Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да ви попитам аз сега вас едни работи...

Публикувано от Продавач 
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
10-07-2010 - 18:14:06
Оунер, зависи. Знам много квартални гаражи (буквално гаражи), които въртят сериозна търговия. Сериозна, сериозна - изкарват по 3-4К чисто и повече дори. Бабите ги мързи, а и е нормално вече да им е тежко да бръмчат по маркетите. Местните също предпочитат "бързите" покупки да ги правят там. А и друго нещо - в Билла не можеш да ходиш да им треснеш в главата нещо повредено/развалено/годност и тн, до като в кварталният и бира ще изкараш smiling smiley
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
10-07-2010 - 18:37:37
avatar
Quote
Svetlio
Оунер, зависи. Знам много квартални гаражи (буквално гаражи), които въртят сериозна търговия. Сериозна, сериозна - изкарват по 3-4К чисто и повече дори. Бабите ги мързи, а и е нормално вече да им е тежко да бръмчат по маркетите. Местните също предпочитат "бързите" покупки да ги правят там. А и друго нещо - в Билла не можеш да ходиш да им треснеш в главата нещо повредено/развалено/годност и тн, до като в кварталният и бира ще изкараш smiling smiley

Наистина зависи.Интимното пазаруване е страхотно и го харесвам.Но нивата на цените са в полза на хипер пазаруването.поне за хранителните стоки и алкохола и бирените радости.
Другото е че оборотите не са добри за да могат да изхранят и собственика и нает персонал.
За друга търговия става.
Но е прекалено несигурно

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
10-07-2010 - 19:17:36
Аз пък съм ЗА кварталните магазини. Твърдо против едрото-семейно пазаруване веднъж на две седмици, с двете огромни кошници. - Това си е чиста терапия smiling smiley Влизаш за няколко неща - излизаш като дядо мраз... но това е по-принцип и философията и стратегията на тези "магазини" winking smiley
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
10-07-2010 - 22:55:45
Quote
Svetlio
Оунер, зависи. Знам много квартални гаражи (буквално гаражи), които въртят сериозна търговия. Сериозна, сериозна - изкарват по 3-4К чисто и повече дори. Бабите ги мързи, а и е нормално вече да им е тежко да бръмчат по маркетите. Местните също предпочитат "бързите" покупки да ги правят там. А и друго нещо - в Билла не можеш да ходиш да им треснеш в главата нещо повредено/развалено/годност и тн, до като в кварталният и бира ще изкараш smiling smiley

Направо е всеки втори гараж и не са 3-4К чисто, а 30-40К.

Сега кажи и като се събуди какво стана, че ми е много интересно.

eye popping smiley :} Като лъжете, съобразявайте се поне малко, защото над едно ниво, вече е смешно.

И все пак ако случайно бъркам. Предлагам да те взема с колата и да ме заведеш до три такива гаража. Имам начин да разбара горе-долу дали изкарват тези суми. Ако се окажеш прав ще има награда.

javcho@abv.bg
ЯВОР



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-10 23:09 от javcho.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
10-07-2010 - 23:34:41
Quote
javcho
Quote
Svetlio
Оунер, зависи. Знам много квартални гаражи (буквално гаражи), които въртят сериозна търговия. Сериозна, сериозна - изкарват по 3-4К чисто и повече дори. Бабите ги мързи, а и е нормално вече да им е тежко да бръмчат по маркетите. Местните също предпочитат "бързите" покупки да ги правят там. А и друго нещо - в Билла не можеш да ходиш да им треснеш в главата нещо повредено/развалено/годност и тн, до като в кварталният и бира ще изкараш smiling smiley

Направо е всеки втори гараж и не са 3-4К чисто, а 30-40К.

Сега кажи и като се събуди какво стана, че ми е много интересно.

eye popping smiley :} Като лъжете, съобразявайте се поне малко, защото над едно ниво, вече е смешно.

И все пак ако случайно бъркам. Предлагам да те взема с колата и да ме заведеш до три такива гаража. Имам начин да разбара горе-долу дали изкарват тези суми. Ако се окажеш прав ще има награда.

javcho@abv.bg
ЯВОР


За какво ми е да лъжа бе Яворе - куха лейка си ти.... и си дръж езика зад зъбите за да не го прехапеш

Можеш да палиш щайгата и да те водя до 3-4 квартала с гаражи с които работя и лично ще те представя на собствениците да ти обяснят колко печелят

Ако няма кво да кажеш (както и ясно се вижда) по-добре си трай перко :g:


МОЛЯ, СПАЗВАЙТЕ ДОБРИЯ ТОН smiling smiley НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕТО НА ФОРУМА!!!















































Мазняр !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-11 14:15 от moderator.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
10-07-2010 - 23:39:22
Всъщност да ви запитам нещо:
Какво се случи в оня измислен форум та налазихте пак тъка осирайки всичко след себе си сривьовци ниеди ??
Казах ли ви аз, че нема да изкарате там и 2 месеца и ще търсите пак поприще за недооценените ви мозъци а !!
Анонимен потребител
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 09:12:15
Абе аз все по-често затворени гаражи виждам.
Остави гаражи ами и магазини.

Има един блок точно на кръстовишето на Петко Тодоров и Гоце Делчев
1) хранителния магазин - дава се под наем
2) детски център - дава се под наем
3) магазин за мебели - дава се под наем
Анонимен потребител
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 09:23:34
К'во може да стане:
[www.vbox7.com]
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 10:22:28
avatar
Quote
Svetlio
Всъщност да ви запитам нещо:
Какво се случи в оня измислен форум та налазихте пак тъка осирайки всичко след себе си сривьовци ниеди ??
Казах ли ви аз, че нема да изкарате там и 2 месеца и ще търсите пак поприще за недооценените ви мозъци а !!

ХАХАХА,
е явно тук е за неодооценени мозъци.
И виж ти колко си изписал и осрал тука последните дни.
Всъщност това усилено писание преди да си платиш на банката ли е или след???
Нещо като месечен цикъл ли ти е???*ok*
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
11-07-2010 - 11:36:28
Quote
Svetlio
Quote
javcho
Quote
Svetlio
Оунер, зависи. Знам много квартални гаражи (буквално гаражи), които въртят сериозна търговия. Сериозна, сериозна - изкарват по 3-4К чисто и повече дори. Бабите ги мързи, а и е нормално вече да им е тежко да бръмчат по маркетите. Местните също предпочитат "бързите" покупки да ги правят там. А и друго нещо - в Билла не можеш да ходиш да им треснеш в главата нещо повредено/развалено/годност и тн, до като в кварталният и бира ще изкараш smiling smiley

Направо е всеки втори гараж и не са 3-4К чисто, а 30-40К.

Сега кажи и като се събуди какво стана, че ми е много интересно.

eye popping smiley :} Като лъжете, съобразявайте се поне малко, защото над едно ниво, вече е смешно.

И все пак ако случайно бъркам. Предлагам да те взема с колата и да ме заведеш до три такива гаража. Имам начин да разбара горе-долу дали изкарват тези суми. Ако се окажеш прав ще има награда.

javcho@abv.bg
ЯВОР


За какво ми е да лъжа бе Яворе - куха лейка си ти.... и си дръж езика зад зъбите за да не го прехапеш

Можеш да палиш щайгата и да те водя до 3-4 квартала с гаражи с които работя и лично ще те представя на собствениците да ти обяснят колко печелят

Ако няма кво да кажеш (както и ясно се вижда) по-добре си трай перко :g:















































Мазняр !

Виж си личните.

Да те видя колко си смел наистина.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-07-11 11:38 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход