking its tongue out

Разбирам, че някои от вас нямат никакъв интерес тук да се води дискусия, напротив - има яки мераци тук да цари простотията и олигофренията, но това не е мой проблем, а на собствениците и модовете. Ако на тях не им пука (както беше с барбарон), то резултатите най-малко на мен ще навредят, каквито и калибристики да сътворите по-натам

Сеш се нали *smiley_ahh*
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 22:47:41
avatar
Малии-иий ша ти се спука някоя вена бре момче, сопри се малко, не се пеняви чак толкоз!

Знам че болката от загубата ти е голяма, а срамът от инвестицията на живота ти - още по-голям, ама нали знаеш, то инвеститор до три пъти не се става?! *angel*

Апропо, до момента аргументирано оборване по която и да е тема от твоя страна не съм видял - само оплювки по адрес на всички несчитащи за разумна покупка на настоящите и бившите до преди година ценови нива. Ако нервните кризи ги броиш за аргументи - сменяй лекарствата!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход