Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да ви попитам аз сега вас едни работи...

Публикувано от Продавач 
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
27-06-2010 - 19:07:42
В Елин Пелин ще си е таман на мястото "американеца". Само остава басейн да си изкопае.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
27-06-2010 - 19:19:26
Quote
gogolcho
О, другарю, как сме, как сме smiling smiley

Надзъртам аз във форума на имоти.нет и какво да видя - Вашата светла личност smiling smiley

Чухте ли, че бат Бойко каза, че Триъгълника ще става Ориндж каунти smiling smiley))

Поздрави и *beer**beer*

Така е! Пред 2-3 седмици като секли дърветата минала Фандъкова и й показали визуализацията на сградата и тя а харесала много. Предполагам, че е казала ва Бойко кой ще строи в Триъгълника и той веднага се светнал, че щом Иванов е там няма как да не стане Оринж Каунти. Малко се е изхвърлил, няма да е чак като Оринж, около.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
27-06-2010 - 21:28:13
Quote
Imotko
А там има ли само интелигентни и възпитани хора? Или Батето ще е първият.
Imotko вместо да плещиш глупости и да си поредното доказателство за интелигентността на софиянците вземи да ми намериш имот какъвто търся.Ще изкараш добри пари.Въпреки глупостта ти ще ти платя може и за градинар да те наема и да ми разхождаш кучето.То е по интелигентно от теб така че няма да скучаеш.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
27-06-2010 - 21:29:48
Quote
Imotko
В Елин Пелин ще си е таман на мястото "американеца". Само остава басейн да си изкопае.
Басейна ще го изкопаеш ти щото голтаците бачкат черна работа.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
27-06-2010 - 21:36:23
Оунъра благодаря за предложението ама ясно съм написал София и ясно пише че мутробарок не искам.Искам къща или апартамент в сграда на не повече от четири етажа в квартал без мутри помияри мангали коне каруци бабишкери.С хора преподаватели в университети учители доктори инженери банкери без чалга кючеци простотия и клюкари.В уреден квартал със градинки цветя частна охрана училище детска градина магазини болница транспорт.Никакъв мутробарок или политикобарок в полите на Витоша.И никакъв лукс в разни Витоши Ливади Долини и други подобни блата.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
27-06-2010 - 21:46:27
avatar
Quote
batko
Оунъра благодаря за предложението ама ясно съм написал София и ясно пише че мутробарок не искам.Искам къща или апартамент в сграда на не повече от четири етажа в квартал без мутри помияри мангали коне каруци бабишкери.С хора преподаватели в университети учители доктори инженери банкери без чалга кючеци простотия и клюкари.В уреден квартал със градинки цветя частна охрана училище детска градина магазини болница транспорт.Никакъв мутробарок или политикобарок в полите на Витоша.И никакъв лукс в разни Витоши Ливади Долини и други подобни блата.

Така е по ясно.
Тогава квартала зад Румънско посолство, с граница до Областния КАТ и около ул. Манастирска на високото.
Само частна охрана няма, но има добри кооперации от 1999г- 2003г. с добри истински квадратури.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
27-06-2010 - 23:57:44
Къде го буташ баровеца в Гео Милев и Редута. Да заповяда в Иван Вазов. Да си приготви 300 - 350 000 и го чакаме. Само не знам други инженери, доктори и особено учители откъде ще му търся. За чалгата гаранция-няма да има.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
28-06-2010 - 09:07:08
avatar
Quote
Imotko
Къде го буташ баровеца в Гео Милев и Редута. Да заповяда в Иван Вазов. Да си приготви 300 - 350 000 и го чакаме. Само не знам други инженери, доктори и особено учители откъде ще му търся. За чалгата гаранция-няма да има.

За тея пари ще си купи цял блок бе, огладнял.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
28-06-2010 - 20:19:49
Quote
Imotko
Къде го буташ баровеца в Гео Милев и Редута. Да заповяда в Иван Вазов. Да си приготви 300 - 350 000 и го чакаме. Само не знам други инженери, доктори и особено учители откъде ще му търся. За чалгата гаранция-няма да има.
Имотко ти си истински храбрец.С теб целия форум се забавлява.Не си написал това 350000 какво е монголски тугрици македонски пари евро или щатски долари.Засега предпочитам да им прибирам по 8% лихва а не да ги дам на такъв като теб.Ти само лихвите и не си виждал накуп.Има да ти течат лигите и пари няма да видиш.Ако тези 300000 са евра просто ме разсмиваш.Щом има чалга и простаци 50000евра за 120 квадрата.Това е.Не може в мизерни квартали с мутри чалга мангали каруци тонколони монколони 300 000 евра.В цървулски квартал цървулски цени.Айде това брокерите вземете заем направете един такъв квартал какъвто искам и може да видите 2500 евро за квадрат чиста жилищна площ.Вместо да висите по форуми и да си показвате войнствуващата простотия вземете работете.Пачките няма да паднат от небето.Със шмекерия и тарикатлъци няма да стане ще умрете от глад.В България освен мутри чалгаджии политици и простаци има и интелигентни хора с пари.Ако искате да спечелите хващайте се на работа и слушайте другаря Иванов какво ви дума
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
28-06-2010 - 20:30:14
Брокер, къде ще го купиш блока, в Банско ли.
Батко, не съм се изразил ясно-в Иван Вазов чалга няма да има. Взимай парите и идвай.
И стига с тия лихви, баба си все от лихви е живяла. Работете.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход